Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kitapla Ilgili Sözler

1. Ünlü yazarların Kitap Okumak ile ilgili söylediği muhteşem sözler, Kitap Okumak ile ilgili söylenmiş Güzel Sözler.
2. Yüce kitabım
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Atatürk, bireylerin kitap okuyarak kendilerini geliştirebileceklerini ve böylece vatana millete hayırlı evlat olabileceklerini vurguladı ve hayatı boyunca gençlere kitap.
5. Moda M zayede
q5
6. Sevilen S zler
q6
7. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q7
8. Tüm Kitap, Müzik ve DVD ürünlerini en uygun fiyatlara bulabileceğiniz, çok satan ve yeni çıkan kitaplara ulaşabileceğiniz tek adres.
9. SlidePlayer
q9
10. 779 Görüntüleme “İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir Sen kendin bilmezsin bu nice okumaktır.
11. Kitap D leri
q11
12. Studylibtr.com
q12
13. Www.kitapsozleri.com
q13
14. Okul sayesinde, okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti Türk sanatı, Türk iktisadiyatı, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.
15. Bandedegosses
q15
16. Tüm Kitap, Müzik ve DVD ürünlerini en uygun fiyatlara bulabileceğiniz, çok satan ve yeni çıkan kitaplara ulaşabileceğiniz tek adres.
17. Okuduğunuz eser sizi fikren yükseltir, içinizi iyi ve mert duygularla doldurursa, onun hakkında karar vermek için bu duygu yeterlidir.
18. Urfa – Sosyal Loca
q18
19. G zel S zler
q19
20. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
21. Mevlana Sözleri, Mevlananın Sözleri, Mevlana Yedi Öğüt, Mevlana Sözleri Suskunluğum Asaletimdendir, Rumi Quotes, Mevlana Şiirleri, Mevlana Sözleri Aşk İle İlgili, Mevlana Sözleri Facebook, Mevlana ve Mesnevi’den En Güzel Sözler, Mevlana Özlü Sözleri, Mevlana Sözleri ….
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. G zel s zler ve mesajlar
q23
24. G zel s zler ve mesajlar
q24
25. Te Atat rk
q25
26. Rus a Dersler
q26
27. S zler ve Mesajlar
q27
28. Do anyurt Yat l B lge Ortaokulu K t phanesi – Kitapi
q28
29. G zel S zler
q29
30. Kitap D leri
q30
31. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: