Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Veteriner Hekimler Günü Kutlama Mesajı

1. Veteriner Hekimler Günü, ilk olarak 2008 yılında gündeme gelmiş ve Dünya Veteriner Hekimleri Birliği’nin (WVA) 2000 yılında, her nisan ayının son cumartesi gününü “Veteriner Hekimler Günü” olarak ilan etmesi ile kutlanmaya başlamıştır.
2. Veteriner Fakültelerinin Sayısı Sürekli Artıyor
Thank you for watching!
3. Artvin l Tar m ve Orman M d rl
q3
4. Nev ehir Haber, Kapadokya Haberleri, Son Dakika, G ncel Haber
q4
5. Stanbul Veteriner Hekimler Odas
q5
6. Zmir Veteriner Hekimleri Odas
q6
7. NK – Haberler
q7
8. Business Manager – Facebook
q8
9. Www.pinargazetesi.com.tr
q9
10. “Tek Sağlık Günü” Kutlama Mesajı 3 Kasım “Tek Sağlık Günü” olarak belirlenmiştir.
11. Zmir Veteriner Hekimleri Odas
q11
12. T rk Veteriner Hekimleri Birli i
q12
13. 2014 · Dünya Veteriner Hekimler Günü için Hazırlanan Televizyon Kutlama Mesajı http://www.
14. Dünya Veteriner Hekimler Günü dolayısıyla Erzurum Aşkale İlçe Tarım Müdürlüğü’nce veteriner hekimlere yönelik özel bir klip hazırlandı.
15. Muhterem Aydın, Dünya Veteriner Hekimler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
16. 2000 yılından günümüze kadar her yıl nisan ayının son cumartesi gününü “Dünya Veteriner Hekimler Günü” olarak kutlanmaktadır.
17. TC Mu la B y k ehir Belediyesi
q17
18. Başkan Keçeci açıklamasında “Dünya Veteriner Hekimler Birliğinin, her yıl nisan ayının son cumartesi gününü “Dünya Veteriner Hekimler Günü” olarak kutlanmasını kararlaştırması ile birlikte 2000 yılından günümüze kadar Dünya Veteriner Hekimler günü olarak kutlanmaktadır.
19. Kastamonu Veteriner Hekimler Odası Başkanı Halil İbrahim Maşalacı, Dünya Veteriner Hekimler Günü nedeniyle mesaj yayınladı.
20. Zmir Veteriner Hekimleri Odas
q20
21. NKÜ Veteriner Fakültesi tarafından “Dünya Veteriner Hekimler Kutlama Günü” münasebetiyle Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda tören düzenlendi.
22. Zmir Veteriner Hekimleri Odas
q22
23. Stanbul Veteriner Hekimler Odas
q23
24. G ndem K br s
q24
25. Özdemir, mesajında, Dünya Veteriner Hekimler Birliği’nin her yıl nisan ayının son cumartesi gününü “Dünya Veteriner Hekimler Günü” olarak kutladığını, bu yıl kutlamanın 29 Nisan’da yapılacağını kaydetti.
26. Malatya Birlik Gazetesi
q26
27. Tarim ve orman bakanliĞi artvİn İl tarim ve orman mÜdÜrlÜĞÜ.
28. Hediye Sepeti
q28
29. Aras Gazetesi
q29
30. Dailymotion
q30
31. “Dünya Veteriner Hekimler Günü” Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Dünya Veteriner Hekimler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
32. Zmir Veteriner Hekimleri Odas
q32
33. Tvhb.org.tr
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: