Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Hüzün Sözleri

1. Ben bütün hüzünleri denemişim kendimde Canımla besliyorum şu hüznün kuşlarını.
2. (ŞİİR) Hak Bunun Neresinde … Harika Duygusal Ayrılık Aşk Sözleri Hüzün Satırları Fon Müziği Yaman
Thank you for watching!
3. Resimli S zler
q3
4. APKPure.com
q4
5. Dudaklarımın tadını unut gitsin adımı Benle yaşadıklarını bir yalanmış say Dilerim önümde güzel günler var Belki de yakandan düşmez acılar Bilemem sevgilim benden bu kadar Kalbine göm beni bir yalanmış say.
6. Şiirlerin “Hüzün” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.
7. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
8. Sonbahar İle İlgili Sözler – Güz ile İlgili Sözler – Sonbahar Sözleri – Güzel Sözler – İnce Sözler – Anlamlı Sözler – Güzel Mesajlar.
9. Kaybettim kendimi yolum yol değil Böyle giderse hayat sonum son değil Kapanmaz bu gönlümde sevda yarası Silinmez leke oldu kaderimin.
10. 2009 · 50+ videos Play all Mix – Manga – Her Aşk Ölümü Tadacak (Şehr-i Hüzün) 2009 İNDİR YouTube MaNga – Alisirim Gözlerimi kapamaya – Duration: 5:59.
11. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q11
12. G zel s zler ve mesajlar
q12
13. Ben mahkum olmuşum, Kireçli dört duvara, Gözyaşı dökme Yusuf, Kirli mektuplara.
14. Hüzün zaman zaman deli dalgalarla gelir Gönlümün kıyısına vurur Aşınan kayalar gibi rûhum Suskun, yorgun öylece durur Islak kumlara yazılmış hikâyeler Ummâna karışır, silinir yavaş yavaş Her dalga ömrümden birşeyler koparır Ağır ağır sönen gönlüm Sakin koyları özler Son kum tanesi olana kadar.
15. Sevilen ark s zleri
q15
16. Turkulerimiz.biz
q16
17. Resimli G zel S zler
q17
18. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q18
19. İnsanın yaşayabileceği en olgun duygulardan birisidir ki her insanın içerisinde mutlaka bir iz bırakır.
20. 2006 · Haluk Levent Şarkı Sözleri – Elfida : Yüzün geçmişten kalan Aşka tarif yazdıran Bir alaturka hüzün Yüzün kıyıma vuran Anne karnı huzur Çocukluğumun sesi ….
21. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q21
22. Sevilen S zler
q22
23. Hüzün Kovan Kuşu Sözleri, Sanatçı: Düş Sokağı Sakinleri, sitede Düş Sokağı Sakinleri şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
24. Ark S zleri
q24
25. Aşk’ı yaşamak için bir nebze hüzün tatmak gerek.
26. S zler ve Mesajlar
q26
27. Sonbaharı en güzel anlatan sözler, hüzün veren sonbahar sözleri, resimli sonbahar sözleri, en etkili sonbahar sözleri, acıtan sonbahar sözleri, en yeni sonbahar sözleri.
28. Ne G zel S zler
q28
29. B lge G ndem
q29
30. Sararmış dökülen yapraklara baktıkça ömür kitabımızın sayfalarının da birer birer koptuğunu düşünür, geçen ömrümüze ağlarız.
31. Düş Sokağı Sakinleri Şarkı Sözleri – Hüzün Kovan Kuşu : gözyaşına dök yağmuru düş uçacak bahara doğru yollar açılıp konuşacak mutlu edeceğim yokluğunu huyumdur hep ….
32. En Kapak S zler
q32
33. G zel S zler
q33
34. Sevilen S zler
q34
35. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q35
36. Bir arkadaş, bir dost ararız derdimizi anlatacak….
37. Facebook, bir Sayfanın amacını daha iyi anlamana yardımcı olmak için bilgiler gösteriyor.
38. Lahi S zleri
q38
39. Bu gece hüzün bastı odama üzüntülerim dert ortağım oldu masamda, bir silah bir sözlerin yanımda, ya çekip vuracağım kendimi, ya da üzüntü dolu sözlerimle ölürüm sensiz gecemde.
40. Hediye Sepeti
q40
41. Demlicay.net
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: