Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dadaş Sözleri

1. İbrahim Erkal Hele Dadaş Şarkı Sözleri: HeIe dadaş hoşmusan DoIumusan boşmusan AyakIarın yan basir Yoksa sen sarhoşmusan Bu derenin uzuni Kıramadım buzuni AIdım çerkez kızıni Çekemedim nazıni.
2. Şahlanış Marşı – Tanrı Türkü Koruyacak Bozkurtum – Grup Volkan
Thank you for watching!
3. Demlicay.net
q3
4. Erzurum B y k ehir Belediyesi
q4
5. Şarkının sözleri: Hele Dadaş Hoşmusan Dolu Musan Boşmusan Ayakların Yan Basir Yoksa Sen Serhoşmusan Develer Katar Katar Zinciri Suya Batar Bu Zamane Kızları Evlenmeye.
6. Karnaval.com
q6
7. 2018 · Bu sayfada Erzurum Sözleri, Erzurum Özlü Sözleri, Erzurum Sözleri Damar, Erzurumla İlgili Güzel Sözler, Güzel Dadaş Sözleri, Erzurum Mesajları yer almaktadır.
8. # Dadaş Dinlendirme# Dadaş Dinlendirme dinle# Dadaş Dinlendirme indir# Dadaş Dinlendirme mp3# Dadaş Dinlendirme sözleri# Emrah Oğuztürk# Emrah Oğuztürk Dadaş Dinlendirme.
9. Baglamist.Com
q9
10. İbrahim Erkal – Hele Dadaş dinle, İbrahim Erkal – Hele Dadaş şarkı sözleri, albümü, İbrahim Erkal şarkıları, videoları, klipleri, albümleri, resimleri.
11. Turkulerimiz.biz
q11
12. Baglamist.Com
q12
13. Dadaşın biri sinemada romantik bir film izlemiş, filmin bir sahnesinde genç erkek kıza iltifat ederek -Sevgilim gözlerinden bütün İstanbulu görüyorum der.
14. Demlicay.net
q14
15. Haftan n Demli S zleri – www.demlicay.net
q15
16. SGK Rehberi
q16
17. Erzurum Gazetesi
q17
18. Bu sayfada Dadaş ne demek nedir dadaş hakkında bilgiler sözleri ingilizce türkçede çevirisi dadaş resimleri yazıları türkçesi ne demek dadaş ile ilgili sözler cümleler bulmaca görseller dadaş hakkında yazı türkçe almanca ingilizcede sözlük anlamı kısaca tanımını ve benzeri diğer konuları inceleyebilirsiniz.
19. Erzurum İle İlgili Sözler yazımızda.
20. Araba Yazıları, Araba Sözleri, Araç Arkası Yazıları, Kamyon Arkası Sözler yer almaktadır.
21. İbrahim Erkal – Hele Dadaş şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
22. Www.korfezmanset.com
q22
23. Murat Kekilli – Dadaş sözleri, Murat Kekilli – Dadaş şarkı sözü, Murat Kekilli – Dadaş lyrics, Murat Kekilli – Dadaş şarkı sözleri.
24. Zlesene.com
q24
25. Karnaval.com
q25
26. Demlicay.net
q26
27. Sanal Bas n
q27
28. Hele Dadaş Hoşmusan türküsü, Hele Dadaş Hoşmusan türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Erzurum.
29. Zl S zler Anlaml ve G zel
q29
30. Bu sayfada Burhan Topal şarkılarını dinleyebilir, şarkı sözlerini okuyabilirsiniz.
31. Aşk sözleri Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: