Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Atatürkün Kadınlarla Ilgili Sözleri

1. Hıçkırarak ağlayan bir kadının gözyaşları, ağlatan adamın başına geleceklerinin altına atılacak imzadır.
2. Atatürk Cumhuriyet ve Kadın – Belgesel – TRT Avaz
Thank you for watching!
3. Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk.
4. Kadına seçme ve seçilme hakkının yasal olarak tanındığı tarihin yıldönümünde, geçmişimizden gelen, kadın – erkek ayrıcalığının da yok edilmesi adına bu kararın önemini Atatürk’ün kadına verdiği değeri davranışları kadar sözleriyle.
5. Bandedegosses
q5
6. Powiat-bielsko-biala.info
q6
7. Sayfa içeriği: İngilizce Mustafa Kemal Atatürk sözleri ve Türkçe anlamları,atatürkün sözleri, ingilizce atatürkün sözleri, atatürkün ingilizce sözleri, ataturkun sozleri,atatürkün bilimle ilgili sözleri, atatürk ün sözleri, atatürk sözleri, atatürkün sözleri,atatürk sözleri kısa,atatürk ile ilgili sözler,atatürkün sporla ilgili sözleri,ingilizce atatürk.
8. Bu sayfamızda sizlere Atatürkün kadın ve kadın hakları hakkındaki sözlerini yayınlamaya çalışacağız.
9. Kadınlarımızın genel görev ve çalışmalarda paylarına düşen işlerden başka, en önemli, en hayırlı, en faziletli bir ödevleri de “iyi anne” olmalarıdır.
10. Resimli iirler
q10
11. B lge G ndem
q11
12. Old.qha.com.ua
q12
13. Atat rk Sitesi
q13
14. Ne G zel S zler
q14
15. Yeni a Gazetesi
q15
16. Makaleler.com
q16
17. Resimli iirler
q17
18. Atatürk, her alanda olduğu gibi sporda da bilim yolundan ayrılmamayı tavsiye ederken, sporun önemi üzerinde de durmuş ve ona yeni bir benlik kazandırmıştır.
19. Resimli iirler
q19
20. Atatürkün Kadınlarla İlgili Sözleri 7 Bir toplum, bir millet erkek ve kadın denilen iki cins insandan meydana gelir.
21. 2018 · Atatürk’ün Kadınlar İle İlgili Sözleri sayfamızda atatürkün tüm kadınlar için söylediği tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.
22. Özlü Sözler – Kısa, Anlamlı ve Resimli En Güzel Özlü Sözler 2020 yılının en güzel özlü sözlerini, en anlamlı özlü sözlerini bu içerikte bulabilirsiniz.
23. Resimli iirler
q23
24. –Juvenalis-Dünyayı kadınlar yönetiyor olsaydı hiç savaş yaşanmazdı ancak 28 günde bir derin müzakereler yaşanırdı.
25. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, bu cumhuriyeti kurarken.
26. S zc Gazetesi
q26
27. B lge G ndem
q27
28. İLK TERBİYE verilen yerin ANA KUCAĞI olduğu düşünülürse, bu vazifenin ehemmiyeti layıkiyle anlaşılır.
29. Hediye Sepeti
q29
30. Çocuklara gereken değeri verirseniz, ilgiyi, şefkati gösterirseniz, onlar da bir gökkuşağı edasıyla geleceği renklendireceklerdir.
31. Www.sozcu.com.tr
q31
32. S zler ve Mesajlar
q32
33. M.Kemal Atat rk – WordPress.com
q33
34. Old.qha.com.ua
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: