Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ben Akıllı Kadınları Severim

1. Önce akıllı kadın kelimesinden ne anlaşıldığı ve ne anlatılmak istendiği tanımlanmalıdır.
2. Ben Güzel Gözlü Kadınları Severim – Azer Bey
Thank you for watching!
3. Sivas Cumhuriyet niversitesi
q3
4. Defne sezen: “ben gÜzel gÖzlÜ kadinlari severİm.
5. GAMA Enerji
q5
6. 2015 · Ben güzel gözlü kadınları severim Birde küçük ayaklı,Uzun boyunlu kadınları, Hem nasıl severim öyle severim işte.
7. Okuduğunuz Ümit Yaşar Oğuzcan alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
8. Siirler.Biz
q8
9. GAMA Enerji
q9
10. Hacettepe niversitesi
q10
11. Www.instazu.com
q11
12. Bana gore akilli bir erkek maddi yonden dunyasini guzellestiren bir kadini sever yani dunyanin en guzel kadinini degil.
13. AVES S – Erciyes niversitesi
q13
14. Ama sonrasında erkeğin size fazlaca güvenmesinden midir,tembelliğinden midir bilinmez tüm işler size kalıyor ve size biran olsun güçsüz durup ağlama fırsatı vermiyor.
15. Ankara niversitesi
q15
16. Eylulist6 – Blogcu.com
q16
17. Anadolu Gazete
q17
18. Istediği kadar güzel kız olsun, oturup yemekte konuşamayacaksam ne anlamı var.
19. Hacettepe niversitesi
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. Bilemezsin ne güzeldirler öpüştükçe, Ben akıllı kadınları severim, Düşünen az konuşan çok bilen, Her yerde her zaman nazı çekilen, Hem nasıl severim,öyle severim işte.
22. Hediye Sepeti
q22
23. Siirler.Biz
q23
24. Iir Sokakta
q24
25. Siirler.Biz
q25
26. Ben güzel gözlü kadınları severim Bir de küçük ayaklıları, uzun boyluları Hem nasıl severim, öyle severim işte Terler avuçları, kesilir solukları Ben mahzun kadınları severim Yavru ceylanca kadınları, ürkekçe Hem nasıl severim, öyle severim işte Bilemezsiniz ne güzeldirler, öpüştükçe Ben akıllı kadınları severim Düşünen, az konuşan, çok bilen Her yerde.
27. 2010 · Ben akıllı kadınları severim Düşünen az konuşan çok bilen Her yerde her zaman nazı çekilen Hem nasıl severim öyle severim işte İçimde büyük sonsuz ateşler yanmalı.
28. Ben mahzun kadınları severim Yavru ceylanca kadınları, ürkekçe Hem nasıl severim, öyle severim işte Bilemezsiniz ne güzeldirler, öpüştükçe.
29. Dailymotion
q29
30. 2018 · Ben akıllı kadınları severim ¨Düşünen, az konuşan, o çok bilen ¨Her yerde, her zaman nazı çekilen Hem nasıl severim, öyle severim işte İçimde büyük, sonsuz ateşler yanmalı ¨Ve ölümüm bile O kadın yüzünden olmalı.
31. Ben akıllı kadınları severim Düşünen, az konuşan, çok bilen Her yerde, her zaman nazı çekilen Hem nasıl severim, öyle severim işte İçimde büyük, sonsuz ateşler yanmalı Ölümüm bile o kadının yüzünden olmalı Ümit Yaşar OĞUZCAN 26 Haz 2011 21:49.
32. GAMA Enerji
q32
33. Bana bi abim ben aptaL kadınLarı severim ne güzeL oLur onLar öyLe demişti.
34. Dailymotion
q34
35. Hediye Sepeti
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: