Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kız Kulesi Sözleri

1. Sayfadaki Kız Kulesi Sözlerini dilediğiniz gibi sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.
2. Kalben – Kız Kulesi’nin Anahtarı
Thank you for watching!
3. İstanbul deyince aklıma kuleler gelir, ne zaman birinin resmini yapsam öteki kıskanır, ama şu kız kulesinin aklı olsa Galata Kulesi ne varır bir sürü çocukları olur.
4. Www.sozcu.com.tr
q4
5. Songaah.com
q5
6. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q6
7. Sarayburnu’ndan Kız Kulesi’ne bir zincir gerilip boğazdan geçen gemileri vergiye bağlamışlar ve gemilerin denetlenmesini sağlamışlar.
8. Pegasus Blog
q8
9. G zel S zler
q9
10. Sevilen S zler
q10
11. TopragizBiz.com
q11
12. Ahsen Okyar
q12
13. Sayfadaki Kız Kulesi ile ilgili anlamlı sözleri facebook, twiter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.
14. S zler ve Mesajlar
q14
15. Kız Kulesi, İstanbul Boğazının Marmara Denizine yakın kısmında Salacak açıklarında bulunan küçük adacık üzerine yapılmış bir yapıdır.
16. Kule ile ilgili sözler, galata kulesi ve kızkulesi sözleri, galata kulesi ile ilgili sözler, kızkalesi ile ilgili şiir, galata kulesi ve kızkulesi aşkı sözleri, üsküdar ile ilgili sözler, istanbul ile ilgili sözler, kuleli ile ilgili sözler.
17. Www.aa.com.tr
q17
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. Yumurtal Ekmek
q19
20. (Ece Ayhan) Bir yanıt veren olmadı bugüne kadar İnliyor Kız Kulesi (Erdem Bayazıt) Bilirim ki Kız Kulesi doğum günü pastasıdır özgürlüğün.
21. G zel S zler
q21
22. İstanbul şehrinin sembollerinden olan, adı efsanelere konu olmuş, aşkın ve sevdanın mekanı olsa da, boğazın ortasında yalnızlığın da simgesi olmuş Kız Kulesi ile ilgili sözlerden bir demet hazırladık.
23. İki sevgili için ayrılık çanları çaldığı vakit son vedayı yapmak için sözler boğaza düğümlenir de hiç konuşamazsın ya, sende İstanbul’un boğazındaki düğümsün Kız Kulesi.
24. TopragizBiz.com
q24
25. S rprizler Diyar
q25
26. Bandedegosses
q26
27. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
28. Tatil Tur Gezi
q28
29. Kitap Haber
q29
30. Cinius Yay nlar
q30
31. Foto raf indir
q31
32. Kız Kulesi’nin ne zaman yapıldığı hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte, bazı kaynaklarda Kule’nin mimari yapılanma süreci M.
33. Iirler G zel s zler
q33
34. HD Images g zel s zler
q34
35. Kalben’in, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Aşk Çeşmesi” EP’sinden “Kız Kulesi’nin Anahtarı” isimli üçlemesi, Şarkı Sözleri ve video klibiyle xsarkisozleri.
36. Kız Kulesi, 2500 yıllık görkemli tarihinin gizemini ve bugünün büyüsünü hissettiriyor, büyüleyici bir akşam yemeğine ev sahipliği yapıyor.
37. Kız Kulesi’ndeki Kızılderili kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın.
38. Pegasus Blog
q38
39. Kız Kulesi 2000 yılında restore edilerek, artık çatal-bıçak seslerinin duyulduğu bir mekân haline dönüştürülmüştür.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: