Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Harbi Sözler

1. Eğer bizim unuttuğumuz yahut sizlerin tavsiye ettiğiniz Harbi Sözler var ise konu altından yorum yaparak eklenmesini sağlayabilirsiniz.
2. Zeynep Bastık – Uslanmıyor Bu
Thank you for watching!
3. Sayfadaki Harbi Sözleri dilediğiniz gibi sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagram da paylasabilirsiniz.
4. Facebook’ta HaRbİ DaMaR SöZlER’in daha fazla içeriğini gör.
5. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q5
6. Dostkelimeler
q6
7. G zel S zler, En G zel S zler
q7
8. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q8
9. Harbi Sözler Kısa, Harbi Mesajlar İnsanlara gerçekten ne yaparsanız yapın güzellikle ne kadar anlatmaya çalışırsanız çalışın hepsi değil ama bazıları anlamıyorlar.
10. Resimli G zel S zler
q10
11. Ağır sözleri ağır sözler 2018 ağır sözler damar ağır sözler kapak ağır sözler resimli 2017 ağır sözler.
12. G zel s zler ve mesajlar
q12
13. Güzel sözler sayfalarımızda şimdi de sizler için en güzel harbi sözleri hazırladık, en delikanlı harbi sözleri hazırladık.
14. Sayfamızda Değişik ve Farklı Harbi Sözler Sevgiliye, Damar Harbi Sözler Kısa, Harbi Sözler Facebook Twitter, En Güzel Harbi Sözler 2019 Bulabilirsiniz.
15. G zel s zler ve mesajlar
q15
16. Aslında ben seni olduğun gibi kabul ederim de, sen olamamışsın sıkıntı orada.
17. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q17
18. » Cumhuriyet Bayramı Sözleri » Dini Sözler » Doğum Günü Sms » Dostluk Mesajları » Duvar Yazıları » Erkek için Sözler » Espirili Sözler » Etkileyici Sözler » Evlilik Sözleri » Güzel Sözler » Günaydın Mesajları » Kadınlar için Sms » Kandil Mesajları » Kurban Bayramı » Komik Mesajlar » Komik Sözler » Mani.
19. Bu güzel damar delikanlı sözleri kısa mesajla yollayın ya da dilediğiniz bir sosyal medya hesabına yazıp paylaşın tercih sizin ne isterseniz onu yapın.
20. En güzel harbi sözleri bulabileceğiniz sayfamızdan sosyal medya aracılığıyla paylaşım yapabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
21. Hayat cesur olmaktır biraz Hayat tavır koymaktır biraz Fedakar olmazsan, yürekten yanmazsan Duyguların adı sevda olmaz… Bırak güneş doğsun Bırak dünya haine kalsın Bırak yalancının değirmeni dönsün Amaa, yaşamayı bırakma Sen yaşa ki.
22. Içerik: Delikanlı Sözler, Delikanlı Güzel Sözler, Delikanlı Harbi Sözler, Delikanlı Manyak Sözler.
23. G zel S zler, En G zel S zler
q23
24. Can yücel’in ayrılık, veda, umut, dostluk, kadın üzerine en anlamlı popüler sözleri.
25. Sevilen S zler
q25
26. APKPure.com
q26
27. See more of Harbi Sözler on Facebook.
28. Kızlara Söylenecek Güzel Sözler Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.
29. Devriye Gezen Polis Arabasını Durdurup Beyler Kimlikleri Görelim ‘ Diyesim Var.
30. Keşke ilk aşklar kadar saf ve temiz olsa şimdiki aşklar ama nerdee o temiz aşklar leyla ve mecnunla birlikte toprağa gömüldü.
31. Ecka 6 Eylül 2016 Güzel Sözler yorum Yap 1 Görüntülenme.
32. Argoda doğru sözlü mert anlamına gelen harbi kelimesi sık sık delikanlılık ile paralel olarak dile getirilir.
33. En güzellerini yazalım istedik ve yüzlerce damar söz arasından sizlerin işinize yarayacak olanları bir araya getirerek burada yayınladık.
34. Ne G zel S zler
q34
35. G zel S zler, En G zel S zler
q35
36. Harbi Mesajlar yazımız da.
37. G zel S zler, En G zel S zler
q37
38. G zel S zler, En G zel S zler
q38
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: