Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ümitsizlik Sözleri

1. Ben beklemedim, o da gelmedi…Ölüm gibi bir şey oldu,ama kimse ölmedi….
2. Müslüm Gürses – Sevenler Anlar (“Müslüm Baba” Orijinal Film Müzikleri – Baba’nın Sesinden)
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Ebrar Medya
q4
5. Ümitsizlik sözleri, ümitsizlikle ilgili sözler, ümitsizlik hakkında sözler Deliyim sana hala benden ayrılsanda, hasretim sana hala beni bıraksanda Kaybettim artık seni ne yapsam da boş.
6. Günlerden bir gün, köylerden birinde, adamın birinin eşeği, kuyunun birine düşmüş.
7. Bu sayfamızda Kitaplardan Seçme Sözler yer almaktadır.
8. Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Çaresizlik İle İlgili Sözler, Çaresizlikle İlgili Sözler, Çaresizlik Hakkında Sözler, Çaresizlik Sözleri, Çaresizlik İle İlgili Söylenmiş Sözler, Çaresizlik Sözleri Facebook, Çaresizlik Sözleri ….
9. G zel S zler
q9
10. G zel S zler
q10
11. Bir yanımda doğrular Hatalarsa bir yanımda Aklım yapma diyorsa da Gönlüm bir kez düştü aşka Şimdi ne söyleseler Aşka dair bilinen Şu yalan dünyada ne var Yaşamadan öğrenilen.
12. G zel S zler
q12
13. G zel S zler
q13
14. En G zel zl S zler
q14
15. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q15
16. Leblebitozu
q16
17. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q17
18. G zel S zler
q18
19. G zel S zler
q19
20. G zel S zler
q20
21. Günün Mevlana Sözleri: Günün Sözleri anasayfasında hergün Günün Mevlana Sözü başlığı altında yayınlanan sözlerin tamamını bu yazıda bulabilirsiniz.
22. Sezen Aksu Neye Yarar Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle : Neye Yarar Söz-Müzik: Sezen Aksu Saklasa da sözlerim Gizleyemez derdini Gizleyemez gözlerim Deli gibi sevdiğini İçimde bir sevinç var Senelerdir.
23. Evvel Cevap
q23
24. G zel S zler
q24
25. Sonhaberler
q25
26. G zel S zler
q26
27. Ümitsiz Sözler, Ümitsiz Sözler Kısa Ümitsiz Sözler Uzun Mesajlar Ümitsiz Sözler Kısa Ümitsiz Sözler.
28. Sonhaberler
q28
29. Ne kavga ne ümitsizlik Ne ağlaşan insancıklar Ne de başka düşüncem var Bir duygu kasırgası bu Sardı bütün benliğimi Karşı koymak neye yarar.
30. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q30
31. 2012 · Bu korkunç ruh haline sahip olan umutsuzluk içindeki insan gerçekte Allah’ın kudretini gereği gibi takdir edemeyen kişidir.
32. Ümitsiz Sözleri, Güzel Sözlerin İçinde Ümitsiz İle İlgili Sözler, Bu Sayfada Ümitsiz İle İlgili Güzel Sözler, Ümitsiz İle İlgili Mesajlar, En Güzel Ümitsiz Sözleri, Yeni Ümitsiz Mesajları yer almaktadır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: