Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Eski Zaman Sözleri

1. 1000 Yıldan Daha Önce Söylenmiş, Halen Geçerli Olan Başarı Sözleri “Geçmişten ders almayanlar, geleceği göremezler” Genel olarak en son fikirlerin ve yeni yöntemlerin arayışı içinde olduğumuz günümüzde, “Geçmişten ders almayanlar, geleceği göremezler” ifadesi çok yoğun duyulur oldu.
2. Zakkum – Hatıran Yeter
Thank you for watching!
3. Hediye Sepeti
q3
4. Sevilen S zler
q4
5. Zaman Sözleri, Zaman ile ilgili Sözler, Zaman ile ilgili Yazılar, Zaman Hakkında Sözler, Yeni Zaman Sözleri Kısa yer almaktadır.
6. Hediye Sepeti
q6
7. Hediye Sepeti
q7
8. Uğur Işılak Zaman Eski Zaman Değil Şarkı Sözleri: Zaman eski zaman değiI Duman eski duman değiI KatıIacak toz kaImadı AkIınızı vurun taşa Çözüm aramayın boşuna ….
9. Candan Erçetin Şarkı Sözleri – Annem : Hani eski zaman masalları anlatır Hüznümü huzura dolarsın Kaşım gözümden çok içim bir parçan Annem sen benim yanıma kalansın Hani bir biblon vardı.
10. Ne G zel S zler
q10
11. Bir şeyin gerçek değeri, ancak ona çok gerekseme duyulduğu zaman iyi anlaşılır.
12. G zel S zler
q12
13. Hediye Sepeti
q13
14. Karnaval.com
q14
15. Azrail Serime Çöktüğü Zaman Sözleri Türkü Sözleri Baba Bugün Bu Dağın Karı Gitmez Sözleri Türkü Sözleri Bacadan Aşıyor Ayvanın Dalı Sözleri Türkü Sözleri.
16. Uğur Işılak isimli sanatçının seslendirdiği Zaman Eski Zaman Değil’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Zaman Eski Zaman Değil’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
17. Eski Bando Unutma Zamanı sözleri, Eski Bando Unutma Zamanı şarkı sözü, Eski Bando Unutma Zamanı lyrics, Eski Bando Unutma Zamanı şarkı sözleri.
18. Anasayfa » 2015 müzik » Eski Sevgili mp3 indir » Eski Sevgili sözleri » Murat Yürük Büşra Kahraman » Murat Yürük Büşra Kahraman Eski Sevgili sözleri » müzik kutusu » şarkı sözleri » zamanblog » Murat.
19. O zaman da sizin bu ilişkiyi tekrar test etmek isteyen taraf olacağınız yüksek ihtimal.
20. Eski sevgiliye söylenecek son söz başlıklı yazının devamını okumak için lütfen tıklayın.
21. Arşivinde bulunan binlerce şarkıcıya ait onbinlerce şarkı sözü arasından istediğinize alfabetik dizinde arama yaparak ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.
22. O zaman da sizin bu ilişkiyi tekrar test etmek isteyen taraf olacağınız yüksek ihtimal.
23. Hatıra Sözleri Kısa, Hatıra Sözleri Facebook, Hatıra Sözleri Tumblr, En Güzel Hatıra Sözleri, Arkadaşa Hatıra Sözleri, Hatıra Defteri Sözleri, Hatıra İle İlgili Sözler.
24. Zamanın eskisi, kıyafetin eskisi, arabanın eskisi olduğu gibi tabiattaki her şeyin eski dünya döndükçe var olmaya devam edecektir.
25. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
26. Seni sevmek nefes almak gibiydi gelde nefes almaktan vazgeç şimdi Bugün arabayla gezerken yolda eski sevgilimi gördüm durdum bir daha yol verdim.
27. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q27
28. G zel S zler
q28
29. Güzel sözler ve Özlü sözler kategorisinde yer alan içerikte hem tüm zamanların resimli, kısa ve en komik sözlerine ulaşabilir, aynı zamanda en yeni komik sözlerine ve Espirili sözler ve mesajlarını erişebilirsiniz.
30. Sevilen S zler
q30
31. Ne G zel S zler
q31
32. GEÇMİŞ ile İLGİLİ EN GÜZEL SÖZLER ”Kalp ve dilimin idaresini bilirim, yaşadığım zamanı geçmişle ölçerim.
33. Zlesene.com
q33
34. Dostluk ve Arkadaşlık Sözleri ve mesajlarının yer aldığı sayfamızı hemen ziyaret et, en iyi dostluk ile ilgili sözleri sevdiklerinle paylaş.
35. G zel S zler
q35
36. Hediye Sepeti
q36
37. Alternatif müzik Benim korkum yalnızlıktan Nasıl geçer o akşamlar Elbette geçer zaman Günler birbiri ardına Eski Moda Eski Moda – Gidiyorum Eski Moda – Gidiyorum dinle Eski Moda – Gidiyorum sözleri Gidiyorum sözleri Gökler ağlarken bu halimize Ne olur sen de ağlama netd Müzik netd şarkı sözleri şarkı sözleri şarkı sözü.
38. Şarkı sözleri, duyduğumuzda bazen bizi geçmişe götüren, bazen de tarifsiz duygular yaşatan sözlerdir.
39. Hediye Sepeti
q39
40. G zel S zler
q40
41. Sevilen S zler
q41
42. Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Eski Sözler ve Eskiden Olan Mesajlar bölümünün Sayfa 1 kısmıdır.
43. Ne G zel S zler
q43
44. Songaah.com
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: