Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Vanla Ilgili Sözler

1. Şarkı Sözleri Hikayelerden Seçmeler İlginç Bilgiler Eğlenceli Bilgiler İllerimiz Ve İlçelerimiz Türkiye Kitap Özetleri Roman Özetleri Konu Anlatımlı Dersler Maniler Manilerden Seçmeler Masal Masallardan Seçmeler Meslek Tanıtımları Meslekler.
2. Adele – Someone Like You
Thank you for watching!
3. Vanla İlgili Mp3 & Videolar Vanla ilgili video ve müziklerin paylaşım alanı.
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. Van Haber, Van Haberleri, Son Dakika Van Haberleri
q5
6. G zel S zler
q6
7. Tatvan Kaymakamlığınca yapılan duyuruda, olumsuz hava şartlarından dolayı Tatvan-Van ve Tatvan-Bitlis karayolunun ikinci bir emre kadar ulaşıma kapatıldığı belirtildi.
8. Van akrostişi,Vanla ilgili akrostiş şiir,Van için akrostiş şiir örneği,Van akrostiş şiir çalışması, Van konulu şiir,Van akrostiş şiiri,Baş harfleri Van olan şiir.
9. Sevilen S zler
q9
10. 4 ferkansı Akşam postası, Atilla Güner, Atilla Güner ‘le akşam postası, Atilla Güner’le akşam postası, müge anlı, Müge Anlı Van depremi, Müge Anlı Van mağdurları, Müge Anlı Vanla ilgili sözler, ….
11. Orjinal Mesajlar
q11
12. Hayatlar ve hayata ho seda
q12
13. Dilian, Forbes dergisine casus vanla ilgili itirafta bulunmuş.
14. Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Nurhan Dayan ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Sabri Yılmaz yaptıkları ortak açıklama ile canlı hayvan, kırmızı et ve hububatta gümrük vergilerinin düşürülmesi kararının yerli üreticiyi olumsuz etkileyeceğini belirtti.
15. Yazım Kuralları – Büyük Harflerin Kullanıldığı Yerler – kısaltmaların yazımı makalesi, haberleri Yazım Kuralları – Büyük Harflerin.
16. AFAD deprem.gov.tr
q16
17. Ombudsman’ın miras yoluyla ‘T’ izni başvurusuyla ilgili raporu yayınlandı.
18. Van Ekonomist
q18
19. Trafikle İlgili Meslek ve Kurumları Tanıyalım.
20. Van Haber Siyaset Haberleri
q20
21. GuncelMeydan
q21
22. AirlineHaber
q22
23. Sosyete Karadeniz
q23
24. Şarkıda Türk kızlarıyla ilgili cinsiyetçi ve aşağılayıcı sözler söyleyen şarkıcı ayrıca Türklerin padişahı olduğunu ve Kıbrıs sorununu kendisinin çözeceğini, KKTC’de her gece bir kızla birlikte olduğunu ifade eden cümleler sarfediyor.
25. Fevzioğlu’nun Van Hakkında Sözleri Erdoğan’ı Çileden Çıkardı Başbakan Erdoğan, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Fevzioğlu’na en çok Van hakkındaki sözleri yüzünden tepki gösterdi.
26. AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu, Kıbrıs sorununun çözüm müzakerelerinin sona ermiş olduğuna dair yaklaşımını tehlikeli olarak niteledi.
27. Siyaset Cafe
q27
28. Vansesi Gazetesi
q28
29. Yapılan görüşmelerde Tebriz’in dışa açılması için en önemli geçiş noktasının Van olduğunu belirtildi.
30. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu’ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu.
31. 2015 · Türkülerin Özünü Bizlere Aktaran Değerli Ustalarımızın Anısına.
32. TGAP Ofisi – TC Sa l k Bakanl
q32
33. ANADOLU WEB TV – Anadolu Haber – Van Haber – Videolu Haberler …
q33
34. Uluda s zl k
q34
35. G zel s zler ve mesajlar
q35
36. Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, hakkında verilen gensorunun Meclis Genel Kurulu’nda görüşülmesi sırasında muhalefetin eleştirilerine anket sonuçları ile cevap verdi.
37. 2014 · Metin Feyzioğlu’nun Van Depremiyle İlgili Konuşması.
38. Nternet Spor
q38
39. Geva Sesi.com
q39
40. Resûlüllah ashabından kendisine bağlılığıyla ilgili samimi sözleri duyduktan sonra, yola çı-karken şunları dile getirmiştir: ‘Allah bana iki topluluktan birisini, ya kervanı yakalamayı, ya da on-.
41. Sevilen S zler
q41
42. Van Objektif
q42
43. G zel S zler
q43
44. Yeni a Gazetesi
q44
45. Ömer Sabancı, Adnan Menderes Üniversitesi’nde yaptığı konuşmanın ardından soruları yanıtladı.
46. Van Postas Gazetesi
q46
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: