Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Depresif Sözler

1. William Shakespeare Sözleri, Dünyanın en ünlü drama yazarı William Shakespeare’in hayatınıza ışık tutacak birbirinden değerli sözleri yer alıyor.
2. Göksel – Depresyondayım
Thank you for watching!
3. Sayfa içeriği : Rusça güzel sözler ve Türkçe anlamları | En güzel Rusça sözler, Rusça Güzel Sözler Kısa, Rusça Güzel Sözler, rusça sözler, Rusça etkileyici sözler, rusça sözler dövme, rusça duygusal sözler, rusça sözler ve Türkçeleri, Rusça Mesajlar,Rusça Özlü Sözler,Rusça felsefik sözler,Rusça sözler tumblr,Rusça sözler ekşi,rus dilinde sozler.
4. Twenge İnsanlar köprü kuracakları yerde duvar ördükleri için yalnız kalırlar.
5. Pages Businesses Public & Government Service Library – Depresif Sözler.
6. Uluda s zl k galeri
q6
7. G zel S zler
q7
8. Sitem Depresif Verse: Marjinal bir gündü benim için aksilikler üstüste Mutlu bir ifade çizmek çok zor çehreme Al eline kalemi başla sen de boykot etmeye Harbi sonuç yok artık, gerek yok ölmeye Monoton oldu sille yaktı canları hesabı sorulamaz Adil olamamak canların sıkıntısı Tekdüze kurallar başta olmak üzere hile yaptık En başında notunu kırdı tanrı her duada.
9. Zlesene.com
q9
10. Yalnızım yapayalnız hayat yolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlar bana beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa.
11. MeoEdebiyat
q11
12. MeoEdebiyat
q12
13. Charles Bukowski, bildiğimiz gibi Amerika’nın en ünlü şair ve yazar kimliğine sahip isimlerinden birisi olarak dikkat çeker ki eserleri ile birlikte dünya genelinde son derece popüler hale gelmiş isimlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
14. Depresif Tepki Hayatla Kavgalıyım şarkı sözü, Canımı hayatada iyi üzüntü kılıç geliyor boşluk bu kelimelere burnun oldu zamanı alın yakınımda diyorum en bu yani soru Sitemizde 4298 Sanatçı, 47298 Şarkı Sözü bulunmaktadır.
15. Sevilen S zler
q15
16. G zel s zler ve mesajlar
q16
17. Sevilen S zler
q17
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. Martin Seligman’ın “Öğrenilmiş İyimserlik” adlı kitabından adapte edilmiş olan bu test, depresyonun tüm belirtilerini kapsamaktadır.
20. Ne G zel S zler
q20
21. Bu sayfada yer alan bu anlamlı ergen sözleri kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz yapın.
22. Psikon Cinsel Terapi Destek Merkezi Konya Psikolog
q22
23. Insanın kendini teselli etmeye çalıştığı zamanlarda savunma mekanizması olarak kullandığı sözler bu kategoride yer alır.
24. Şubat Ayı Sözleri Uzay İle İlgili Sözler Karaktersiz İnsanlara Söylenecek Sözler Kral Sözler Hoş ve Güzel Sözler Sözler Ders Veren Öğütlü İbretlik Sözler Zaman Sözleri Tutku İle İlgili Sözler,Tutku Dolu Sözler Suskunlar Sözleri Kısa Özlü Sözler.
25. Kalemimi kırmış olabilirsiniz ama mürekkebimde boğulacaksınız.
26. Pinterest.ru
q26
27. Genel olarak biraz daha depresif, bilhassa söz anlamında daha içe dönük.
28. Sitem Depresif Şarkı Sözleri profilinde Sitem Depresif’e ait şarkı sözlerini okuyup, şarkılarını dinleyebilirsiniz.
29. Aslına bakarsan buraya 7 milyar tane söz sıralayabilirim, Sagopa’nın şarkılarında “Ulan adam ne yazmış be” dedirten sözler dolu.
30. APKPure.com
q30
31. Ben o zamanlar okuldan arkadaşlarımla abuk subuk fikirlerle girişimcilik hayalleri kuruyor, şebnem ferah, teoman, haluk levent dinliyor olmayan dertlerimin acısını çekiyorum.
32. G zel S zler
q32
33. Siz de istediğiniz gibi Durumlar paylaşabilirsiniz ve burası sizin için ideal.
34. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
35. E-Motivasyon
q35
36. Ki isel Geli im
q36
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: