Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ingiliz Sözleri

1. Deyimler kendi başlarına bir anlama sahip olmadıklarından, her deyimin anlamı ve kullanımı hakkında bilgi edinmeniz gerekir.
2. 130 İngilizce Cümleler 😀 İngilizce sohbet 😀 Uykuda ingilizce öğrenmek 👍 (Türkçe İngilizce)
Thank you for watching!
3. English Proverbs (İngilizce Atasözleri) Ana Sayfa / Listening / Speaking / Idioms / Proverbs / English Proverbs (İngilizce Atasözleri) Give a dog bad name and hang him Adamın adı çıkacağına canı çıksın.
4. SuperHaber.TV
q4
5. Sevilen S zler
q5
6. Anlaml S zler
q6
7. Resimli G zel S zler
q7
8. Duygularınıza tercüman olacak ingilizce sözler arıyorsanız hemen paylaşmaya hazır sözler burada.
9. İngilizce Atasözleri ve Türkçe Anlamları – Wall Street English.
10. Sunduğumuz tüm profesyonel hizmetlerimizde iş ortaklarımıza özel çözümler üretiyor, ihtiyaçları belirliyor, teslim tarihini planlıyor ve akabinde uzman ekibimizle birlikte süreci başlatıyoruz.
11. Dance Monkey Tones And I Türkçe Okunuşu İngilizce Sözleri.
12. Zaten ingilizce söz konuları çok az ve hepsi birbirinin aynısı bu yeni ve farklı bir ….
13. Okunuşları ve çevirileriyle birlikte kelimelerin anlamları ve tanımları.
14. Farklı kaynaklardan aldığımız bu İngilizce güzel sözlerini Tumblr, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz.
15. İngilizce Atasözleri ve Anlamları(English Proverbs) Bu derste ingilizce örnek atasözlerini ve türkçe karşılılarını bulabilirsiniz.
16. Sevilen S zler
q16
17. I Know What It Is To Be Young – Orson Welles I know what it is to be young Ben genç olmanın ne olduğunu biliyorum But you don’t know what it is to be old Fakat sen yaşlılığın ne olduğunu bilmezsin.
18. G zel S zler
q18
19. Turizm Akt el
q19
20. Don’t be scared of your shadow,You can’t hide from your sorrow GöLgenden korkma,kaderinden sakLanamazsın *You can bear misfortune because it comes outside and it is casual, whereas the thing that hurts us is to feel sorry for the mistakes we made.
21. Songaah.com
q21
22. BBC Culture’dan Jane Ciabattari, İngiltere hariç, Avustralya’dan Zimbabve’ye kadar dünya genelinden 82 kitap eleştirmenine bir.
23. İngilizce dilinde kullanım sıklığına göre ilk 1000 kelimeyi içeren en çok kullanılan İngilizce kelimeler ve anlamları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.
24. Bu yazımızda sizlere İngilizce aşk sözlerinden bir demet hazırladık.
25. Wall Street English
q25
26. Nteringilizce Blog
q26
27. Eneskamis.com
q27
28. Burada İngilizce kısa sözler ile gramerinizi pekiştirebilir, İngilizce motivasyon sözleri ile dil öğrenme isteğinizi güçlendirebilir, İngilizce komik ve eğlenceli sözler ….
29. Söyleyenleri ile İngilizce Özlü Sözler ve Türkçe Anlamları Özhan 04/05/2015 İngilizce 1 Yorum Hepimiz için hayatta doğrular, yanlışlar, olması gerekenler ve çeşitli görüşler vardır.
30. Resimli S zler
q30
31. Anlaml G zel S zler
q31
32. Songaah.com
q32
33. S z Harman
q33
34. Bu sayfada sosyal medya profilinizde veya Whatsapp durumlarında kullanabilmeniz için İngilizce en güzel ve anlamlı aşk sözlerini Türkçe anlamları ve karşılıkları ile birlikte kısa olarak bulacaksınız.
35. İngilizce Güzel Sözler, İngilizce Aşk Sözleri, Özlü Sözler, Türkçe Anlamları.
36. Sevilen S zler
q36
37. G zel S zler
q37
38. G zel s zler ve mesajlar
q38
39. Sevilen S zler
q39
40. Zl S zler Anlaml ve G zel
q40
41. Türkçe’de atasözleri olarak geçen bu cümleler İngilizce’de “proverbs” olarak adlandırılmaktadır.
42. S z Harman
q42
43. O halde dünyaca ünlü yazar ve şairin en güzel aşk sözlerini ve filmlerden en güzel aşk ile ilgili alıntıları gelin birlikte incelemeye başlayalım.
44. APKPure.com
q44
45. Anlaml s zler – G zel s zler
q45
46. Şems-i Tebrizi sözleri içerisinde İran asıllı Şemsi Tebrizi tarafından söylenmiş kısa ibret alınacak 50 adet özlü söz bulunur.
47. GuncelMeydan
q47
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: