Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ahlaksız Sözler

1. Khabib Nurmagomedov ile Conor McGregor arasındaki dövüş bitse de söz düellosu bitmiyor.
2. Kirli Konuşma 2
Thank you for watching!
3. Otobüs şoföründen genç kıza iğrenç sözler İstanbul’da Avcılar-Hadımköy arasında yolcu taşıyan Özel Halk Otobüs şoförü ile yolcuların tartışması.
4. Dirili Postas
q4
5. Nternet Haber
q5
6. Zl G zel S zler
q6
7. G zel s zler ve mesajlar
q7
8. Twitter kullanıcısı, uçakta ön koltuğunda oturan 3 erkek yolcunun yan koltuklarında oturan Ukraynalı ve Arap kadınlar hakkında kullandığı ahlaksız sözleri ve sonrasında yaşananları anlattı.
9. G zel S zler
q9
10. Başörtülülere ahlaksız sözler: Bunları akşam itfaiyecilerle buluşturun, Yeni Şafak Gazetesinde yer alan haber göre.
11. G zel S zler
q11
12. Sevilen S zler
q12
13. لغت } Arapça ve Farsça yazımları, Osmanlıca okunuşları ve detaylı açıklamaları ile birlikte.
14. Oyuncu Kubilay Aka, Annesine ve Kız Kardeşine Ahlaksız Sözler Söyleyen Takipçisine Dava Açacak Kendisi gibi oyuncu Miray Daner’le aşk yaşayan Kubilay Aka, önceki gün Instagram.
15. G zel S zler
q15
16. İşte Atatürk’ün bilim, sanat, din, öğretmenlik, kadın, tarih gibi alanlarda söylemiş olduğu birbirinden güzel, özlü sözleri sizler için derledik.
17. G zel S zler Anlaml K sa Yeni A k Sevgi S zleri 2019
q17
18. K smet Haber
q18
19. The latest Tweets from Ahlaksız Sözler (@AhlakszSzler): “Çok terbiyeliyim lan hiç küfretmem belaltı konuşmam cidden harbi diorum çok da kibarımdır amına koyim harbi bak piçharbi yavşak gavat bieber”.
20. G zel S zler
q20
21. Milli Gazete
q21
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. Son dakika ahlaksız haberleri ile ilgili Milliyet’e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır.
24. Ne G zel S zler
q24
25. G zel S zler Kayna – Ensozler
q25
26. Kendisi gibi oyuncu Miray Daner’le aşk yaşayan Kubilay Aka, önceki gün Instagram hesabından gelen çirkin mesajı Instagram hesabından paylaştı.
27. MEB Personel
q27
28. Her binanın bir temeli var, İslam binasının temeli de güzel ahlâktır.
29. Yaşanan bu skandal olaydan sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı hareket geçerek söz konusu olayla ilgili bir müfettiş görevlendirdi İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yağmur Meltem Şişli, İSMEK’te yaptığı konuşma sırasında kadın bölge temsilcilerini taciz etmiş, ‘Bunları.
30. G zel S zler
q30
31. The latest Tweets from Ahlaksız Sözler (@AhlakszSzler): “Çok terbiyeliyim lan hiç küfretmem belaltı konuşmam cidden harbi diorum çok da kibarımdır amına koyim harbi bak piçharbi yavşak gavat bieber”.
32. G zel S zler Kayna – Ensozler
q32
33. G zel S zler, En G zel S zler
q33
34. Sert Müziğin Ahlaksız Ritimleri Sizleri Çağırıyor Efsanevi davulcu Eric Sticks, heavy metal grubu Günahkârlar’ın yeni ses operatörü Rebekah’yı görür görmez, genç kıza vurulmuş ve ona sahip olmaya ant içmişti.
35. Sevilen S zler
q35
36. Serdar Akinan, KRT Tv’de Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın deprem bölgesine gittiği sırada enkaz altından çıkartılan depremzedenin, 1 saat bekletildiğini söyledi.
37. Geçen sezon tarihinde ilk defa Fransa Liginde şampiyon olan Montpellierin Başkanı Louis Nicollin, yeni sezonda kötü bir performans sergileyen oyuncuları için ağzını fena bozdu.
38. G zel s zler ve mesajlar
q38
39. Dirili Postas
q39
40. Akit TV sunucusu Fatin Dağıstanlı, ‘Manşetlerin Dili’ programında Milli Gazete’ye yönelik ahlak dışı.
41. Başörtülülere ahlaksız sözler: Bunları akşam itfaiyecilerle buluşturun Yeni Şafak Gazetesinde yer alan haber göre.
42. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q42
43. G zel S zler
q43
44. Eğer ‘çok bunaldım, biraz neşeleneyim’ diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: