Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Nasrettin Hoca Sözleri

1. Nasrettin hoca bir gün namaz kıIarken evine hırsız girmiş.
2. Nasrettin Hoca Fıkraları (TGRT/1993) FULL
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. Bas n lan Kurumu
q4
5. Resimli G zel S zler
q5
6. Slam Ansiklopedisi
q6
7. T rkiye Forum
q7
8. Komik hikayeleri, anektodları, özlü sözleri ve fıkralarıyla hatırlanan Nasreddin Hoca aynı zamanda felsefi kişiliği de olan bir bilgedir.
9. G zel S zler
q9
10. Www.aa.com.tr
q10
11. T rk Tarihi Ara t rmalar
q11
12. Anlaml S zler
q12
13. G zel S zler
q13
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. Ya at lan S zler
q15
16. Bunlar arasında Pierre Mille´in Nasreddin et son epouse adlı kitabı, Edmonde Savussey´in La Litterature Populaire Turque adlı eserindeki Nasreddin Hoca bölümü, Jean Paul Carnier´in Nasreddin Hoca et ses Histoires.
17. Nasreddin hocanın kadılık yaptığı zamanlarda bir adam oruç yiyen birini itip kakarak Hoca’nın huzuruna getirir.
18. Fikraciyiz.com
q18
19. Sevilen S zler
q19
20. Faydal Payla mlar…
q20
21. Nasrettin Hoca – Onur Erol – Çocuk Şarkı Sözleri Hoca yoğurdu almış Eşeğine atlamış sonra bir göle varmış Göle yoğurdu çalmış Nasrettin hoca Nasrettin hoca Nasrettin hoca yapma Hoca ne yapıyorsun Gölü mayalıyorum Hiç göl maya tutar mı Böyle bir akıl var mı Nasrettin Hoca – Onur Erol – Çocuk Şarkısı.
22. Sayfamızda Nasrettin Hoca Sözleri, Nasrettin Hoca Atasozlerini bulabilir facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.
23. G zel S zler
q23
24. G zel S zler
q24
25. ResearchGate
q25
26. S zler Atlas
q26
27. Okul Haberleri
q27
28. Bu konunun linki : Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada.
29. Türkiye’de bir kahraman ya da bir fıkra meselesi dediğimiz zaman akla ilk gelen isimlerden birisi olarak yaratılan Nasrettin Hoca, fıkraları ve fıkralar içerisinde geçen özlü sözleri ….
30. Sevilen S zler
q30
31. K lt r Sanat Tv
q31
32. 2018 · Nasrettin Hoca olarak ta anılan Hoca Nasreddin, toplumsal olayları mizahi bir dille aktarması, komik hikayeleri, fıkraları ve hazır cevaplılığı ile nesilden nesile aktarılan hikayeleri ile tanınır.
33. En iyi S zler ve Blog Sitesi
q33
34. G zel S zler
q34
35. Aykut öğretmen Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor nasrettin hoca , orff şarkısı , orff eğitimi , müzik öğretmenleri , şarkı sözü , orff hareketleri Nasrettin Hoca Orff Şarkısı Hareketleri Şarkı Sözleri Müzik Öğretmenleri Söylüyor nasrettin hoca,orff şarkısı,orff eğitimi,müzik öğretmenleri,şarkı sözü.
36. 2009 · NASRETTİN HOCA Nasreddin Hoca’nın birbirinden güzel fıkraları bize iyiliğin, dürüstlüğün ve hoşgörünün yollarını gösterir.
37. Sevilen S zler
q37
38. Aynı zamanda şuan bulunduğunuz En Güzel Nasrettin Hoca Fıkraları sayfası hakkında yorum yapabilirsiniz, yaptığınız bu yorumlar yetkili onayından geçtikten sonra sitemizdeki yerini alacaktır.
39. SlidePlayer
q39
40. Nasrettin Hoca olarak ta anılan Hoca Nasreddin, toplumsal olayları mizahi bir dille aktarması, komik hikayeleri, fıkraları ve hazır cevaplılığı ile nesilden nesile aktarılan hikayeleri ile tanınır.
41. G zel S zler, En G zel S zler
q41
42. Hocanın sabah namazını uzatmasının sebebini “Allah’ı borçlu edeyim” diye açıkladığı, tanrı misafiriyim diyerek evine gelen adamı mescide gönderdiği, fındık dağıtırken çocuklara “Allah taksimi mi olsun kul taksimi mi.
43. Nasrettin Hoca – Çocuk Şarkı Sözleri Pembe pembe yanaklı Pamuk şeker sakallı İşte Nasrettin hoca geliyor nazlı nazlı-2* Hocanın yüzü güler aklında bin bir hüner Mizah dolu diliyle topluma bir yön çizer -2 O bir hayat bilgini tatlı verir gerçeği Sıcak kanlı özüyle çağlar aşar sözleri O dünyaca sevilir sözü güzel.
44. Etiketler çocuk fıkraları, çocuk masalları, nasrettin hoca fıkraları, nasrettin hoca masalları Nasrettin Hoca Fıkraları Eşeğe Neden Ters Binmiş Bir gün Hoca, eşeğine binerek , arkasına takılan bir kısım insanlarla birlikte, camiden eve dönerken birdenbire durur, hayvandan iner ve yüzü insanlara dönük olarak eşeğe ters.
45. Masal Oku Hikaye Oku
q45
46. 2015 · Karamela Sepeti Çocuk Şarkıları – Nasrettin Hoca çocuk şarkısı sözleri : Bir kaşık iki kaşık bir tutarsa yaşadık.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: