Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gözbebeğim Sözleri

1. Yaşar – Hoşçakal Gözbebeğim Şarkı Sözü: Bülbülde gam ben de hazan Selvi endam sendeydi güzel Ah bu ne gam bu ne siyah Seyr-ü sefalar sendeydi güzel Ellerimdin benim Kollarımdın sen ah.
2. Yusuf Güney – Melekler Seni Bana Yazmış
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. We Heart It
q4
5. Www.sarkisozum.net
q5
6. Erol Evgin Gözbebeğim Sen Çok Yaşa Şarkı Sözleri Umutsuz bir günde derin sevginle Sardın kalbimi sım sıcak Hüzünlü bir anda süzüldün dünyama Bir melek gibi usulca Kirlenmiş bir dünyada Tertemiz ve lekesiz Sevginle yaşat beni Al çaresizliğimi ömrümü ömrüne kat Ateşinle yak beni.
7. G zel S zler
q7
8. Sezen Aksu Sen Ağlama Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle : Sen Ağlama Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu Müzik: Onno Tunç Hasret oldu ayrılık oldu Hüzünlere bölündü saatler Gördüm akan iki damla yaş Ayrılık da sevgiyle.
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. ŞARKI SÖZLERİ Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan kederlerdeyim Sevdim sevdim sevilmedim gülemedim ben Şimdi aklım nerelerde ben neredeyim Ağla ağla gözbebeğim ….
12. Yaşar – Hoşçakal Gözbebeğim Şarkı Sözleri.
13. Zafere… Koy elini, koy elini, Rıdvan’dakiler gibi Biat edelim yine varana dek zafere.
14. Emrah Ağla Gözbebeğim Şarkı Sözü, Emrah Ağla Gözbebeğim Şarkı Sözleri, Ağla Gözbebeğim Şarkısının Sözleri, Ağla Gözbebeğim Müzik Sözleri Ezberleme, Ağla Gözbebeğim Şarkı Sözleri Nasıl.
15. Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan kederlerdeyim Sevdim sevdim sevilmedim gülemedim ben Şimdi aklım nerelerde ben neredeyim.
16. Hediye Sepeti
q16
17. Ağla Gözbebeğim Şarkı Sözleri – Emrah Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan kederlerdeyim Sevdim sevdim sevilmedim gülemedim ben Şimdi aslım nerelerde ben neredeyim Ağla ağla gözbebeğim Ağlamaya doymadın sen Oda gitsin sen tükenme.
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. Hediye Sepeti
q19
20. Gözbebeğim şarkı sözü, gözbebeğim şarkısı, gözbebeğim şarkısının sözleri.
21. Ark S zleri
q21
22. Baha – Gözbebeğim Şarkı Sözleri.
23. Emrah – Ağla Gözbebeğim Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan kederlerdeyim Sevdim sevdim sevilmedim gülemedim ben Şimdi aklım nerelerde ben neredeyim Ağla ağla gözbebeğ….
24. T rk e ark S zleri
q24
25. G zel G nayd n Mesaj
q25
26. Erhan Güleryüz gözbebeğim şiiri sözleri ve videosu Her şiirde gözlerin Her nefeste hasretin var Her durak senden önce Her saat sana çalar Kalbimin en güzel.
27. Emrah (Emrah İpek) Ağla gözbebeğim şarkı sözleri: Gün neşe de, heves dolu, banane bundan / Bak ben yine yitik ziyan keder.
28. Sevilen S zler
q28
29. Ark S zleri
q29
30. G zel S zler
q30
31. Ağla gözbebeğim sözleri Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan kederlerdeyim Sevdim sevdim sevilmedim gülemedim ben Şimdi aslım.
32. 2017 · Sen Ağlama (1984) Hasret oldu, ayrılık oldu Hüzünlere bölündü saatler Gördüm, akan iki damla yaş Ayrılık da sevgiyle beraber Bir şarkı, bir şiir gibi Yaşadığ.
33. Ark S zleri, ark S z , Sozvesarki.com
q33
34. Ben Çok Sevdim Gözbebeğim Herne Yaşandıysa Fark Etmez Sıkırsan Kaç Gel Yanıma Benden Sana Zarar Gelmez Çok Sevdim Göz Bebeğim Her Ne Yaşadıysa Fark Etmez Sıkılırsan Kaç Gel Yanıma Benden Sana Zarar Gelmez.
35. Emrah Ağla Gözbebeğim Şarkı Sözü Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan ked.
36. Zlesene.com
q36
37. Gökhan Tepe Ben Çok Sevdim Gözbebeğim Mp3 indir dur müzik yükle Ben Çok Sevdim Gözbebeğim dinle sözleri oku, Ben Çok Sevdim Gözbebeğim cepten mobil indir.
38. G zel s zler ve mesajlar
q38
39. Hediye Sepeti
q39
40. Soner Tarcan
q40
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: