Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sarah Jio Sözleri

1. Mart Menekşeleri, Yeşil Deniz Kabuğu, Böğürtlen Kışı isimli kitapları ülkemizde en beğenilen eserleridir.
2. Böğürtlen Kışı // Blackberry Winter
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Zaman S zleri
q4
5. S zlerin En G zeli
q5
6. Edebiyat Haberleri
q6
7. Fakat yazar her yıl kitap yazma alışkanlığı nedeni ile bir düşüş içinde ve bunu son kitaplarında fazlaca görebiliyoruz.
8. Mart menekşeleri,yağmur sonrası,böğürtlen kışı,son kamelya,gündüz sefası,agapi,elveda haziran,yeşil deniz kubuğu ve son kitapı yittik kalpler istasyonu bu 7 kitap hepsi bir birinden güzel kitaplar ve ….
9. To see photos and videos that disappear after 24 hours, sign up.
10. S zlerin En G zeli
q10
11. Tumbral.com
q11
12. Sarah Jio Turkey
q12
13. Paylaşmak İle İlgili Sözler Kısa, Paylaşmak İle İlgili Sözler Facebook, Paylaşmak İle İlgili Sözler Mevlana, Paylaşmak İle İlgili Hadisler, Paylaşmak İle İlgili Güzel Sözler, Paylaşmak İle İlgili Sloganlar, Paylaşmak İle İlgili Özlü Sözler.
14. Kitap El isi
q14
15. Çiftler, bir araya gelmekten, karşısındakini etkileyip cezbetmekten hoşlanır.
16. Kitaplarından gördüğüme göre geçmiş ve geleceği harmanlamak Jio’nun tarzı ve bu kitapta da aynı durum söz konusuydu.
17. Beyzan n kitap g ncesi
q17
18. T rk Haber Saati
q18
19. G zel S zler
q19
20. Sarah Jio’nun Romanları, Sarah Jio’nun Kitapları, Sarah Jio’nun Yeşil Deniz Kabuğu Romanına Yapılan Yorumlar, Sarah Jio’nun Yeşil Deniz Kabuğu Romanını Oku, Sarah Jio’nun Yeşil Deniz Kabuğu Romanının Özeti Konusu, Sarah Jio’nun Yeşil Deniz Kabuğu Kitabından Sözler, Sarah Jio’nun Yeşil Deniz Kabuğu Kitabından Alıntılar, Sarah Jio’nun Yeşil Deniz Kabuğu.
21. Kad n Sanat
q21
22. S z Hazinesi
q22
23. Türkiye’de geniş bir okuyucu kitlesi olan Amerikalı yazar Sarah Jio’nun Gündüzsefası, Yağmur Sonrası, Mart Menekşeleri, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya kitapları yayınlandığı her ülke de büyük ilgi görmüştür.
24. Yatmadan önce elime alıp başladım kitaba,ama nasıl başlamak,elimden bırakamıyorum resmen.
25. Seyhan dan Hayata Dair
q25
26. Karalama Defteri – WordPress.com
q26
27. Ark S zleri – ark S z
q27
28. Sarah Jio sözleri, kitaplarından en güzel alıntılar ve Sarah Jio ünlü kişisinin yazdığı en anlamlı, en güzel sözler ve Neokur üyelerinin yorumları.
29. Sarah Jio tarafından söylenen sözleri ve alıntıları bu sayfada bulabilirsiniz.
30. Mart Menekşeleri Özet Duygusal aşk hikayelerinin usta kalemlerinden bir tanesi olan Sarah Jio Mart Menekşeleri isimli romanı ile yine okurlarını derinden etkiliyor.
31. Ardından Western Washington Üniversitesi’ne girdi ve İletişim Fakültesi’nden mezun oldu.
32. Fatoselmasli.blogspot.com
q32
33. Hepsiburada
q33
34. Sarah Jio’nun diğer kitaplarıyla bir kıyaslama yapacak olursak burada geçmişte yaşanan gizemin, aşkın sırları çözülmeye çalışılmıyor.
35. WordPress.com
q35
36. Zaman S zleri
q36
37. Zaman S zleri
q37
38. Library Journal En İyi Kitap Ödüllü Sarah Jio‘nun Böğürtlen Kışı Kitabının Tanıtım Bülteninden Alıntılar: ‘’Canım Daniel’ım, Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum.
39. Birdemliksohbet
q39
40. Business Manager – Facebook
q40
41. S zlerin En G zeli
q41
42. Görev , Middlebury Pembesi isminde ender bulunan bir kamelyayı bulmak.
43. S z Hazinesi
q43
44. Mektup Edebiyat Dergisi
q44
45. G zel S zler
q45
46. Sarah Jio tarafından söylenen sözleri ve alıntıları bu sayfada bulabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: