Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ünlü Türk Yazarların Sözleri

1. Sonbahar, Rimbaud’un söylediği gibi birdenbire mi gelir yoksa göstere göstere mi gelir de yazın rehavetine dalmış gözlerimiz mi görmek istemez.
2. En Çok Sevilen Türk Sanat Müziği Şarkıları
Thank you for watching!
3. – Kant’ın, hem amprizmi hem de rasyonalizmi eleştiren ünlü sözü: ‘Görüsüz(deneysel olmayan) kavramlar(akıl) boş, kavramsız görüler kördür’.
4. Artful Living
q4
5. Yazar Yildirim
q5
6. Posted by Blogger 0 yorum Aramak istediğiniz ilgili sözü klavyenizden CTRL ve F tuşuna aynı anda basarak arama kutusuna yazdığınızda hızlıca ilgili söze ulaşırsınız.
7. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q7
8. —>: ünlü Yazarların Yada şairlerin Dil Ile Ilgili Sözleri Türkçem, ses bayrağım.
9. Narodnapolitika.info
q9
10. Yerliteknoloji
q10
11. Bu İngilizce ve Türkçe olarak hazırladığım İngilizce ünlü sözler ve Türkçe anlamları ve ünlü sözleri Twitter, Facebook, Instagram ya da Tumblr gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.
12. Son sözleri Abbe Sieyés içindi: “Ve kalbin kırılması ya da kurşuna dönmesi gereken, bu dünyadan göçüyorum.
13. Kitaplarını severek okuduğumuz yazarların, hayatlarını da merak ederiz genelde.
14. Leblebitozu
q14
15. Leblebitozu
q15
16. G zel S zler
q16
17. Leblebitozu
q17
18. Tarihi Olaylar
q18
19. MustafaKem lim
q19
20. Artful Living
q20
21. Posted in: Merak Edilen Sorular | Tagged: aşk yazarlarından sözler, ünlü yazarlardan aşk sözleri, ünlü yazarların aşk sözleri, ünlü yazarların aşk şiirleri, ünlü yazarların sözleri, düşünürlerin aşk sözleri, yazarlardan aşk sözleri, yazarların aşk sözleri, yazarların aşk şiirleri.
22. NL A RLER N S ZLER , T rk air ve yazarlar T rk iiri airleri
q22
23. G zel S zler
q23
24. Ünlü Şairlerden Doğum Günü şiirleri bu sayfamızda yer almaktadır.
25. Leblebitozu
q25
26. Www.sozcu.com.tr
q26
27. Www.aa.com.tr
q27
28. Necip Fazıl Kısakürek sözleri.
29. Tümü Bilim insanı sözleri Deneme yazarı sözleri Devlet liderlerinin- Başkanlarının sözleri Dini, Ruhani Liderlerin sözleri Eğitimci sözleri Felsefe-Filozof Sözleri Gazeteci sözleri İslam bilginlerinin sözleri Matematikçi sözleri Mizah Yazarı Sözleri Mutasavvıf Sözleri Osmanlı Padişahlarının Sözleri Oyun ….
30. Leblebitozu
q30
31. Engelliler.Biz Platformu
q31
32. Edebiyat fatihi
q32
33. Leblebitozu
q33
34. Www.star.com.tr
q34
35. Tarihi Olaylar
q35
36. Leblebitozu
q36
37. NL A RLER N S ZLER , T rk air ve yazarlar T rk iiri airleri
q37
38. Engelliler.Biz Platformu
q38
39. Türk erkeğinin dünyanın en kıskanç erkeklerinden biri olmasının sebebi.
40. Www.aa.com.tr
q40
41. Reynmen – Radyoda Neşet Şarkı Sözleri ve Klibi Reynmen – Hevesim Yok Şarkı Sözleri ve Klibi Reynmen – Dolunay Şarkı Sözleri ve Klibi Reynmen – Leila Şarkı Sözleri ve Klibi.
42. Hediye Fabrikas Blog
q42
43. Leblebitozu
q43
44. Www.aa.com.tr
q44
45. Şemsettin taşbilek elazığ harputun ünlü türküsü muştan 8 yıl evvel elazığ da derlenerek resmi kayıtlara geçirilmiştir.
46. Yüzyılın ünlü sözleri, Aforizm, Aforizma, akıllı özdeyişler, altın fikirler, altın sözler, anlamlı fikirler, Anlamlı Sözler, Apothegm, aydın sözleri, aşk üzerine aforizmalar, Özdeyiş, Özlü Sözler, çağdaş türk sözleri, çağdaş.
47. “Bir kitap okudum hayatım değişti” diyen insanların sözlerinin yanı sıra her toplumdan, kültürden, inanıştan insanların kitap hakkında söylediği en ulvi cümleleri vardır.
48. Cosmopolitan
q48
49. Ünlü Düşünürlerin Sözleri Kısa, Ünlü Düşünürlerin Sözleri Türk, Ünlü Düşünürlerin Sözleri Aşk, Ünlü Düşünürlerin Sözleri Yabancı, Ünlü Düşünürlerin Sözleri Facebook, Ünlü Düşünürlerin Güzel Sözleri.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: