Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Atasözlerinin Anlamları

1. Atalardan günümüze kadar ulaşan, belirli bir yargı içeren, söyleyeni belli olmayan (anonim) düz konuşma içinde.
2. KONUŞKANLAR / 3.SINIF / ATASÖZLERİ VE DEYİMLER
Thanks for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Uzun gözlem ve deneyimler sonucu oluşmuş, bilgi ve öğüt veren kalıplaşmış sözlere atasözü denir.
5. Çabuk parlayan çabuk söner :Layık olmadıkları makamlara getirilen kişilerin,bir süre sonra yetersizlikleri ortaya çıkar.
6. Lkokul devleri
q6
7. Ndirimli Fiyatlar ile Arad n z Kitaplar Selamkitap.com da
q7
8. G n n S z G n n S zleri G zel S zler zl S zler Anlaml …
q8
9. Egitimler INFO
q9
10. Net sitemiz Türkçe sözlük kelime anlamları ve ihtiyacınız olan eş anlamlısı, zıt anlamlısı, sözlük anlamı, bulmaca cevapları, isim anlamı, atasözleri, deyimler, İngilizce Türkçe Sözlük, rüya tabiri ve öğrencilerimizin ders ve ödevlerine yardımcı bilgiler içerir.
11. Nteringilizce Blog
q11
12. T rk A Haberleri
q12
13. Acemi katır kapı önünde yük indirir: Elinden iyi iş gelmeyen kişiler,kendilerine verilen görevi istenildiği biçimde yapamazlar.
14. DilBilgisi.net
q14
15. Polis-Bek i-Asker-MS
q15
16. Konumuzda Çalışmak ile ilgili atasözleri ve anlamları, Çalışmakla ilgili atasözleri, çalışmak ile ilgili atasözleri ve deyimler ve çalışmak ve emek ile ilgili atasözleri paylaşacağız.
17. : Yangın ve sel felaketi tıpkı düşman gibidir, sessizce, haber vermeden gelir.
18. Kısa atasözleri anlamları ve cümleleri, atasözlerinin cümle içinde kullanıldığı 20 örnek Atasözleri ve Deyimler, Atasözleri ve Açıklamaları, Türkçe Atasözleri, Deyimler Sözlüğü, Deyimler ve Anlamları, Açıklamalı Deyimler A Harfi.
19. G zel S zler
q19
20. 2018 · Türkçe’de En çok kullanılan atasözlerini ve anlamlarını bu videodan izleyebilirsiniz.
21. Kimi görgüsüz ve eğitimsiz kimseler bir rastlantı sonucu lâyık olmadıkları önemli bir işin başına geçseler ya da bir mevki elde etseler, aptalca davranmaya, o yerin adamı gibi görünmeye ve böbürlenmeye başlarlar.
22. Tüm anonim içerik açıklamaları ve hakları saklıdır.
23. Egitimler INFO
q23
24. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q24
25. Ayd n / incirliova – incirliova imam hatip ortaokulu – Meb.k12.tr
q25
26. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q26
27. Bir olayı, bir durumu, bir kavramı daha etkileyici anlatmak için en az iki sözcüğün bir araya gelmesiyle oluşan ve çoğu zaman gerçek anlamdan uzaklaşıp kendine özgü anlam kazanan kelime gruplarına deyim denir.
28. Abanın Kadri Yağmurda Bilinir Atasözü Anlamı Abdal (Derviş) Tekkede, Hacı Mekke`de Bulunur Abdal Ata Binince Bey Oldum Sanır,.
29. İyilikle İlgili Deyim ve Atasözleri Anlamları.
30. Deyimler ise anlatıma ilgi, çekicilik, canlılık katmak için en az iki kelimenin yan yana gelerek ve en az birinin gerçek anlamından sıyrılarak oluşturduğu söz öbekleridir.
31. Www.islamikitaplarsatis.com
q31
32. G zel S zler
q32
33. İyilik ile ilgili deyimler ve anlamları da sizin için gerekliyse bu linke tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz….
34. DilBilgisi.net
q34
35. G zel s zler ve mesajlar
q35
36. Atasözleri Sözlüğü, Açıklamalı atasözleri sözlüğü, atasözlerinin özellikleri açıklamaları anlamları örnekleri hakkında bilgi.
37. APKPure.com
q37
38. A’dan z’ye atasözleri ve anlamları, Türkçe atasözleri ve açıklamaları, TDK atasözleri sözlüğü binden fazla atasözleri anlamlı atasözü örnekleri.
39. Anlamı : Düşüncesiz ve yersiz davranan, gerçeği görmeyen, anlayışı kıt kimseler yaptıkları işlerin, söyledikleri sözlerin ne gibi sonuçlar doğuracağını hesap edemezler.
40. Wall Street English
q40
Bir cevap yazın