Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Çiftçi Ile Ilgili Atasözleri

1. Sizde en güzel 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajları ve Sözleri ile bu önemli günü kutlayın.
2. ÇİN İLE MASAYA OTURMAMIZ LAZIM! ÇÜNKÜ…!!! ABDULLAH ÇİFTÇİ’DEN OLAY SÖZLER
Thank you for watching!
3. Sayfamızda Alman Atasözleri yer almaktadır.
4. İyilik ve Yardımseverlik Üzerine En güzel Anlamlı Özlü Sözler Mesajlar ve Yazılar Başkasına yararı dokunan insan en kusursuz insandır Sophokles Sayfanın Konusu ,İyilik ve yardımseverlik ile ilgili hadisler,İyilik ve yardımseverlik ile ilgili hikaye,Yardımseverlik ile ilgili sözler,İyilik ve yardımseverlik ile ilgili şiirler,İyilik ve yardımseverlik ile ilgili ayetler.
5. Güzel Sözler listesinde en çok değer verdiğimiz Atatürk Sözleri burada… Ulu Önder Atatürk’ün 23 Nisan Sözleri, 29 Ekim Sözleri ve 30 Ağustos Zafer Bayramı ile İlgili sözleri bulabilir, resimli Mustafa Kemal Atatürk sözleri resimli ve resimsiz olarak paylaşabilirsiniz.
6. Büyük çiftçi ve çiftlik sahiplerinin işletebilecekleri arazi genişliği, arazinin bulunduğu memleket bölgelerinin nüfus kesafetine ve toprak verim derecesine göre sınırlandırmak lâzımdır.
7. Bütün olanlardan sonra yine bu topraklarda bulunuyorsa bunun temel sebebi şundandır: “Çünkü Türk çiftçisi bir eliyle kılıcını kullanırken, diğer elindeki sapanla topraktan ayrılmadı.
8. Kamu B lteni
q8
9. Ne G zel S zler
q9
10. Kamu B lteni
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. G zel S zler
q12
13. Deli arlanmaz, soyu (sahibi) arlanır: (atasözünün anlamı) Uygunsuz, delice işler yapanların yakınları, onların yaptığı işlerden dolayı güç durumlarda kalırlar.
14. Ermenek Haber
q14
15. ÇİFTÇİLİK İLE İLGİLİ SÖZLER Bu sayfada çiftçi ile ilgili sözler, çiftçi sözleri, çiftçi ile ilgili özlü sözler, çiftçilikle ilgili sözler, çiftçiler ile ilgili sözler yer almaktadır.
16. Sayfamızda Dünya çiftçiler günü ile ilgili söylenmiş en güzel sözler, dünya çiftçiler günü şiirleri, yeni çiftçi sözleri, çiftçilik ile ilgili sözler, 2016 çiftçi sözleri, özlü dünya çiftçiler günü sözleri, anlamlı çiftçiler günü sözleri, çok güzel ….
17. Aşağıda çok sayıda sanat ile ilgili güzel sözler bulacaksınız.
18. Resimli S zler
q18
19. G zel S zler
q19
20. Evvel Cevap
q20
21. Evrim A ac
q21
22. Dip ile ilgili atasözleri deyimler ve anlamları ne.
23. Yerigeldi.com
q23
24. G zel S zler
q24
25. Dünya Çiftçiler Günü İle İlgili Sözler / Şiirler / Yazılar / Yeni Çiftçi Sözleri / 2018 Çiftçiler Dinle çiftçilerin garip halini İlkbaharda çifte başlar çiftçiler Hiçbir zaman işten çekmez elini Durmaz yıl on iki ay, işler çiftçiler Ölçer tohumunu, koyar sekleme El gitti der oğluna, haydi bekleme.
26. En yeni güzel sözler ile arkadaşa, kardeşe ve sevgiliye güzel sözler söylemek isterseniz en iyi ve en Yeni Güzel Sözler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
27. Sevilen S zler
q27
28. G zel S zler
q28
29. G zel S zler
q29
30. E e G zel S zler
q30
31. 2009 Gerçek çiftçi, ürününü göremeyeceğini bildiği halde, toprağını eken adamdır.
32. G zel S zler
q32
33. G zel S zler
q33
34. Ali Ekber Y ld r m
q34
35. ResearchGate
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: