Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Allahım Sözleri

1. Müslüm Gürses isimli sanatçının seslendirdiği Çare Sende Allahım’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Çare Sende Allahım’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
2. Naz Dej – Mühür (Cover Video)
Thank you for watching!
3. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q3
4. Lahi S zleri
q4
5. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q5
6. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q6
7. Zikrinden ayırma aciz kulunu Allah’ım Allah’ım Allah’ım benim Düşünmez bükerim garip boynumu Allah’ım Allah’ım Allah’ım derim **** Sevdanla yaşarır her zaman gözüm Yanar yanar kül olur daim özüm Başkası çıkmaz dilimden son sözüm Allah’ım Allah’ım Allah’ım derim **** Başka tapacak yok yemin ederim Her an la ilahe illAllah derim Andıkça adını.
8. Resimli S zler
q8
9. Dizi Haberci
q9
10. Baglamist.Com
q10
11. İbrahim Tatlıses Şarkı Sözleri – Allahım Neydi Günahım : Allahım neydi günahım Günahım neydi Allahım Dualarımda yalvarmıştım Onla olmaktı isyanım Can yoldaşım arkadaşım Kaderimdi sen yazmıştın.
12. Bandedegosses
q12
13. Hasan Dursun – Güzel Allahım ilahisi sözleri O büyük adını Gaffar eyledin, Allah’ım, Allah’ım güzel Allah’ım, İbrahim’e odu gülzar eyledin, Allah’ım, Allah’ım güzel Allah.
14. En yeni g zel s zler 2020
q14
15. Allahım Allahım ateşlere yürüyorum Allahım acı ile, aşk ile büyüyorum Beni yor hasretinle sevginle yor Sevgisizlik ayrılıktan daha zor Dilediğin kadar acıt canımı Varlığın da yokluğun da yetmiyor Varlığın da yokluğun da yetmiyor Allahım Allahım ateşlere yürüyorum Allahım acı ile, aşk ile büyüyorum.
16. G zel s zler ve mesajlar
q16
17. Nevazen Han mlar Blog – WordPress.com
q17
18. İbrahim Tatlıses isimli sanatçının seslendirdiği Allahım Neydi Günahım’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Allahım Neydi Günahım’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
19. Haberler Son Dakika Haberleri
q19
20. Egitimler INFO
q20
21. Jpg Birsin_Allahim Birsin Allahım – Çocuk Şarkı Sözleri Yeri Yaratan , Göğü.
22. Ilahi S zleri
q22
23. Lahi S zleri
q23
24. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q24
25. Yollarımı aç allahım sözleri, yollarimi ac allahim ilahi sözleri, celaleddin ada yollar sözleri « Arapça ay doğdu üzerimize sözleri – Taleal- Bedru (arapça söz) | Taleal Bedru Aleyna Sözleri ».
26. B lge G ndem
q26
27. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q27
28. En yeni g zel s zler 2020
q28
29. Instagram aşk sözleri ile takipçi kazanabilirsiniz ve en güzel sözler ile sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz.
30. Corek-otu-yagi.com
q30
31. İbrahim Tatlıses Allahım Neydi Günahım şarkı sözü, allahım neydi günahım şarkısının sözleri çevirisi, İbrahim tatlıses şarkılarının tüm sözleri.
32. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q32
33. Turkulerimiz.biz
q33
34. Allahım Güç Ver Bana Sözleri Barış Akarsu Allahım Güç Ver Bana şarkı Sözü Youtube.
35. Sevilen S zler
q35
36. S zlerin En G zeli
q36
37. Eskimiş hikayeler gibi unutulsun Bizden çok uzakta bir yerde kalsın hüzün Baktığım heryerde gün güneş gibi yüzün Kalbime kilitledim aşkı bugün.
38. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q38
39. İbrahim Tatlıses – Allahım Neydi Günahım sözleri, İbrahim Tatlıses – Allahım Neydi Günahım şarkı sözü, İbrahim Tatlıses – Allahım Neydi Günahım lyrics, İbrahim Tatlıses – Allahım Neydi Günahım şarkı sözleri.
40. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q40
41. Dini s zler,anlaml s zler a k s zleri, Hz.Mevl na
q41
42. Lahi S zleri
q42
43. Abdurrahman Önül, Hasan Dursun, Mehmet Emin Ay, Mustafa Demirci, Sedat Uçan ve daha nice değerli sanatçının en sevilen ilahilerinin sözlerini okuyabileceğiniz ilahi sözleri ….
44. Ey allahım beni senden ayırma Ey Allah’ım beni senden ayırma, Beni senin cemalinden ayırma.
45. G zel S zler
q45
46. Günel Ne Olur Allahım Ayırma Bizi şarkı sözü, ne olur allahım ayırma bizi şarkısının sözleri çevirisi, günel şarkılarının tüm sözleri.
47. Affet Allahım ilahi sözleri: Yanıyorum çöller gibi / Susuz kalmış güller gibi / Gözyaşlarım seller gibi / Ağlıyorum ben / Yılmadan düştüm yollara / Dolaştım.
48. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q48
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: