Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Yürekten Sözleri

1. Our new desktop experience was built to be your music destination.
2. Salih Yılmaz – Şelale
Thank you for watching!
3. ¦ Yüreğini yakan felaketler varsa yangınını söndürecek mucizeler de vardır elbet.
4. Songaah.com
q4
5. Beğendiğimiz müzikleri siz değerli okurlarımıza sunarken bugün de beğendiğimiz müzikler arasında Mehmet Alkan Yürekten Deli şarkı sözleri ilk sıralarda.
6. Siirler.Biz
q6
7. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q7
8. G zel S zler
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q10
11. S zler ve Replikler
q11
12. Orhan Gencebay – Yürekten Olsun Albüm Adı : Yürekten Olsun Sen bir dediğin amma binlerce olsun Dikenlerin bile güzel, bana gül olsun x 2 Bize aslan gibi sevmek yaraşır Muradımız aşktır yavrum….
13. Solyanim.net
q13
14. Sevilen S zler
q14
15. T rk lerimiz
q15
16. Selahattin Uzun
q16
17. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q17
18. Yürekten Sözler Sayfa İçeriği: Yürekten Sözler, Yürekten Gelen Sözler, Yürekten Gelen Sözler Aşk, Yürekten Söylenen Sözler, Sevgiliye Yürekten Gelen Sözler, Yürekten Sevmek İle İlgili Sözler, Yürekten Mesajlar Bu sayfamızdaki yürekten sözler başlıklı yazımız içerisinde sizleri ….
19. Yürekten Şarkı Sözleri – Duman Sevdim sandım Sevildim sanıedom Sonra uyandım Sonunda ben anladım Öyle yürekten seviyorsan Aklı başından atacaksın Kimi yanında arıyorsan Önce içinde bulacaksın.
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. G zel S zler
q21
22. Duman Yürekten Şarkı Sözleri Sevdim sandım Sevildim sandımm Sonra uyandım Sonunda ben anladım.
23. Sevilen S zler
q23
24. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q24
25. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Anonim Türküler – Güzelim Yürekten Bağlıyam Sana Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
26. Bu kadar yürekten çağırma beni Bir gece ansızın gelebilirim Beni bekliyorsan uyumamışsan Sevinçten kapında ölebilirim Bir gece ansızın gelebilirim (2) Belki de hayata yeni başlarım İçimde küllenen kor alevlenir.
27. G zelyurt Halk M zi i Derne i
q27
28. Orhan Gencebay Yürekten Olsun Şarkı Sözleri: Sen bir dediğin amma binIerce oIsun DikenIerin biIe güzeI, bana güI oIsun x 2 Bize asIan gibi sevmek yaraşır Muradımız aşktır yavrum yürekten oIsun Bize.
29. G zel S zler
q29
30. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q30
31. BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİM Bu kadar yürekten çağırma beni Bir gece ansızın gelebilirim Beni bekliyorsan, uyumamışsan Sevinçten kapında ölebilirim Belki de hayata yeni başlarım İçimde küllenen kor alevlenir Bakarsın hiç gitmem kölen olurum Belki de seversin beni kim bilir Kal dersen, dağlarca severim seni Bir deniz olurum ayaklarında Aşk bu özleyiş bu, hiç belli.
32. Sevilen S zler
q32
33. Edebiyat Defteri
q33
34. ♥ Yürekten itaat edeceğim tek bir iktidar var.
35. Hayatlar ve hayata ho seda
q35
36. Orhan Gencebay – Yürekten Olsun şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
37. Dilek Mektubu
q37
38. Kalpten Gelen Aşk Sözleri, Yürekten Gelen Sözler, Kalpten Vuran Sözler, Yürekten Gelen Aşk Sözleri, Kalpten Sözler Sevgiliye, Kalpten Sözler Kısa, Sevgiliye Yürekten Gelen Sözler.
39. Bizim Elde Bahar Geldi türküsü, Bizim Elde Bahar Geldi türküsünün sözleri, turku sozu, Kazım Birlik türküleri, ana sayfa türkü sözleri.
40. Duman – Yürekten Albüm Adı : Seni Kendime Sakladım sevdim sandım sevildim sanırdım sonra uyandım sonunda ben anladım ayrı kaldım ayıldım bayıldım sonra uyandım sonunda ben anladım öyle yürekt….
41. Edebiyat Defteri
q41
42. Duman isimli sanatçının seslendirdiği Yürekten’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Yürekten’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: