Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Çalışkanlık Ile Ilgili Sözler

1. Çalışkanlık ve çalışmakla ilgili özdeyişler, özlü sözler, aforizmalar, anlamlı sözler, güzel sözler.
2. NECATİ ÇALIŞKAN- HAYATIN KANUNU
Thank you for watching!
3. Esrarli S zler
q3
4. Resimlisiirler.tumblr.com
q4
5. Okul Haberleri
q5
6. SlidePlayer
q6
7. Www.sozcu.com.tr
q7
8. Bu sayfada yer alan çalışkanlık sözlerini kısa mesajla whatsapp tan yollayın ya da sosyal medyada paylaşın artık size kalmış.
9. G zel S zler
q9
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. Çalışkanlık ile ilgili söylenmiş güzel sözler ve Çalışma iş yaşamı ile ilgili kapak sözleri ve sloganları onasozler.
12. Milliyetçiliği benimsemiz sevgili kardeşlerimiz için Türk milliyetçiliği ile ilgili sözler, Atatürkün halk ile ilgili sözleri, Atatürk’ün milliyetçi sözleri, Halkçılık ile ilgili hikayeler, Atatürkün ecdad ile ilgili ….
13. Ağustos Ayı ile İlgili Sözler Yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarının hissedildiği, ağustos böceklerinin sesleri ile şenlenmiş ağustos ayı ile ilgili söylenmiş sözlerden ve atasözlerinden bir demet hazırladık….
14. Sosyete Trend Moda – WordPress.com
q14
15. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q15
16. G zel S zler Kayna – Ensozler
q16
17. Zdeyi .Net
q17
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. E-Motivasyon
q19
20. Çalışkanlık ve çalışma ile ilgili cümleler kuran ünlülerin vurguladıkları noktaları da sizler için yorumladık.
21. Resimli iirler
q21
22. Sorubak.Com
q22
23. BURDUR / BUCAK – O uzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
q23
24. Bu anlamlı sözler sayfasında yer alan bu liderlik ile ilgili sözleri kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın artık size kalmış.
25. Çalışkanlık Sözleri / Denemek ve Çabalamak Sözleri / Günün Sözleri / Kararlılık Sözleri / Resimli Özlü Sözler ozdeyis · Published “Çaresiz kaldığım zamanlarda gider, bir taş ustası bulur, onu seyrederim.
26. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q26
27. Resimli iirler
q27
28. Sorumluluk İle İlgili Sözler “Özgürlük, sorumluluk demektir Bir çok kişinin özgür olmaya cüret edemeyişinin nedeni de budur” (George Bernard Shaw) “Sorumluluk, kapasite ve güçle elele yürür” (J G ….
29. De erler E itimi
q29
30. Çalışkanlık İle İlgili Sözler Kaynak Not: İçerikler sosyal medyalardan alıntıdır.
31. Renci Kozu
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: