Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Hz Isa Sözleri

1. İsa çoğunlukla, kısa öyküler ya da sıradan insanların yaşamlarından derlediği vurucu olaylar anlatarak iletmek istediği mesajı in­sanlara ulaştırırdı.
2. Yükselen Sözler | İsa a.s Gelecek mi? | Mehmet Okuyan
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. İsa’nın sözleri dinleyenleri sarstı, bu sözler üzerine birçok öğrencisi onu terk etti.
5. Matta’ya göre o, insanlara bu konuda şöyle söylüyor: “Size diyorum: Ne yiyeceksiniz, yahut ne içeceksiniz diye hayatınız için, ne giyeceksiniz diye bedeniniz için kaygı çekmeyin ” Bu sözleri ile Hz.
6. Isamveri.org
q6
7. G zel S zler
q7
8. Sevilen S zler
q8
9. İsa kimdir, kaç yaşında, nereli, doğum ölüm tarihi hakkında bilgi.
10. Harun Yahya
q10
11. T rkiyenin Ger ekleri
q11
12. G zel S zler
q12
13. Isa söylediği ilk sözler bebekken beşikteyken nedir ne demiş ile ilgili bilgiler burada melekler Müslümanlar olarak bizim inancımızda tüm peygamberlere iman vardır melekler.
14. Peygamberlerimizden biri olan ve Hristiyanların peygamberi olan Hazreti İsa’ya ait sözleri derleyip topladık Sizler de bu sayfamızın altında yer alan Hz İsa Sözlerini sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.
15. Bandedegosses
q15
16. Hsan enocak
q16
17. Harunyahya.com.tr
q17
18. D nen nsanlar in
q18
19. İSA (AS) adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
20. Slam Ansiklopedisi
q20
21. [Bakınız 5-Maide-116-Ve yine Allah demişti ki: “Ey Meryem oğlu Îsa sen mi insanlara ‘Beni ve annemi, Allah’tan başka iki tanrı edinin’ dedin.
22. İsa’nın öldürülmesiyle ilgili olarak Kur’an-ı Kerim’de şu iki ayet mevcuttur: “Halbuki onu öldürmediler, onu (salbetmediler) asmadılar da.
23. Şu ümmet için en çok korktuğum şey, dili ve sözleri ile âlim.
24. Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.
25. Ukraynahaber
q25
26. Peygamberlerimizden biri olan ve Hristiyanların peygamberi olan Hazreti İsa’ya ait sözleri derleyip topladık Sizler de bu sayfamızın altında yer alan Hz İsa Sözlerini sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.
27. S zler ve Mesajlar
q27
28. De erler E itimi
q28
29. İsa sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
30. SlidePlayer
q30
31. Sen neden kardeşinin gözündeki çöpü görürsün de kendi gözündeki merteği farketmezsin.
32. Adnan Oktar Kimdir?
q32
33. Sevilen S zler
q33
34. İşte İsa Aleyhisselam hayatı, (Hz İsa Mucizeleri), İsa Aleyhisselam ile ilgili ayetler ve hakkında tüm ayrıntılar.
35. G zel s zler ve mesajlar
q35
36. Haberakdeniz
q36
37. Konusu ‘İslami dini sözler’ forumundadır ve Beyza tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: