Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bassagligi Mesaji

1. Başsağlığı mesajları diye bir konu açmak saçma gibi görünsede internet üzerinde başsağlığı mesajı aradığım ve bulamadığım için benim gibi mesaj arayanlara yardımcı olmak istedim bu nedenlede bu konuyu açıyorum he içerik olarak zayıf kalabilir ama en azından acil üzüntülü anlarda sms atmanız gerektiğinde yarım saat düşünmenize gerek yok.
2. BTPDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Thank you for watching!
3. B /AJANDA – Abant zzet Baysal niversitesi
q3
4. Www.albarder.com
q4
5. Belekoma Haber
q5
6. KKTC Başbakanı Ersin Tatar, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, Elazığ’da meydana gelen deprem ve depremde.
7. Şehidlerimize Başsağlığı Mesajı Güncelleme Tarihi: 05/03/2018 Zeytindalı harekatı Kapsaminda Afrinde Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizden sekiz askerimiz şehit olmuş onüç askerimiz de yaralanmiştir.
8. Manisa Ticaret Borsas
q8
9. Tekirda l Milli E itim – Meb
q9
10. Elazığ’da meydana gelen ve çok sayıda insanın hayatını kaybettiği 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından dünyadan çok sayıda başsağlığı mesajı geldi.
11. Ajansspor.com
q11
12. KKTC BAŞBAKANI TATAR’DAN DEPREM İÇİN “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJI KKTC Başbakanı Ersin Tatar, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, Elazığ’da meydana gelen deprem ve depremde.
13. Yeni Akit Gazetesi
q13
14. Elazığ’da meydana gelen deprem dolayısıyla Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı başsağlığı mesajı yayınladı.
15. Www.sozcu.com.tr
q15
16. Erzurum Politik
q16
17. Futbol camiasından şehit askerler için başsağlığı mesajı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve diğer Süper Lig kulüpleri Barış.
18. Konuşarak Öğren’i Ücretsiz Deneyin Taziye, herhangi bir kötü olay ya da durum karşısında karşı tarafa bildirilen baş sağlığı, üzüntü dilekleri ve teselli edici ….
19. Ankara l Sa l k M d rl – TC Sa l k Bakanl
q19
20. Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin Boşnak üyesi Sefik Dzaferovic, Sivrice’de meydana gelen deprem nedeniyle Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a taziye mesajı gönderdi.
21. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odas
q21
22. Yeni a Gazetesi
q22
23. Futbol kulüplerinden başsağlığı mesajı Türkiye Futbol Federasyonu, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve diğer Süper Lig kulüpleri şehit askerler için başsağlığı.
24. Telgraf Gazetesi
q24
25. KKTC Başbakanı Ersin Tatar, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, Elazığ’da meydana gelen deprem ve depremde.
26. Haber Sitesi
q26
27. Karab k Belediyesi
q27
28. Trabzon Haber
q28
29. Kayseri Olay Haber
q29
30. Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, mesajında, Türkiye’de meydana gelen Elazığ merkezli depremde can kayıpları ve yaralıların olduğunu öğrenmekten büyük üzüntü duyduğunu belirtti.
31. Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin Boşnak üyesi Sefik Dzaferovic, Sivrice’de meydana gelen deprem nedeniyle Türkiye.
32. Www.aa.com.tr
q32
33. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Elazığ’daki deprem nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a taziye mesajı gönderdi.
34. Ankara M ft l – Diyanet leri Ba kanl
q34
35. Lığı Gülhane EAH-Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Bize Ulaşın Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah.
36. Www.aa.com.tr
q36
37. Valimiz Muammer EROL, Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan GEDİK, Vali Yardımcısı Yıldırım UÇAR, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan FINDIK, İl Jandarma Komutanı J.
38. Kahramanmara B y k ehir
q38
39. G m hac k y Anadolu mam Hatip Lisesi
q39
40. B /AJANDA – Abant zzet Baysal niversitesi
q40
41. T mspor – Haber7
q41
42. Medeniyet Vakf
q42
43. Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: