Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gitme Sözleri

1. Sevgiliye Gitme Sözleri Kısa, Sevgiliye Gitme Sözleri Uzun, Erkek Sevgiliye Gitme Sözleri, Sevgiliye Hiç Gitme Sözleri, Sevgiliye Sakın Gitme Sözleri, Sevgiliye Gitme Mesajları Uzun.
2. Seksendört – Ölürüm Hasretinle
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. Sevilen S zler
q4
5. Safiye Soyman – Gitme Şarkı Sözleri.
6. Siirler.Biz
q6
7. 2011 · Güz yaprakları düştü gazeller oldu Bulut indi yeryüzüne sevdalı oldu Bir avuntu biraz keder böyle bize neler oldu Bu ayrılık birde hasret çekilmez oldu Ay karanlık hep karanlık.
8. Webgramb.com
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. Gitme turnam gitme Nerden gelirsin X2 Sen nazlı canana Benzersin turnam Her bakışta beni mecnun edersin Gönülde mihmana dost Benzersin durnam Has nenni nenni Dost nenni nenni.
11. G zel S zler
q11
12. Şair Bedirhan Gökçe isimli şaire ait Gitme adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
13. Ark S zleri
q13
14. Gitme, kal / Ya da beni de yanına al da kalmayayım / Bir başıma bu diyarda / Sensiz olamam, yapamam / Beni de al yanına / Kokun artık yok buralarda / Duyabilmemin bi.
15. Gimek kolay olan ya geride kalan …Bırakılıp gidilen öylece…Sizler için hazırladığımız sayfalara bir yenisini daha ekliyoruz.
16. 2018 · Gitme ile ilgili Sözler sayfamızda gitme dur ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri sevgiliye gitme sözlerini sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.
17. M zik Mp3 ndir
q17
18. G ncelDiziProgram
q18
19. Sevilen ark s zleri
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. Sessiz Nota
q21
22. Ark S zleri ark S z
q22
23. Www.merhabahaber.com
q23
24. G zel s zler ve mesajlar
q24
25. MeoEdebiyat
q25
26. Dizi Oyuncular
q26
27. We Heart It
q27
28. Resimli S zler
q28
29. Gitme Şarkı Sözleri – Müslüm Gürses Ne çabuk tükendi olduğun günler Yinemi hasretler yaşayacağım Dün gelmiş gibisin doymadım sana Ne olur sevgilim birgün daha kal Gitme gitme gitme, benim olursun.
30. Kırgın Ol Dargın Ol Ama Yine Gitme Kal.
31. Ark S zleri
q31
32. Hediye Sepeti
q32
33. Yol’a Düş Bir De Sen Gitme Sözleri Akşamlar böyle biter Hep böyle dertli biter Evli evine gider Kuşlar yuvaya döner Bir de sen gitme Bir de sen gitme Bir de sen gitme İçimden Yaralıyım ben Gi….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: