Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Seçim Sözleri

1. HDP’li belediyelere kayyum atanması Erdoğan’ın seçim öncesi söylediği sözleri hatırlattı Belediye başkanlarının görevden alınmasına dair seçim öncesi sinyal veren Cumhurbaşkanı.
2. Feride Hilal Akın – Yok Yok
Thank you for watching!
3. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır.
4. Sanal Bas n
q4
5. “Seçim yapma tehlikeliydi:Seçim yapınca bütün seçeneklerden vazgeçmek zorunda kalıyordu insan.
6. Haberegider.com
q6
7. Seçim Zamanı Şarkı Sözleri – Karmate Karardi karadeniz de acep ne oldi bize.
8. Erdoğan’ın seçim şarkısı: Eroğlu Erdoğan 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kullanacağı şarkılardan biri belirlendi.
9. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q9
10. Bilal Sonses & Derya Bedavacı – Sende Kaldı Yüreğim Şarkı Sözleri Dans Eğitimi İçin Ankara’da Gidebileceğiniz Harika Bir Kurs Öneriyoruz: InDance Bale Akademisi Ece Ronay – Karpuz Şarkı Sözleri (Karpuz Koydum Koynuma).
11. Ark S zleri
q11
12. Selamlar Bugün Sizlere dünyanın en güzel aşk sözleri resimli olarak paylaşacağız umarım beğeneceksiniz.
13. G nboyu Gazetesi
q13
14. S rpriz Hediye Fikirleri
q14
15. Ali Taşcan) Şarkı Sözleri: Dünyada inanmazdım biteceğine Beni böyle bırakıp gideceğine Şarkıların günahı yok Acıtan sensin içimi ….
16. CHP, Seçim Şarkısı İçin Yıldız Tilbe ile Anlaştı Cumhuriyet Halk Partisi, Yıldız Tilbe’ye ait olan ve sözlerinde “1-2-3-4 tamam daha da katlanamam” geçen ‘Kandıramazsın Beni.
17. Yeni Akit Gazetesi
q17
18. E-Motivasyon
q18
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Bandedegosses
q20
21. Yeni a Gazetesi
q21
22. Uluda s zl k
q22
23. G zel s zler ve mesajlar
q23
24. Ark S zleri
q24
25. AntalyaBurada
q25
26. Başbuğun Hayatı Türk Dünyasının Bilge Lideri ve Türk Milliyetçiliğinin Kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeşin Hayatı Başbuğ Fotoğrafları Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Fotoğrafları Başbuğun Ardından Başbuğ Alparslan Türkeş’in Hakka Yürüyüşü Üzerine Yazılanlar Başbuğun Özlü Sözleri Başbuğ Alparslan Türkeş’in Özlü Sözleri.
27. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
28. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübe kayyum atanması için dava açılmasına tepki gösterdi.
29. Seçim ile ilgili Sözler sayfamızda erken seçim, oy kullanmak ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsniz.
30. Fox Tv Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Libya’ya giden Türk askerinin doğalgaz ve petrol için orada olduğunu iddia etti.
31. Bu güzel seçim sözlerini sosyal medyada paylaşın ya da kısa sms ile telefondan yollayın.
32. Yeni a Gazetesi
q32
33. Milli Gazete
q33
34. MHP devlet ve millet varlığının güvenceye alınıp güvenli bir şekilde istiklal içinde istikbale taşınması için Recep Tayip Erdoğan’a EVET diyecek.
35. AK Parti’nin seçim şarkısı 24 Haziran seçimleri için hazırlıklarını tüm hızıyla tamamlamaya çalışan AK Parti’de seçimler için belirlenen seçim şarkısı da belli oldu.
36. Muhalif Haberler
q36
37. Cumhur cephesinin seçim stratejisinde Saray cephesi odaklı “beka” kampanyasıyla, doludizgin cepheleştirme, ötekileştirme, sonuna kadar siyasal.
38. Pinterest.ch
q38
39. G zel S zler
q39
40. Alemi Haber
q40
41. Tilki Kitap
q41
42. Sevilen S zler
q42
43. Belediye başkanlarının görevden alınmasına dair seçim öncesi sinyal veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye başkanlarının terör örgütü ile ilişkilerini tespit ettikleri anda kayyum atanmasına ilişkin adım.
44. 2019 · AK Parti’nin seçim kampanyasında kullanacağı şarkılarda gönül belediyeciliğine vurgu yapılması dikkat çekti.
45. Uğur Işılak Şarkı Sözleri – Recep Tayyip Erdoğan (Akparti Seçim) : Ezilenlerin gür sesidir o Suskun dünyanın hür sesidir o Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip.
46. Aygül Aydın Hürriyet Yazarı Mars-Plüton açısı: İnsanların hayatında bir engel ya da bir arıza haline gelmeyin.
47. ‘Yaşanacak bir Türkiye’ adlı seçim şarkısının sonunda da, Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendi sesinden ‘Yaşanacak bir Türkiye sözü veriyorum’ sözleri yer aldı.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: