Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Yaşla Ilgili Sözler

5e42ada07d1d2 - Yaşla Ilgili Sözler

Yaşla İlgili Sözler başlıklı gönderimize hoş geldiniz! Yaşlanmanın hayatımızda yer edinen önemli bir süreç olduğunu düşündük ve bu sebeple sizler için en güzel, anlamlı ve ilham verici yaşlılık sözlerini derledik. Yaşa dair her türlü hissiyatı daha net ifade eden ve yaşamaya dair önemli tavsiyeler sunan bu sözleri okuduğunuzda keyif alacağınıza emin olabilirsiniz. Sizi de yazımızdaki esin dolu cümleleri keşfetmeye davet ediyoruz!

“Yaşınız kaç olursa olsun, hayatın tadını çıkarın.” – Elif Şafak

Bu güzel sayfada sizler için yaş ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazırladık. Sayfadaki yaş ile ilgili anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın. YAŞ İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER Yaş sadece bir sayıdır, olgunluk …

5140 61578 - Yaşla Ilgili Sözler

“Yaşlanmak bir ayrıcalıktır, çünkü herkes yaşayamaz.” – Meryl Streep

Yaş artmakla, budalalık eksilmez. (Hebbel) Yaş, yokuş da bellidir. (R.Necdet Evrimer) Kadınlarla müziğin yaşı yoktur. (Goldsmith) …

5140 61581 - Yaşla Ilgili Sözler

“Yaşlandıkça, hayat hakkında daha bilge oluruz.” – Oprah Winfrey

Yaş İle İlgili Sözler İnsanın, yaşlanınca gençliğinden daha çok iş yapmalıdır. (Goethe) Yaş, yokuş da bellidir. (R. Necdet Evrimer) Pek az kimse yaşlanmasını bilir. (La Rochefoucauld) Her yaşta arız meraklar ve onların ilaçları vardır. (Hüseyin Rahmi Gürpınar) Yaşın ilerledikçe değil kalbin yara aldıkça yaşlanırsın.

5140 61583 - Yaşla Ilgili Sözler

“Yaşlandıkça, sevdiklerinize daha fazla değer verirsiniz.” – Angelina Jolie

Yaşla Sözleri ve Yaşla İle İlgili Sözler. Gözyaşları insanın içindeki dışa vuramadığı, başka kimselere anlatamadığı acıların sessiz çığlığıdır. Bu dünyada ben bir senin için ağladım, artık bir daha ağlamam, ağlasam da gözlerimden yaşlar akmaz. Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.

5140 61587 - Yaşla Ilgili Sözler

“Yaşlandıkça, hayatın ne kadar değerli olduğunu daha iyi anlarsınız.” – Dolly Parton

Dosta Sözler

“Yaşımızı sadece sayılar belirler, ruhumuz asla yaşlanmaz.” – Emily Dickinson

"Yaş da sevgi gibidir saklanamaz." – Thomas Bekker "Sıkıntı vermeyen bir yaşlı dostsuz kalmaz." – Andre Maurois "Gençliğinde bilgi ağacı dikmeyen yaşlılığında rahatlayacağı bir gölge bulamaz." – Seneca " Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir bunu evvela ihtiyar kemikler sezerler." – Friedrich Hegel

“Yaşlanmak, insanın kendisiyle barıştığı bir süreçtir.” – Cemal Süreya

Yaş ile ilgili anlamlı sözler. Bir insanın yaşı, göze batacak bir şeyi kalmadığı zaman dikkati çeker. Emerson Bir orospu için ilk ölüm, yaşlılıktır. A.Dumas Fils Çok az kadın yaşını açıklar, çok az er kekte yaşlarının gerektiği gibi davranır. Hebbel Erkek hissettiği, kadın göründüğü yaştadır. Moltimer Collins

“Yaşamın güzelliği, her yaşta keşfedilmektedir.” – Lao Tzu

Sayfa İçeriği: Yaşlılık İle İlgili Yazılar, Yaşlılık İle İlgili Sözler Kısa, Yaşlılıkla İlgili Özlü Sözler, Yaşlılık İle İlgili Anlamlı Sözler, Yaşlılık İle İlgili Güzel Sözler, Yaşlılık Üzerine Sözler, Yaşlılık İle İlgili Atasözleri.

“Yaşın sadece bir sayı olduğunu unutmayın, asıl önemli olan kalbinizdeki gençlik.” – Agatha Christie

40. Yaşınızda hayatınızda hayal ettiğiniz ve gerçekleştiremediğiniz ne varsa hepsini gerçekleştirmeniz dileğiyle 40. Yaş gününüz kutlu olsun. 40 Yaşla İlgili Sözler 40 yaş güzelliklerin yaşıdır herkes yaşlandım diye korkarken bu yaşın farkında olanlar mutluluk duyar. 40 yaşındayım daha yolun başındayım.

“Yaşlandıkça, hayatın en güzel anlarını hatırlarsınız.” – Margaret Atwood

“Yaşlandıkça, hayatınızda daha çok anlam bulmaya başlarsınız.” – Paulo Coelho

“Yaşlılık, ruhunuzun daha parlak olmasıdır.” – Henry David Thoreau

“Yaşlandıkça, kendinizi daha iyi tanırsınız.” – Søren Kierkegaard

Ece Temelkuran Sözleri

“Yaşlandıkça, insanın hayatta ne istediğini daha iyi anlaması gerekir.” – Lucille Ball

“Yaşlandıkça, hayatın ne kadar kıymetli olduğunu daha iyi anlarsınız.” – Sophia Loren

“Yaşlandıkça, hayatta daha az şeyin önemli olduğunu anlarsınız.” – Mark Twain

“Yaşlanmak, hayatta daha çok deneyim kazanmak anlamına gelir.” – George Bernard Shaw

“Yaşlandıkça, hayatta daha çok şeyin tadını çıkarmaya başlarsınız.” – Helen Mirren

Herakleitos Sözleri

“Yaşlanmak, hayatta daha çok sevgiye ihtiyaç duymak anlamına gelir.” – Mother Teresa

Düşünceli Sözler

“Yaşınız kaç olursa olsun, hayatta her zaman öğrenilecek yeni şeyler vardır.” – Bill Gates

Bu yazımızda yaşa dair söylenmiş en güzel sözleri sizlerle paylaştık. Yaşın sadece bir sayı olduğunu ve hayatın her döneminin kıymetli olduğunu hatırlatmak istedik. Yaşlanmak, deneyim kazanmak ve hayatı daha iyi anlamak demektir. Unutmayın ki her yaşın kendine özgü güzellikleri vardır. Yaşamın keyfini çıkarın!

Rate article
Add a comment