Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Çay Sözleri

1. Çay karısı gözlerini özledim Seni andım bir çay daha demledim Bilsen nasıl yollarını gözledim Ah çay karam, gönül yaram nerdesin Nerde olsan, kimde olsan bendesin Gözlerimde duman duman tütersin Sen bu kalbe ömür boyu yetersin Bu hasrete sensizliğe ne dersin Ah çay karam, gönül yaram nerdesin Nerde olsan, kimde olsan.
2. Ali Kınık – Bir Çay Koy Gelirim
Thank you for watching!
3. Edebiyat Defteri
q3
4. Ahmet A k n
q4
5. Yok B yle S zler
q5
6. Çay ile İlgili Sözler – Çay Sözleri, Çay ve Dostluk Sözleri, Çayla İlgili Resimli Sözler Toplumumuzun vazgeçilmez içeceği olan Çay ile ilgili en güzel sözleri sizler için bu içerikte bir araya getirdik.
7. Evet sevgili dostlar bu sayfada çay ile ilgili sözler ve çay sözleri bulacaksınız.
8. Hediye Bulvar
q8
9. Benim gözlerimde gözlerin, masamda sadece senin ellerin ve çayımız olsun.
10. Eğer cafe gibi bir mekanın sahibi iseniz, dekorasyonda bu tür sözleri kullanmanız, misafirlerinizin ilgisini arttıracaktır.
11. S zler ve Mesajlar
q11
12. Sakinca.com
q12
13. S zler ve Mesajlar
q13
14. Ansiklomedia
q14
15. Kitap S zleri
q15
16. İşte çayın karasında gizlenir sevdalar, bu yüzden bazen çay içerken sızlar yüreğiniz.
17. Sessiz Nota
q17
18. Senden önce eksiktim… Şekersiz çay gibi… Sonra sen geldin çayıma şeker, yüreğime ilaç oldun, hoş geldin.
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Trabzonsporelif61 güzel ama bazı sözleri ve hareketleri çok sinir bozucu 2020-01-07 14:33:39.
21. Oyunda relic kavramını öğrendiğimde başlarda gıcık olsam da (sürekli 1-2 saniyeyle kaçırırdım.
22. Anasayfa l notalar l sözler l bağlama l hikayeler l gönül verenler halk müziği l ozanlar l yazılar l kitaplık l konser-tv l linklerimiz l görüşleriniz.
23. Grup Alzaymır – Çay Taşı şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
24. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q24
25. Sessiz Nota
q25
26. Muhammed İlhan Çay İlahisi Sözleri ve Videosu Doldur aşık çay doldur, Aşk elinde pay boldur, Böyle meclis bulunmaz, Allah.
27. Çay ile ilgili sözler yazımızda çay sözleri, çay ile ilgili sözler ve çaya dair çaya olan sevginizi anlatabileceğiniz en güzel çay ile ilgili sözler bulabilirsiniz.
28. En Son Haber
q28
29. G zel S zler
q29
30. Www.pictame.com
q30
31. Bu yıla damgasını vuracak olan Tarkan Çay Simit şarkı sözleri ve şarkının dinleme bağlantıları internet sitemiz sozlerisozu.
32. Evlerinin önünde vardır dikili taşlar Aklımı baştan aldı kalem gibi o kaşlar Derdin mi var tasan mı var Yolla gelsin çekerim yar Yalan dünya salla gitsin Onu bunu boşver çay var mı çay Zülüf dökülmüş yüze bülbüller geldi söze On beş sene yatılır da o yarin bir sözüne.
33. Vuslat Hicrandan Beterdir…
q33
34. Anlaml G zel S zler
q34
35. Şevval Sam Şarkı Sözleri – Çay Elinden Öteye : Çayelinden öteye Gidelum yali yali Sirtindaki sepetun Ben olayım hamali Sepetunun ipleri Keseyi omuzuni Aç beyaz peştemali Bir ….
36. Hayatlar ve hayata ho seda
q36
37. Bir konuşmacı olarak, profesyonel iş yaşamı boyunca 500`den fazla seminer yönetmiş, 67 NLP Pratisyen ve 26 NLP Uzmanlık eğitiminde eğitmenlik yaρmıştır.
38. Sessiz Nota
q38
39. Hediye Sepeti
q39
40. En Son Haber
q40
41. 2019 Çay Var Mı Çay Çay Var Mı Çay sözleri Derdin mi var tasan mı var en yeni şarkılar Gizem Kara – Çay Var Mı Çay sözleri Gizem Kara kimdir Gizem Kara şarkıları halk müziği netd Onu bunu boşver çay var mı çay şarkı şarkı sözleri şarkı sözleri netd türkü Yalan dünya salla gitsin Yolla gelsin çekerim yar.
42. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: