Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bernard Shaw Sözleri

1. Attığınız tokada karşılık vermeyen kişiden sakının: O hem sizi bağışlamaz hem de kendinizi bağışlamanıza olanak bırakmaz.
2. BATI DÜNYASINDA HZ. MUHAMMED (SAV)’E DUYULAN HAYRANLIK – BERNARD SHAW
Thank you for watching!
3. Sayfa İçeriği: George Bernard Shaw Sözleri Kısa, Bernard Shaw Sözleri Anlamlı, George Bernard Shaw Sözleri Yeni, George Bernard Shaw Sözleri Face, George Bernard Shaw Sözleri AşkHer türden güzel sözün yer aldığı bu güzel sitede size şimdi de en güzel George Bernard Shaw sözleri hazır ettik.
4. M min sekman
q4
5. George Bernard Shaw 1925′ de Nobel Edebiyat ödülü, 1938’de Pygmalion ile Oscar’ı alarak bu iki ödülü alabilen ilk ve tek insan olmuştur.
6. Bir iyiIik, bir güIümseme, tatIı bir bakış, iyi bir diIek… AsIında mutIu oIanIar, bu küçük şeyIerin huzuruna varmış oIanIardır.
7. Sevilen S zler
q7
8. Resimli S zler
q8
9. G zel s zler ve mesajlar
q9
10. Hayat n Anlam Nedir?
q10
11. Karak y Mono
q11
12. S zler ve Mesajlar
q12
13. George Bernard Shaw Nobel ödüllü George Bernard Shaw, yazdıklarıyla Batı kültürü, tiyatrosu ve siyaseti üzerinde tartışılmaz bir etkiye sahip olan İrlandalı bir oyun yazarıydı.
14. Iir air ve G zel S zler Portal
q14
15. George Bernard Shaw S zleri
q15
16. G zel S zler
q16
17. Sevilen S zler
q17
18. Dostkelimeler
q18
19. George Bernard Shaw sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
20. Bernard Shaw Sözleri.
21. Pusula s zler – Tumblr
q21
22. Başarı Sözleri / Günün Sözleri / Hedef ve Amaç Sözleri / Kararlılık Sözleri / Motivasyon Sözleri / Resimli Özlü Sözler “Eğer yürüdüğünüz yolda hiçbir engel yoksa, o yol sizi hiçbir yere götürmez.
23. Resimli S zler
q23
24. Motivasyon Ko u
q24
25. Bu güzel sayfamızda sizler için George Bernard Shaw Sözleri, George bernard shaw kimdir, George bernard shaw müslümanlık, Friedrich nietzsche en güzel sözleri hazırladık.
26. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q26
27. Önemli Eserleri: Caesar and Cleopatra, 1901 (Sezar ve Kleopatra) Man and Superman, 1903 (İnsan ve İnsanüstü İnsan) The Irrational Knot, 1885-1987.
28. Hayatınıza rehber olabilecek, her mutsuz anınızda elinize alıp okuyabileceğiniz bu sözleri, onun özlü sözlerinin derlendiği “Gülen Düşünceler” isimli kitapta bulabilirsiniz -bir kısmını ise bu listemizde-.
29. George Bernard Shaw’a ait olan tüm sözleri bir araya getirmeye çalıştık.
30. Yaşlandığımız için oynamayı bırakmayız oynamayı bıraktığımız için yaşlanırız.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: