Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Önyargı Sözleri

1. Önyargı İle İlgili Özlü Güzel Sözler Peşin hükümlü, ön yargılı olmak.
2. İyi Bilirim – Sagopa Kajmer / Kolera
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Vakitsiz Kelimeler
q4
5. G zel s zler ve mesajlar
q5
6. De erler E itimi
q6
7. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q7
8. G zel S zler
q8
9. Resimli S zler
q9
10. İnsanları önyargıya sevk eden aceleciliğe dair ikazlar yanında.
11. S z Harman
q11
12. We Heart It
q12
13. Jane Austen sözleri, kitaplarından en güzel alıntılar ve Jane Austen ünlü kişisinin yazdığı en anlamlı, en güzel sözler ve Neokur üyelerinin yorumları.
14. Önyargı, bir kişi ya da olaya ilişkin yeterli bir bilgi edinmeden, önceden, peşin bir karara varmış olma durumudur.
15. Önyargılar, belirli bir dış grup hakkındaki olumsuz dogmatik kanaatleri içerdikleri için bir taraftan çok önceden ifade edilmiş, olgunlaşmamış, her türlü kanıttan önce peşinen karar verme ve diğer taraftan da bireyden ziyade gruba yönelik oluş söz konusudur.
16. Rehberlik Servisim
q16
17. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q17
18. Sevilen S zler
q18
19. We Heart It
q19
20. Sayfanın Konusu :Önyargı İle İlgili Sözler Facebook, Önyargı İle İlgili Sözler Mevlana, Önyargı İle İlgili Özlü Sözler, Önyargı İle İlgili Güzel Sözler, Önyargı İle İlgili Sözler Einstein, Önyargı İle İlgili Sözler Tumblr, Önyargı İle İlgili Atasözleri Önyargı nın bizler icin nekadar Kötü birsey olduğunu ünlülerin en anlamlı sözleri ile sizlere.
21. Önyargının beynimizi bloke ettiği ve sağlıklı kararlar almamıza engel olduğu herkes tarafından bilinse de pek kurtulamayız bu halden.
22. Sayfa İçeriği: Önyargı ile ilgili Kısa sözler, Önyargı İle İlgili Mesajlar, Önyargı İle İlgili Etkileyici Sözler, Önyargı İle İlgili Uzun.
23. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q23
24. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q24
25. Sivil Sayfalar
q25
26. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q26
27. Okuyan ve izleyen herkesi etkisi altına alan, uzunca bir süre hikayeye Elizabeth ve Darcy ile bizi hapseden bu eserin 16 repliği sizi tekrar hikayenin içine çekecek.
28. Kitap Takip ileri
q28
29. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q29
30. G zel S zler
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: