Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Atatürkün Bağımsızlık Ile Ilgili Sözleri

1. Atatürkün Ekonomi Hakkında Söylediği Sözler, Atatürkün Ekonomi ile İlgili Sözleri, Atatürkün Ekonomi Sözleri, Atatürkün Ekonomi Üzerine Sözleri, Atatürkün Konularına Göre Sözleri, Atatürkün Özlü Sözleri,.
2. Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir
Thank you for watching!
3. Anka Enstit s
q3
4. Www.sozcu.com.tr
q4
5. Atatürkün Bağımsızlık ile ilgili sözleri Millî Bağımsızlık: Tam bağımsızlık denildiği zaman, elbette siyasî, malî, İktisadî, adlî, askerî, kültürel ve benzeri her hususta tam bağımsızlık ve tam seferberlik demektir.
6. Yeni a Gazetesi
q6
7. Ancak azimkar ve namuslu ellerin milleti kasa ve doğru yoldan haklarını korumaya ve bağımsızlığa sevki ile kabil olacaktır.
8. B lge G ndem
q8
9. Atatürk’ün Bağımsızlıkla İlgili Sözleri, Bağımsızlık İle İlgili Sözleri, Atatürk’ün Bağımsızlık Hakkında Sözleri, Atatürk’ün Bağımsızlık Üzerine Sözleri, Atatürk’ün Bağımsızlık Sözleri, Atatürk’ün Bağımsızlıkla İlgili Kısa Sözleri.
10. Yeni a Gazetesi
q10
11. Istanbul1881 10 Temmuz 2017 Atatürk, Genel Yorum yapın 11,566 Görüntüleme.
12. Www.gunes.com
q12
13. Resimli iirler
q13
14. Www.sozcu.com.tr
q14
15. Resimli iirler
q15
16. Stanbul B y k ehir Belediyesi
q16
17. Sel uk zda
q17
18. Resimli iirler
q18
19. Www.aa.com.tr
q19
20. Bir devletin maliyesi bağımsız olmayınca, o devletin bütün yaşamsal kuruluşlarında bağımsızlık felç olmuştur.
21. Resimli iirler
q21
22. Atatürkün bağımsızlık ve özgürlük anlayışı atatürkün bağımsızlık sözleri.
23. Bandedegosses
q23
24. Ulus a l egemenlik öyle bir nurdur ki, onun k a rşısınd a zincirler erir, t a ç ve t a htl a r y a n a r, m a hvolur.
25. Atatürk’ün Eğitim İle İlgili Sözleri 9 Milli eğitimde süratle yüksek bir seviyeye çıkacak olan bir milletin, hayat mücadelesinde maddi ve manevi bütün kudretlerinin artacağı muhakkaktır.
26. US Embassy in Turkey
q26
27. Türk halkı asırlardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklali bir lâzımı hayatiye telakki etmiş bir kavmin kahraman evlatlarıdır.
28. AtatÜrk’Ün baĞimsizlik İle İlgİlİ sÖzlerİ Ancak hür fikirlere sahip olan insanlar vatanlarına faydalı olabilirler ve onlardır ki vatanlarını kurtarıp muhafaza etme kudretine malik olurlar.
29. Www.sozcu.com.tr
q29
30. Slam Ansiklopedisi
q30
31. Resimli iirler
q31
32. Sayfanın Konusu :Bağımsızlık İle İlgili Sözler Kısa, Bağımsızlık İle İlgili Sözler Facebook, Bağımsızlık İle İlgili Güzel Sözler, Bağımsızlık İle İlgili Sözler Bağımsızlık Sözleri, Bağımsızlık İle İlgili Sözler Atatürk, Atatürk’ün Bağımsızlık İle İlgili Sözleri, Bağımsızlık İle İlgili Sözler Özgürlük, Bağımsızlık Sözleri.
33. Dünyada yenilmez kimse, yenilmeyen takım, yenilmeyen ordu, yenilmeyen kumandan yoktur.
34. Head Topics
q34
35. S zc Gazetesi
q35
36. Bandedegosses
q36
37. A lar Bodrumlu
q37
38. Çocukluğumdan bugüne kadar ailevî, hususî ve resmî hayatımın her safhasını yakından bilenler bu aşkım malumdur.
39. Mustafa Kemal Atatürk yaptığı devrimler ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurulmasında liderlik etmiş Türk milletinin önderidir.
40. Www.sozcu.com.tr
q40
41. Stanbul B y k ehir Belediyesi
q41
42. Kitap Yay nevi
q42
43. Atatürk’ün Söylediği Sözler ve Anlamları Atatürk Atatürk’ün Çeşitli Konularda Söylediği Farklı, Anlamlı ve Güzel Sözleri Atatürk’ün Birlik Beraberlik hakkındaki sözleri Birlik ve beraberlik.
44. Tehdide dayanan ahlak, bir erdemlilik olmadığından başka, güvenilmeye de layık değildir.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: