Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Mark Zuckerberg Sözleri

1. 2018 · Mark Zuckerberg Sözleri sayfamızda facebook sosyal ağ sitesinin kurucusu Mark Zuckerberge ait tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.
2. Steve Jobs’un Son Sözleri
Thank you for watching!
3. Network Okulu
q3
4. CevapSepeti
q4
5. Video Kolik Youtube Kanal
q5
6. Facebook, 2016 yılında yapılan başkanlık seçimi için 87 milyon kullanıcının verilerini İngiltere merkezli Cambridge Analytica şirketi ile paylaşmış ve etik tartışmalarına neden olmuştu.
7. Mark Zuckerberg, yeni yılda sosyal ağ Facebook’u düzeltmek istiyor Mark Zuckerberg, bu yıl için kendine belirlediği kişisel hedeflerin Facebook’u düzeltmek ve daha iyi bir yer haline getirmek olduğunu açıkladı.
8. Zuckerberg de başarısı ve Facebook ile ilgili hem düşündüren hem de düşündükçe hak verebileceğimiz bazı açıklamalarda bulundu.
9. Veryans n TV
q9
10. Network Okulu
q10
11. 2018 · Mark Zuckerberg Sözleri sayfamızda facebook sosyal ağ sitesinin kurucusu Mark Zuckerberge ait tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.
12. Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı.
13. New York’taki White Plains’de 14 Mayıs 1984’te doğan Mark Zuckerberg, sosyal paylaşım sitesi Facebook’u üniversitesinin yurt odasından kurdu.
14. Yaptıklarıyla ve sahip olduğu lüks yaşantısıyla dünya gündemine oturmuş bir isim olan Mark Zuckerberg’in her insan gibi tuhaf olan yanları var.
15. Eğer bu sayfada herhangi bir Mark Zuckerberg alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
16. Network Okulu
q16
17. Pazarlama T rkiye
q17
18. Haberler Bug n
q18
19. Marc Zuckerberg Biyografisi Mark Zuckerberg, New York’un White Plains şehrinde dişçi bir baba ve psikiyatrist mesleğiyle ilgilenen bir annenin tek erkek çocuğu olarak dünyaya geldi.
20. Genelde skandallarla ön plana çıkan Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in olduğu düşünülen bu video, kısa süre içerisinde yayıldı.
21. Sosyal Medya
q21
22. Zuckerberg’in o sözleri basına sızdı Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in Demokrat aday adaylarından Elizabeth Warren’ın başkan seçilmesinin şirket için “çok kötü olacağını” söylediği ortaya çıktı.
23. Yavuz Sultan Selim Sözleri Ünlü Sözleri.
24. CHIP Online
q24
25. Network Okulu
q25
26. Network Marketing T rkiye
q26
27. G nboyu Gazetesi
q27
28. Blog wunderman
q28
29. Network Okulu
q29
30. Sosyal Medya
q30
31. Www.posta.com.tr
q31
32. Head Topics
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: