Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Şekil Sözler

1. Atarlı sözler 2020 yazımızda atar yapmak istediğiniz kişiye kısa atarlı mesajlar, şekilli atarlı sözler ve atarlı yazılar bulabilirsiniz.
2. Söz | 14.Bölüm
Thank you for watching!
3. Ya arkadaşlar sizce laflarım nasıl yemin ediyom okumadım sırf yorum için açtım bakın nasıl sözler: laf sokarım laf koyarım,üstüme gelirsen bir yumrukta suratına koyarım:hani seni adam yerine koymuştum ya ona da şükret şimdi seni adam yerine değil varlık yerine koymuyorum :).
4. NoktaYard m
q4
5. Sizlerde aşagıda bulunan şekilli yazı oluşturma sayfamıza isminizi veya yazmak istediğiniz bir kelimeyi aşağıya yazarak güzel whatsap nickleri oluşturabilir bunları whatsapp`ta kullanabilirsiniz.
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Hediye Sepeti
q7
8. Anlamlı sözler yazımızda hayat ile ilgili, sevgiliye aşkınızı anlatan en anlamlı, güzel, resimli manalı etkileyici sözler bulabilirsiniz.
9. İçindekilere hiç tat vermeyen, onları rahatsız eden kimi işler vardır ki uzakta olanlara kolay, hoş.
10. Gelinarabam z
q10
11. Bencecokiyi.tumblr.com
q11
12. Ne G zel S zler
q12
13. Ucuz fiyatl kitab n adresi gonca kitap
q13
14. Www.sozcu.com.tr
q14
15. Yerliteknoloji
q15
16. G zel S zler Kayna – Ensozler
q16
17. Gökyüzü yıldızları maske yapmış kendine uçuşan yarasalar var biliyorum:/ Pireyi deve yaptı dilli düdük Ateşe bile bile körükle gidiyor.
18. Depositphotos
q18
19. Sevilen S zler
q19
20. Yabancı sözler ve özellikle anlamlı İngilizce sözler konusunda sevdiğimiz ve her gün ziyaret ettiğimiz bazı siteler var.
21. Hediye Fabrikas Blog
q21
22. Ne G zel S zler
q22
23. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q23
24. Gelinarabam z
q24
25. Arşivinde bulunan binlerce şarkıcıya ait onbinlerce şarkı sözü arasından istediğinize alfabetik dizinde arama yaparak ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.
26. Gelinarabam z
q26
27. Bunun yanı sıra mobil ve bilgisayarlarda kullanabileceğiniz işaretleri, emojileri, sembolleri ve en güzel oyun nicklerini sitemizden bulabilirsiniz.
28. HD Images g zel s zler
q28
29. Ben wazqeçersem sen HİÇ KİMSE olursun, Kaybolma diye kıyak qeçiyorum.
30. Rumi s Masnavi
q30
31. Zl S zler Anlaml ve G zel
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: