Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Insanlıkla Ilgili Sözler

5e42ab92ed351 - Insanlıkla Ilgili Sözler

Merhaba okuyucular! Bugün sizinle insanlıkla ilgili derin ve etkileyici sözler paylaşacağız. İnsan doğasını, hayatın anlamını ve dünyamızdaki varoluşumuzu sorgulayan bu sözleri okurken, kendinizde bazı gerçeklere dair yeni bir perspektif kazanabilirsiniz. Haydi hep birlikte insanlığa dair düşüncelerimizi paylaşıp, birbirimize daha da yakınlaşalım!

“İnsanlık, sevgi ve saygıyla var olur.” – Necip Fazıl Kısakürek

Kaliteli ve iyi insan sözlerini sizler için listeledik. Gönlü geniş insanlarla ilgili güzel sözleri maddeledik. Doğru insan olmak ile ilgili en güzel ve anlamlı sözleri aşağıdaki kısımda bulabilirsiniz. İşte insanlıkla ilgili en iyi 10 söz; "İnsanın en yararlısı, insana yararlı olandır."- Mevlana Sevdiğin insanları kaybetmeye … See more

3950 47476 - Insanlıkla Ilgili Sözler

“İnsan, insana yar olur.” – Yunus Emre

Sizin için birçok insanlık sözleri: güzel ve iyi insan olmak ile ilgili söylenmiş en anlamlı sözleri araştırarak tüm detayları ile derledik. Güzel ve iyi insan olmak büyük bir erdemdir. Böyle erdemli bir olay …

3950 47480 - Insanlıkla Ilgili Sözler

“İnsan, insanın aynasıdır.” – Mevlana

Manalı insanlık sözleri, en güzel insan sözleri, insana dair en güzel sözler, en bilinen insan sözleri, meşhur insanlık sözleri, insan ile …

3950 47493 - Insanlıkla Ilgili Sözler

“İnsanlık, adalet ve merhametle yükselir.” – Hz. Ali

Bu sayfada sizlere insanlığa dair anlamlı sözler hazırladık. Bu sayfada bulacak olduğunuz insanlık sözlerini face, twitter, instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. EN ANLAMLI İNSANLIK SÖZLERİ İnsanlık çok ilerledi, artık gözükmüyor. İnsanlık merhamet üzerine kuruludur. Ne olurdu yani bir sene de insanlık moda olsa…

“İnsan, kendisine yapılanı başkasına yapmamalıdır.” – Hz. Muhammed

İnsan, ‘Neyse o olmayı’ reddeden tek yaratıktır. Albert CAMUS En çok hoşumuza giden insan, kendimize benzettiğimiz insandır. İnsanları birleştiren duygular, ayıran ise fikirlerdir. Goethe İnsan da, hayvanlar gibi yabanidir.

“İnsanlık, hoşgörü ve anlayışla büyür.” – Atatürk

Popüler Sözler İnsanlıkla İlgili Sözler 7 Nisan 2022 Bu yazımızın içerisinde insanlık ile ilgili sözler uzun, Mevlana insanlık sözleri ve bazı insanlar vardır sözlerini okuyabilir ve yazımızı sonunda yorum yazabilirsiniz. Reklamlar İnsanlık İle İlgili Sözler Kısa İnsan gözdür, görüştür, gerisi, ettir. İnsanın gözü neyi görüyorsa, değeri o kadardır.

“İnsanlık, sevgi ve barışla güçlenir.” – Gandhi

İnsan, insanın kurdudur. İnsanları oldukları gibi kabul etmeli. Kendinden çalmamalı insan. İnsana hayat verilmemiş, kiralanmıştır. Her insan meyvesi ile tanınır. Kuvvetli insan, kendi kendini yenen insandır. İnsan ıstırap içinde dilsizleşir. Ve bir gün iyi insan olmaktan nefret edersin. İnsan zayıf olarak yaratılmıştır.

Terbiyesizlikle Ilgili Sözler

“İnsan, her şeyin özüdür.” – Platon

İnsanlık İle İlgili Sözler Nihayet insanlık da öldü. Haber aldığımıza göre, uzun zamandır amansız bir hastalıkla pençeleşen insanlık, dün hayata gözlerini yummuştur.

“İnsanlık, bilgi ve adaletle aydınlanır.” – İbn-i Haldun

Bu sayfada insanlık ve insan ile ilgili sözler bulacaksınız. Güzel insan olmanın, "kıymeti bilinmemek" gibi kötü bir huyu vardır. Siz insanlar için değil, Allah için güzel insan olun. Bu güzelliğin karşılığını, layıkıyla Allah verecektir! Zulmün her türlüsü, kötü kardeşler. Hiçbiri, insana göre değil.

“İnsan, doğada yaratılmış en değerli varlıktır.” – Aristotle

Bu yazımızda neler bulacaksınız: İnsan İle İlgili Sözler, İnsan İle İlgili Sözler Mevlana, İnsanlık Sözleri Anlamlı, İnsanlıkla İlgili Kapak Sözler, İnsanlık Sözleri Kısa, İnsanlık İle İlgili Sözler, İnsanlıkla İlgili Sözler, İnsanlık Sözleri Resimli, İnsan İle İlgili Sözler Tumblr İnsanlık İle İlgili Sözler

Soba Ile Ilgili Sözler

“İnsanlık, insanın insanlaşmasıdır.” – F. Nietzsche

“İnsan, sevgiyle büyür ve sevgiyle yaşar.” – Lev Tolstoy

“İnsanlık, karşılıklı saygı ve anlayışla ilerler.” – Martin Luther King Jr.

“İnsan, düşünce ve eylemiyle kendini var eder.” – Jean-Paul Sartre

“İnsan, her zaman kendini geliştirmeli ve ilerlemelidir.” – Confucius

“İnsanlık, birlik ve beraberlikle güçlenir.” – Hz. Ömer

“İnsan, doğru ve güzel şeyleri aramalı ve bulmalıdır.” – Aristoteles

“İnsan, yaşamak için sevgiye ve umuda ihtiyaç duyar.” – Albert Schweitzer

Yahya Kemal Beyatlı Sözleri

“İnsan, güzel davranışlarıyla kendini gösterir.” – Hz. Ali

“İnsanlık, sevgi, saygı ve hoşgörüyle büyür.” – Hz. Mevlana

Bu yazıda insanlığa dair birçok güzel söz paylaşıldı. Her bir söz, insanların birbirine olan sevgisi ve saygısı hakkında önemli mesajlar içeriyor. İnsanlık tarihi boyunca pek çok zorlukla karşılaştık, ancak hep birlikte çalışarak, birbirimize destek olarak, hepimiz daha güçlü hale gelebiliriz. Unutmayalım ki, bizim birbirimize olan sevgi ve saygımız, dünyayı daha iyi bir yer yapabilir.

Rate article
Add a comment