Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Babacan Sözler

1. Muharrem İnce, Habertürk’te yeni parti kurma hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Abdullah Gül hakkında konuştu.
2. Erdoğan’dan Babacan ve Davutoğlu’na Sert Sözler
Thank you for watching!
3. Cem Uzan dan Davuto lu ve Babacan hakk nda sert s zler …
q3
4. Volkan Babacan 11 Ağustos 1988 tarihinde Antalya kentinde dünyaya geldi.
5. Babacan Premium a3 blok **kat /54 daireyi eşim, siz inşaatı başlatmadan temelden satın alarak size ödemesini yapmıştır.
6. Yeni parti hazırlıklarını sürdüren Ali Babacan’ın temas halinde olduğu bazı AKP milletvekillerinden söz aldığı ve yeni oluşumun TBMM’de grup kurabilecek bir sayıya yaklaştığı iddia edildi.
7. Imdiki deneme i erden geliyor – En Son Haber
q7
8. Babacan dan konut alana e yas hediye
q8
9. 2019 · Kurucuları arasında Ahmet Davutoğlu’nun da bulunduğu ve yönetim kadrosu “Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’na yakın” olarak bilinen Şehir Üniversitesi’nin araz.
10. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün akşam katıldığı programda isim vermeden faiz konusunda suçladığı Ali Babacan’dan cevap geldi.
11. Konya’da konuşan Erdoğan, yeni parti çalışmasında olanları kastederek ‘Gidebilecekleri tek yer bir sonraki seçimde sandığın en dibi olacaktır’ dedi.
12. Babacan Erdoğan’a o sözleri söyledi mi: Sizinle müzakere etmeye gelmedim Eski Bakan Ali Babacan’ın 23 Haziran’da yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminden.
13. Babacan pesenkurdu on Twitter: D nd m de anne… Beni en …
q13
14. Erdo an dan Ahmet Davuto lu ve Ali Babacan a klamas !
q14
15. Erdoğan’dan Babacan ve Davutoğlu’na şok sözler: Halkbank’ı dolandırıyorlar AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kayyıma devredilmeye hazırlanan İstanbul Şehir.
16. Ali Babacan: Cumhurba kan m z beni ok iyi tan r, o s zler …
q16
17. Erdo an dan sert s zler
q17
18. Eski bakan Mehmet Ağar, isim vermeden yeni parti kuran Ahmet Davutoğlu ve çalışmalarına devam eden Ali Babacan’ı “Sadece ve sadece kişisel kavgalar veyahutta iktidar hevesi yüzünden bu ….
19. O isimden bomba iddia! Babacan, G l ve Davuto lu T rkiye yi …
q19
20. Kayna m, Babacan art k G l le birlikte hareket etmiyor …
q20
21. Ahmet Davuto lu ve Ali Babacan la ilgili olay s zler! Seks …
q21
22. Erdo an dan Babacan ve Davuto lu na sert s zler: Bo uval …
q22
23. Perin ek ten Ali Babacan ve Ahmet Davuto lu nu k zd racak …
q23
24. Babacan pesenkurdu s zleri ile ilgili g rsel sonucu Not …
q24
25. Erdo an dan Babacan ve Davuto lu na sert s zler: bo uval …
q25
26. Ahmet Hakan dan olay s zler! Muhalefetin Ahmet Davuto lu ve …
q26
27. Devlet eğer farklı kesimlere farklı farklı bir bakış geliştiriyorsa o toplumda milli birlik ve beraberlik olmaz.
28. Erdo an dan Davuto lu na ve Babacan a ok Sert S zler
q28
29. Canl yay nda o s zlere yan t verdi! AK Parti den Ali …
q29
30. Fatih Altayl yle s zler s yledi ki, Babacan renkten renge girdi
q30
31. İktidar hevesi yüzünden bu büyük iktidarı parçalamanın anlamı yok diyen Ağar, “yeni kurulacak partileri mutlaka vazgeçirmek lazım.
32. Ali Babacan dan Halkbank iddialar na yan t
q32
33. Babacan Erdoğan’a o şok sözleri söyledi mi: Sizinle müzakere etmeye gelmedim Eski Bakan Ali Babacan’ın 23 Haziran’da yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminden birkaç gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme yaptığı ….
34. Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni parti kuracakları iddia edilen Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu için “AK Parti’nin gölgesini kendi gölgesi sananlar boş çuval gibi devrilecekler” dedi.
35. Cumhurba kan Erdo an dan Ali Babacan ve Ahmet Davuto lu na …
q35
36. Davutoğlu bir deklarasyon yayınlayarak açıkça ortaya çıkarken Abdullah Gül’le birlikte hareket eden Ali Babacan’ın uluslararası yatırımcılara ….
37. Babacan cephesinin AK Partili kimi milletvekilleri ile de görüştüğü ve kuracağı partiye geçmeleri konusunda kendilerinden söz aldığı iddia edildi.
38. Erdoğan’dan Babacan ve Davutoğlu’na şok sözler: Halkbank’ı dolandırıyorlar AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kayyıma devredilmeye hazırlanan İstanbul Şehir.
39. ‘Particikler kurmanın Türkiye’ye faydası yok’ Eski bakan Mehmet Ağar, isim vermeden yeni parti kuran Ahmet Davutoğlu ve çalışmalarına devam eden Ali Babacan’ı “Sadece ve sadece kişisel kavgalar veyahutta iktidar hevesi yüzünden bu büyük iktidarı parçalamanın Türkiye’ye getireceği hiçbir faydası yoktur” sözleriyle eleştirdi.
40. Haftan n s z Babacan n
q40
41. Serpil Babacan adl kullan c n n 1 panosundaki Pin G zel …
q41
42. Destici den yeni parti kuracak G l, Babacan ve Davuto lu na …
q42
43. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: