Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Zıt Sözler

1. Eş ve Zıt anlamlı kelimeler sözlüğü,eş anlamlı zıt anlamlı eş sesli kelimeler,eş ve zıt anlamlı kelimeler tablosu,zıtın eş anlamlısı,kalbin zıt anlamlısı,sesteş anlamlı kelimeler,zıt anlamlı sözcükler tablosu,zıt anlamlı kelimeler nedir,.
2. Dünyanın En Hızlı Laf Sokan Adamı – Dikkat Şahan Çıkabilir 1. Bölüm
Thank you for watching!
3. Hediye Fabrikas Blog
q3
4. Sevilen S zler
q4
5. Bu sayfada Zıt kutup ne demek nedir zıt kutup hakkında bilgiler sözleri ingilizce türkçede çevirisi zıt kutup resimleri yazıları türkçesi ne demek zıt kutup ile ilgili sözler cümleler bulmaca görseller zıt kutup hakkında yazı türkçe almanca ingilizcede sözlük anlamı kısaca tanımını ve benzeri diğer konuları inceleyebilirsiniz.
6. DilBilgisi.net
q6
7. Birbirine tamamen zıt olan durum ve kavramları ifade eden sözcüklere “zıt anlamlı kelimeler” denilmektedir.
8. G zel S zler
q8
9. Ne G zel S zler
q9
10. Ne G zel S zler
q10
11. G zel S zler
q11
12. Kime gönderirseniz gönderin yollayacağınız şey onun için bir anlam değer ifade etmiyorsa mutlaka gönderinizde olan bir sorundan dolayıdır.
13. Sevilen S zler
q13
14. G zel S zler
q14
15. Zıt anlamlı kelimeler, kelime tablosu ve sözlüğü ile konu anlatımı.
16. Bu sayfada Zıt anlamlı nedir Zıt anlamlı ne demek Zıt anlamlı ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Zıt anlamlı anlamı tanımı açılımı Zıt anlamlı hakkında bilgiler resimleri Zıt anlamlı sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz.
17. Sevilen S zler
q17
18. Ingilizce zıt anlamlı kelimeler ve anlamları ingilizce en çok kullanılan zıt anlamlı kelimeler ingilizce zıt anlamlı kelimeler opposite words opposite.
19. Ne G zel S zler
q19
20. 2016 · zıt anlamlı kelimeler konu anlatımı, zıt anlamlı kelimeler turnuvası, zıt anlamlı kelimeler yarışması, zıt anlamlı kelimeler,, zıt anlamlı kelimeler 2.
21. B lge G ndem
q21
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. Bu paradoks her ne kadar farklı karakterlere sahip olunursa olunsun zamanla onun gibi konuşmaya, onun kullandığı kelimeleri kullanmaya hatta onun gibi gülmeye kadar gitmektedir.
24. Romantik Duygusal Sözler Kısa, Romantik Duygusal Sözler Facebook, Romantik Duygusal Sözler Sevgiliye, Romantik Duygusal Sözler 2017, Romantik Duygusal Aşk Sözleri.
25. Burada öncelikle bilinmesi gereken ilk hususlardan biri de zıt anlamlı sözcükler konusuna hakim olunması gerektiğidir.
26. G zel S zler
q26
27. Ngilizce s zler
q27
28. ZIT ANLAMLI KELİMELER aşağı – yukarı açık – kapalı açık – koyu aktif – pasif artı – eksi azami – asgari alıcı – satıcı ağır – hafif ast – üst acemi – usta afacan – uslu anormal – normal akıllı – aptal atılgan – çekingen arka – ön ak – kara aç – tok azalmakRead More.
29. Dert sözcüğünün zıt anlamının (Dertin karşıt anlamlısının) doğru olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum yazarak bize bilgi verin.
30. G zel S zler
q30
31. Bandedegosses
q31
32. Dostkelimeler
q32
33. Güzel – çirkin İnce – kalın Ağlamak – gülmek İnmek – çıkmak vs Sıkça kullandığımız zıt anlamlı kelimelere örnekler vermeden önce bilmemiz ve dikkat etmeniz gereken şeylere değinelim.
34. Anasına bak kızını al, kenarına bak bezini al.
35. Eş anlamlı, zıt anlamlı, yakın anlamlı ve sesteş kelimeler ile ilgili online test soruları.
36. Özgürlük kelimesi ile ilgili atasözü ve deyimler aşağıdaki gibidir.
37. Some Opposites, Ingilizce zit anlamli kelimeler, Bazi Karsit Anlamlilar – Online ingilizce dersleri, ingilizce gramer, ingilizce chat, ingilizce kelimeler, ingilizce eğitim ….
38. Ki isel Geli im
q38
39. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q39
40. Ilköğretim haftası (10) ilköğretim haftası boyama (2) ilköğretim haftası güzel sözler (3) ilköğretim haftası şarkılar.
41. G zel S zler
q41
42. Türkçemizde zıt anlamlı sözcük sayısı çok olduğu için zıt anlamlı sözcükler baş harflerine göre sayfalara ayrılmıştır.
43. Zıt Anlamlı Kelimeler Bulmacası İçin Tıklayınız Eş Anlamlı Kelimeler Bulmacası İçin Tıklayınız Zıt Anlamlı Kelimeler Çalışma Sayfası İçin Tıklayınız Zıt Anlamlı Kelimeler Çalışma Sayfası 2 İçin Tıklayınız.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: