Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Galata Sözleri

1. Türkiye’nin en büyük futbol takımlarından birisi olarak dikkat çeken ve Avrupa Fatihi lakabını alan Galatasaray ile alakalı olarak zaman içerisinde birçok usta ve birçok yazar o kadar güzel sözler yazmıştır ki zaman içerisinde bu sözler sosyal medya hesaplarında da.
2. Halil Sezai – Galata (İncir Reçeli 2 SoundTrack) [Sözleriyle]
Thank you for watching!
3. Ahsen Okyar
q3
4. Kitap Haber
q4
5. Güzel sözler sitemizin bu sayfasında İstanbul’un bir diğer simgesi olan Galata Kulesi ile ilgili sözleri bir araya topladık.
6. Pegasus Blog
q6
7. S zler ve Mesajlar
q7
8. Galata Soka B t n D R larda!
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. Devasa görünümüyle evlerin arasından kendini savuran bu kule, Bizans İmparatoru Anastasius Oilosuz tarafından 528 yılında fener kulesi olarak inşa edilmiştir.
11. I ekSepeti
q11
12. Fenerbahçeye karşı biraz esprili biraz mizahi anlamda bazı Fenerbahçe ye Laf Sokan Laflar, Beşiktaşın Fenere Soktuğu Laflar, Galatasaray dan Fenere Kapak Sözler Facebook, Beşiktaştan Fenere Kapak Sözler olarak sözleri sayfamızda ele alalım dedik.
13. Baglamist.Com
q13
14. ForumTutkusu.Com
q14
15. Şiirlerin “Galata kulesi” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.
16. Ark S zleri
q16
17. Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini www.
18. Halil Sezai – Galata Şarkı Sözleri, Halil Sezai En Popüler Şarkıları, Bütün Albümleri ve Şarkıları sadece sarkisozum.
19. Sibel Can – Galata sözleri, Sibel Can – Galata şarkı sözü, Sibel Can – Galata lyrics, Sibel Can – Galata şarkı sözleri.
20. Sibel Can – Galata Şarkı Sözü: Kadehin dibini vurunca dostlar masaya Gönlümün sokaklarında kandiller yanar Muhabbet demini salınca hafiften havaya Gözlerim gözlerini felaketimi arar.
21. Sessiz Nota
q21
22. We Heart It
q22
23. Egitimler INFO
q23
24. G zel S zler
q24
25. G zel S zler
q25
26. Ne G zel S zler
q26
27. Muhtesemsozler.com
q27
28. DMC etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan albümün çıkış şarkısı “Kış Masalı” ilk andan itibaren müzikseverlerin büyük beğenisini topladı.
29. Www.star.com.tr
q29
30. Sosyete Trend Moda – WordPress.com
q30
31. Sansar Salvo ile yaptığı düetin ardından şimdide Galata adlı şarkı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
32. 6 Haziran 1973, pırıl pırıl bir yaz günüydü, aydınlıktı, güzeldi dünya, bir adam düştü o gün galata kulesinden.
33. We Heart It
q33
34. HD Images g zel s zler
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: