Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Jiddu Krishnamurti Sözleri

1. İnsanlar hızla akan yaşam nehrinin yanında kendilerine küçük bir havuz kazarlar, işte o havuzda kokuşur, o havuzda ölüp giderler.
2. Tarihe Damga Vuran 15 Anlamlı ve Güzel Söz
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Yeni Jiddu Krishnamurti Sözleri Kısa, Jiddu Krishnamurti Sözleri facebook, Jiddu Krishnamurti Sözleri twitter İnsanı doğru eyIeme sevk eden sevgidir.
5. Jiddu Krishnamurti – Ölüm Üzerine.
6. Hindistanlı yazar ve düşünür olan Jiddu Krishnamurti sözleri bir araya getirilerek sizler için derlendi.
7. G zel S zler
q7
8. Bu denli hastalıklı bir topluma iyi eklemlenmiş olmak, sağlıklı olmanın bir ölçüsü olamaz.
9. Pek güzel sözler, En Güzel Jiddu Krishnamurti Sözleri, Jiddu Krishnamurti Sözleri Kısa, Jiddu Krishnamurti Sözleri Yeni, Jiddu Krishnamurti Sözleri Face, Jiddu Krishnamurti Sözleri Anlamlı, Jiddu Krishnamurti Sözleri Ünlü.
10. Vikisöz’de Jiddu Krishnamurti ile ilgili sözleri bulabilirsiniz.
11. En Güzel Jiddu Krishnamurti Sözleri, Jiddu Krishnamurti Sözleri Kısa, Jiddu Krishnamurti Sözleri Yeni, Jiddu Krishnamurti Sözleri Face, Jiddu Krishnamurti Sözleri Anlamlı, Jiddu Krishnamurti Sözleri Ünlü.
12. G zel S zler
q12
13. Zlesene.com
q13
14. Pusula s zler
q14
15. Jiddu Krishnamurti sözleri, kitaplarından en güzel alıntılar ve Jiddu Krishnamurti ünlü kişisinin yazdığı en anlamlı, en güzel sözler ve Neokur üyelerinin yorumları.
16. G zel S zler
q16
17. Hindistan Asıllı Düşünür, Konuşmacı ve Yazar Jiddu Krishnamurti’den 12 Etkileyici Alıntı Henüz 13 yaşında ‘Dünya Öğretmeni’ ünvanı alan, hiçbir ücret almadan dünyanın birçok ülkesinde bireysellik, özgürlük, eşitlik gibi kavramlar üzerine konferanslar veren, insanlara bireysel olabilme cesareti dileyen Hintli.
18. Manşet: Eğer dinleyecek yaşayacak yüzünü sonsuzluğa dönecek sadece beş kişi varsa benim için yeterlidir.
19. Eğer dinleyecek, yaşayacak, yüzünü sonsuzluğa dönecek sadece beş kişi varsa benim için yeterlidir.
20. 2018 · Hindistan asıllı düşünür, konuşmacı ve yazar Jiddu Krishnamurti’nin en etkileyici 10 sözünü İzmir Körfezi çekimi ile okumak isteyenler için.
21. Anlaml G zel S zler
q21
22. Pusula s zler – Tumblr
q22
23. Www.pinterest.jp
q23
24. Jiddu Krishnamurti’nin şu sözü de ulumalar’ın kurgusal yapısını özetlemektedir: “İnsanı doğru eyleme sevk eden sadece sevgidir.
25. Sevilen S zler
q25
26. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q26
27. Zlem S zleri
q27
28. Kitap M ptelas
q28
29. Sayfa İçeriği: En Güzel Jiddu Krishnamurti Sözleri, Jiddu Krishnamurti Sözleri Kısa, Jiddu Krishnamurti Sözleri Yeni, Jiddu Krishnamurti Sözleri Face, Jiddu Krishnamurti Sözleri Anlamlı, Jiddu Krishnamurti Sözleri ÜnlüEn güzel sözlerin yer aldığı bu güzel sözler sitesinde adını ilk defa duyduğumuz bu ilginç adamın sözlerini bile hazırladık.
30. Tayfun Topalo lu
q30
31. Ek i eyler – Ek i S zl k
q31
32. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: