Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Said Nursi Sözleri

1. Bediüzzaman Said Nursi ve Risale-i Nur külliyatı üzerine bilgiler yer alıyor.
2. İdam Sehpasına Korkusuzca Giden Adamın Yaşanmış Hikayesi – Bediüzzaman
Thank you for watching!
3. Slami Davet
q3
4. Zl S zler…
q4
5. Anlaml G zel S zler
q5
6. Sinan Meydan: FETÖ’nün kara kutusu Said-i Nursi’nin Atatürk Düşmanlığı.
7. Risale Ajans
q7
8. Anlaml s zler – G zel s zler
q8
9. Risale Haber
q9
10. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q10
11. Said-i Nursi’nin Deccal teorisini oluşturan satırlar şöyle sıralanabilir: “Ben bir manevi alemde, İslam Deccalini gördüm.
12. Sevilen S zler
q12
13. DOĞUMU VE GENÇLİĞİ Bediüzzaman Said Nursi 1878’de[1] Bitlis’in Hizan ilçesinin Nurs köyünde, yedi çocuklu bir ailenin dördüncü çocuğu olarak dünyaya geldi.
14. Anlaml G zel S zler
q14
15. 2013 · Bediüzzaman Said Nursi’nin Hayatı Ve Ünlü Sözleri Bediüzzaman Said Nursi veya nüfus kaydında geçen hâliyle Said Okur (5 Ocak – 12 Mart 1878 Nurs (Kepirli) Köyü, Hizan, Bitlis, Vilâyet-î Bitlis, Osmanlı İmparatorluğu – 23 Mart 1960, Şanlıurfa), Kürt İslam âlimi ve tefsir yazarıdır.
16. Videomuzu beğendiyseniz, like atıp, paylaşmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.
17. 7 Kader ve Cüz’î İradenin Bağdaştırılması Bediüzzaman’a göre imanla ilgili meseleler konuşulurken, duygusallıktan uzak soğukkanlı ve peşin hükme kapılmadan sistemli tartışmalar yapılmalıdır.
18. Www.duaharmani.com
q18
19. Kalbim gibi ağla ve bağır ve deki Faniyim fani olanı istemem Acizim aciz olanı istemem Ruhmu rahmana teslim eyledim başka istemem İsterim fakat bir ebedi sevgili isterim Zerreyim fakat ebedi güneş isterim.
20. Bandedegosses
q20
21. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra ekonomik büyüme ile maddi zenginliğe kavuşuldu, daha ucuza alma, kullan at toplumu ve çevre kirliliğini netice verdi.
22. SlidePlayer
q22
23. G zel S zler
q23
24. Kendisinde görülen harikulade zeka ve hafıza sebebiyle önceleri Molla Said-i Meşhur diye tanındı.
25. G zel S zler
q25
26. Sendeyim.net
q26
27. Said Nursi’nin sözlerini facebook, whatsapp yada twitter’dan paylaşmak için ….
28. Bediüzzaman Said Nursi, 1878 senesinde Bitlis vilayetine bağlı Hizan ilçesi Nurs köyünde doğdu.
29. Bugün Facebook, Twitter, Instagram ya da diğer sosyal medya hesaplarında Said Nursi mesajları ve resimli sözleri bulmanız mümkün olacaktır.
30. S zler Yay nevi Ne riyat
q30
31. Ben Said Nursi’nin söylediği bütün sözleri Kur’an-ı Kerim mealinde ve hadislerde görüyorum aralarındaki tek fark birisi sade diğeri ise biraz edebi ancak aralarında çok fark göremedim.
32. S zc Gazetesi
q32
33. Uluda s zl k
q33
34. G zel s zler ve mesajlar
q34
35. Risale-i Nur’ dan derlediğimiz vecizeler, kısa dini sözler, anlamlı güzel nükteli sözleri sizinle paylaşıyoruz….
36. Said Nursi Sözleri, Allah’i tanıyan ve itaat eden, zindanda da olsa bahtiyardır… Onu, Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler, Anonim Sözler.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: