Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ali Lidar Sözleri

1. Ali Lidar sözleri, kitaplarından en güzel alıntılar ve Ali Lidar ünlü kişisinin yazdığı en anlamlı, en güzel sözler ve Neokur üyelerinin yorumları.
2. Alengirli/ Alengirsiz Şiir – (Ali LİDAR)
Thank you for watching!
3. Kötü sözleri unut, öfkeyle savurduğumuz mesafelere takılıp sarılamayışımızı unut zamanı unut olanları olamayanları ve olamayacakları.
4. Uluda s zl k galeri
q4
5. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q5
6. Sen şimdi bi bıraksan kendini bak ne kolay Ben şimdi sarhoşum diye yazıyorum ya cüretsiz Sen şimdi delirmiş bu diyorsun ya kolayına Kolayca alabiliriz tüm virajları ne ki.
7. Ali Lidar tarafından söylenen sözleri ve alıntıları bu sayfada bulabilirsiniz.
8. Kyoto Kitap Alıntıları Edebiyat Şiir Sanatı Alıntılar Deyişler Blog Olinda Özlü Sözler.
9. – Ali Lidar #sözler #anlamlısözler #güzelsözler #manalısözler #özlüsözler #alıntı #alıntılar #alıntıdır #alıntısözler Daha fazlasına bakın.
10. We Heart It
q10
11. The Holy Ghost Electric Show
q11
12. We Heart It
q12
13. Ali Lidar sözleri / resimli,Güzel Sözler,Resimli Sözler,Aşk Sözleri,Güzel Sözler Ve Daha Fazlası İçin Tıkla Ziyaret Et.
14. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
15. Com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler.
16. R n Detaylar
q16
17. Uluda S zl k
q17
18. Merhaba Okur, Blogumuz içerisinde ki yayınlar okunan başlıklar arasına eklenmiştir yeni yayınlar orta resim içerisinde bulunan konulardır.
19. Uluda S zl k
q19
20. En Son Haber
q20
21. Charming life pattern
q21
22. 30sayfa Kitap nerileri
q22
23. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q23
24. Ali Lidar’in özlü sözlerini, güzel sözlerini de bulacağınız Tesirsiz Parçalar kitabı ilk kez 2014 yılında okuyucularla buluşmuştur.
25. Ghostcompany.net
q25
26. Sözün özü Ali Lidar’ı olabildiğince genel tabirlerle anlatmaya çalışsam da istemeden de öznelliğe kaçan taraflar mutlak ki olmuştur.
27. Tozlu Mikrofon
q27
28. Uluda s zl k
q28
29. Okuyan Karga
q29
30. ForumTutkusu.Com
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: