Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Film Sözleri

1. Berk Coşkun ve Ecrin Su Çoban’ın Masal Şatosu isimli film için söyledikleri ‘Masallara İnan’ sitemizdeki yerini almıştır.
2. Milyonları Ağlatan Duygusal Dizi Sahneler ( İnstagram,dizi,film )
Thank you for watching!
3. S zler ve Replikler
q3
4. Uluda s zl k galeri
q4
5. Umudunu Kaybetme Filminin Oyuncuları: Will Smith, Jaden Smith, Thandie Newton, Brian Howe, James Karen, Dan Castellaneta, Kurt Fuller, Takayo Fischer, Kevin West, George Cheung, Domenic Bove, Geoff Callan, David Michael Silverman, Joyful Raven, Scott Klace.
6. Etkileyici Film Sözleri Öyle filmler vardır ki içinde geçen bir söz izleyenlere nefis duygular yaşatır.
7. Donan m Haber Forum
q7
8. Ki isel Ba ar
q8
9. Sayfa İçeriği: Kısa Sevgi Mesajları Anlamlı, Kısa Sevgi Sözleri Tumblr, Kısa Sevgi Mesajları Etkileyici, Kısa Sevgi Mesajları Sevgiliye, Kısa Sevgi Mesajları Facebook.
10. Anlaml s zler – G zel s zler
q10
11. Sayfadaki sinema ile ilgili anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.
12. Açıkçası onedio beni biraz haylkırıklığına uğrattı türk dizilerini sevmiyor değilim ama bu içerikte daha çok client abi steven,nolan,martin,tarantino chaplin sadri alışık mel gibson ,hopkins ,jhon hurt, henry fonda gibi ustaların sözleri var sanmıştım emeğe saygısızlık etmek istemem ama ….
13. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q13
14. Dizi ve film replikleri
q14
15. Psikolojiden Oku
q15
16. Şarkı sözleri, sitemizde bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır ve şarkıların fikri mülkiyet hakları, yazarlarına aittir.
17. Ki isel Ba ar
q17
18. Canbay & Wolker Dayanamam Şarkı Sözleri: Hiçbir dert yara değiI Kendin oI, para değiI Büyü de bir yana git Dünya sana mı kaIır it FiyakaIı araba RoIi, Gucci, Prada 3’ü de bir arada Godaman da.
19. ” “Birlikte olmayı haketmeyen milyonlarca insan yan yanayken, ben neden hala senden ayrı nefes alıyorum.
20. Uluda s zl k galeri
q20
21. Find and follow posts tagged film sözleri on Tumblr.
22. Şarkı sözleri, sitemizde bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır ve şarkıların fikri mülkiyet hakları, yazarlarına aittir.
23. 3 Idiots Filminin başrol oyuncuları: Aamir Khan, Kareena Kapoor, Sharman Joshi, Boman Irani ve Madhavan’dır.
24. Zl S zler Anlaml ve G zel
q24
25. Uluda s zl k galeri
q25
26. Sinema filmlerinden en etkileyici replikler, film sözleri, efsane film sözleri, aşk replikleri, unutulmaz film replikleri, filmlerden motivasyon sözleri, filmlerden alıntı sözler.
27. Www.star.com.tr
q27
28. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Üçnoktabir – Film Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
29. G zel S zler
q29
30. Uluda s zl k galeri
q30
31. Hani gitmiştik ya ikimiz birden Ama bitmiştik harbiden Yine bastırırsa kapkara bulutlar aniden Ne olur bu evden kimse gitmesin Bu hikayede hiç kimse kimseyi terketmesin Mutlu son olmasın mutlu sonsuz olsun Dualarım.
32. Muhte em S zler
q32
33. S zler ve Replikler
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: