Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bu Adam Benim Babam Sozleri

1. 2008 · Butun baba ve annelerimizin degerini bilelim zamam cok gec olmadan.
2. Bu Adam Benim Babam ={Feyzocan}
Thank you for watching!
3. Fatih Şebnem Kısaparmak – Bu Adam Benim Babam Şarkı Sözleri ( Şiirli ) Bu adam benim babam Sekiz köşe kasketiyle Omuzunda sekosuyla hey.
4. Dailymotion
q4
5. Hediye Sepeti
q5
6. Fatih Kısaparmak – Bu Adam Benim Babam sözlerini beyendiyseniz paylaş düymesine kulanıb arkadaşlarınızla bölüşmeyi unutmayalım.
7. T rk Sitesi
q7
8. S per G zel S zler
q8
9. G zel S zler
q9
10. Hediye Fabrikas Blog
q10
11. Akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini www.
12. Cebinde yok parası Bafra’dır cigarası Yüreğindedir yarası Altı çocuk büyütmüş Bir işçi maaşıyla Bu adam benim babam hey.
13. Ark S zleri
q13
14. Dresden M zik ve Saz Kursu
q14
15. Fatih Kısaparmak – Bu Adam Benim Babam Şarkı Sözleri sitemize 26 Ekim 2014 Pazar tarihinde admin tarafından eklenmiştir.
16. S zler ve Mesajlar
q16
17. Cebinde yok parası, bafradır cıgarası Yüreğindedir yarası Altı çocuk büyütmüş, bir işci maaşıyla Bu adam benim babam hey.
18. G zel S zler
q18
19. Cebinde yok parası Bafra’dır cigarası Yüreğindedir yarası Altı çocuk büyütmüş Bir işçi maaşıyla Bu adam benim babam hey.
20. Bilmemiş babamın , boyunca eğilmemiş yok kasketiyle kol yufka köşe benim babam mert bir.
21. TopragizBiz.com
q21
22. Bir gün olsun gülmemiş Rahat nedir bilmemiş Gözyaşını silmemiş Bir lokma ekmek için Kimseye eğilmemiş Bu adam benim babam hey.
23. Ne G zel S zler
q23
24. T rk lerimiz
q24
25. Ondokuz May s niversitesi
q25
26. Senin gibi bir babam olduğu için çok mutluyum ve seni her düşündüğümde daha da mutlu oluyorum.
27. Powiat-bielsko-biala.info
q27
28. Ah n Ba lama Okulu Berl n
q28
29. Bir gün olsun gülmemiş Rahat nedir bilmemiş Gözyaşını silmemiş Bir lokma ekmek için Kimseye eğilmemiş Bu adam benim.
30. Bandedegosses
q30
31. Ayrıca şairin şiir sayfasının kaç defa ziyaret edildiğine ilişkin istatistik verilerin bulunduğu ve şiirlerin e-kitap versiyonuna ulaşabileceğiniz e-kitap ….
32. Bu Adam Benim Babam Bu Adam Benim Babam Türkü Sözleri (Fatih Kısaparmak) Bu adam benim babam Sekiz köşe kasketiyle Omuzunda sakosuyla Cebinde yok parası Bafradır cıgarası Yüreğinde bir yarası Altı çocuk büyütmüş Bir işçi maaşıyla Bu adam benim babam Ağlama benim babam.
33. Uluda S zl k
q33
34. Cebinde yok parası Bafra’dır cigarası Yüreğindedir yarası Altı çocuk büyütmüş Bir işçi maaşıyla Bu adam benim babam hey.
35. Www.eniyisin.com
q35
36. 2013 · O Ses Türkiye – Tamer ‘Bu adam benim babam’ şarkısıyla Hadise’yi ağlattı Murat Boz Gökhan Özoğuz Ebru Gündeş Acun Ilıcalı Hadise Açıkgöz Murat Boz Hakkında.
37. Sekil.yukle.mobi
q37
38. Cebinde yok parası Bafra’dır cigarası Yüreğindedir yarası Altı çocuk büyütmüş Bir işçi maaşıyla Bu adam benim babam hey.
39. G zel s zler ve mesajlar
q39
40. Benim Babam Sözleri Bu adam benim babam, sekiz köşe kasketiyle ) 2 Omuzunda sakosuyla hey ) Cebinde yok parası, bafradır cıgarası Yüreğindedir yarası Altı çocuk büyütmüş, bir işci maaşıyla Bu adam benim babam hey Ağlama benim babam, ağlama naçar babam Kara gün geçer babam hey.
41. B t Dergisi
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: