Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Riyakarlıkla Ilgili Sözler

1. “Nankörlük” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
2. Düşündüren Sözler…Yüzsüzlük bazı insanlar için yaşam şekli olmuş…İlaç Gibi
Thank you for watching!
3. Ankara’daki siyasal İslamcı heyetin sancılı U dönüşü sonucu Rusya ile gelen ‘normalleşme adımlarıyla’ uzun bir yaz geçirdik.
4. Bandedegosses
q4
5. Resimli S zler
q5
6. Risale Haber
q6
7. Resimli S zler
q7
8. İngiltere’de ana muhalefet, Panama Belgeleri skandalında, babasının vergi cennetinde kurduğu şirketten gelir elde ettiğini dün itiraf eden Cameron’u riyâkarlıkla suçladı.
9. Ali’nin Ramazan ayının 19 günü kiralık katil Mülcem tarafından zehirli bir kılıç ile evinden çıkıp bir kaç adım a….
10. Edebiyat Defteri
q10
11. Emekli Assubaylar
q11
12. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan’ın “Kırk çürük yumurta bir sağlam yumurta etmez” sözlerine “Kırk çürük yumurtadan bir sağlam yumurta çıkmaz, ama kırk.
13. Kuranda geçen gösteriş yapmak ile ilgili ayetler tarafmizca seçilip otomatik listelenmekte.
14. Prof. Dr. Necmettin Erbakan
q14
15. Hadisler, sahih hadis, hadis namaz, en güzel hadis, kısa hadis, hadis sözleri, hadisler kitabı, hadis kitabı, peygamber efendimizin hadisler, en güzel hadisler, kutsi hadisler, dini hadisler, hadis-i şerifler, hadis-i.
16. Faydal Payla mlar…
q16
17. Rüşvet ve riyakarlıkla ilgili yazdıklarım, Atatürk’ün, miras bıraktıklarını esas alarak 24 Haziran seçiminde dikkat edilmasi ile ilgili ….
18. Bandedegosses
q18
19. Mikail PELİT/MALATYA, (DHA) – CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un, camilerle ilgili yaptığı açıklamaya tepki.
20. CHP’li Ağbaba’dan, Numan Kurtulmuş’a Tepki Chp Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un, camilerle ilgili yaptığı açıklamaya.
21. 2016 · (TÜRKİYE’NİN İLK SESLİ HADİS KÜLLİYATI) Sahih Hadis Külliyatları başta olmak üzere hadislerin görüntülü ve sesli olarak yayınlandığı tüm sorulara ve sorunlar.
22. Ebrar Turizm
q22
23. Edebiyat Defteri
q23
24. SlidePlayer
q24
25. Riyakarlıkla ilgili sözler Ölüm bana sırıtarak gel Ölümü öp n’olur Yüzünde,o tanıdık riyakarlık Çünkü nice dost dediklerim, Sarılıp öptüklerim, Suratlarında aynı eda Ve sahtekarlık Elbette haksın, haktan gelirsin Kimi gördük ki, Dünyaya kazık kakmış da kalmış Heykelin bile dikilse Sen öldükten sonra Bakarsın tepene kuşlar kakalmış Cahar atıp şeş.
26. G zel S zler
q26
27. Studylibtr.com
q27
28. Bandedegosses
q28
29. B lge G ndem
q29
30. Memurlara Haber
q30
31. Riyakarlıkla ilgili peygamberimiz bir hadisinde gösteriş için oruç tutan, namaz kılan ve sadaka verenin Allah’a şirk koştuğunu söylemiştir.
32. Yeni Akit yazarı Ali Karahasanoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden tiyatrocu Gülriz Sururi’nin cenaze töreni vasiyetiyle ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.
33. G zel S zler
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: