Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Akılla Ilgili Sözler

1. Akıl,zeka, akıllı olmak, akılsızlık, aptallık, akılsız olmak ile ilgili güzel sözler, özlü sözler, alıntılar Akıl Sözleri “Akıl sahibi aklıyla yol gösterir, görüşü ile yardımcı olur, sözleri isabetlidir, işi güzeldir.
2. Başbuğ’un açıklamaları ne anlama geliyor? Erdoğan, Başbuğ’u neden eleştirdi?-Akıl Çemberi 07.02.2020
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Üstelik de bunu yaparken geçmiş zamandan hey gibi günler diye bahsetmesi aslında gezegenin en akıllı canlısı olarak kendini öven insan için çok tezat ve garip bir durumdur.
5. Hayatlar ve hayata ho seda
q5
6. Akıllı sözler kısa sayfamızda sizlere çok güzel akıllı ve mantıklı sözleri bulabilirsiniz.
7. G zel S zler
q7
8. Zl S zler…
q8
9. ” Şirazlı ŞEYH SADİ İranlı şair (1213-1292) *** “Akıllı insan, başkalarına bakıp kendisi hakkında hüküm verendir.
10. Kişiler daha sonra pişman olmamak için, söylenecek sözü, yapılacak işten önce çok iyi düşünülmelidir.
11. “Akıl” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
12. Akıllı Sözler 2017, Akıllıca Mesajlar, Akıllı Sözler Kısa, Akıllıca Sözler, En Güzel Akıllı Sözler, Akıllı Sözler Facebook, Adam Akıllı Sözler, Akıllı Laflar, Akıllı Sözler Yeni, Anlamlı Akıllı Sözler, Mantıklı Sözler.
13. Bu makale şu konularla ilgili olabilir :akılla ilgili anlamlı sözler – akıl ile ilgili özdeyişler – akıl ile ilgili atasözü – akıl ile ilgili özlü sözler – akıllı olmakla ilgili sözler – İlgili Diğer Yazılar.
14. Atatürkün akılla ilgili sözleri Bizim.
15. Aklın buyruğuna girmeden, yaşamın kötülüklerine karşı başarı kazanılamaz.
16. Güzel sözlerin güzel mesajların yer aldığı bu güzel sitede sizlere şimdi de en güzel akıl sözlerini hazırladık.
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. SAYFA İÇERİĞİ: Akıl ile İlgili Sözler, Akıl Hakkında Sözler, Akıl Üzerine Söylenmiş Güzel Sözler, Akıl Sözleri, Akıl ile İlgili Kısa Sözler, Akıl ile İlgili En Güzel Sözler, En Güzel Akıl Sözleri, Akıl ile İlgili Sözler Facebook, Akıl ile İlgili Sözler Twitter, Akıl ile İlgili Sözler 2019, Akıllı İnsan ile İlgili Sözler, Akıl ile İlgili Sözler ….
19. Atatürkün Bilim İle İlgili Sözleri 13 Ülkemizin en bayındır, en latif , en güzel yerlerini üç buçuk yıl kirli ayaklarıyla çiğneyen düşmanı yenen zaferin sırrı nerededir bilir misiniz.
20. İnsan akıldan uzaklaştığı zaman, hayvan ortaya çıkar Epictetos akıllı adam herseyın farkına varır.
21. G zel S zler
q21
22. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q22
23. Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Akıl İle İlgili Güzel Sözler, Akıl İle İlgili Sözler, Akıl İle İlgili Söylenmiş Sözler, Akılla İlgili Kapak Sözler, Akıl Üstüne Sözler,.
24. G zel S zler
q24
25. Sevilen S zler
q25
26. (Bu Kur’an) düzüp uydurulacak bir söz değildir, ancak kendinden öncekilerin doğrulayıcısı, herşeyin ‘çeşitli biçimlerde açıklaması’ ve iman edecek bir topluluk için bir hidayet ve rahmettir.
27. Ok G zel S zler
q27
28. Düşüncesiz ve yersiz davranan, gerçeği görmeyen, anlayışı kıt kimseler yaptıkları işlerin, söyledikleri sözlerin ne gibi sonuçlar doğuracağını hesap edemezler.
29. Resimli Mesaj
q29
30. Akıl İle İlgili Sözler Sayfamızdaki Anlamlı ve Akıl dolu, Akıl İle İlgili Sözleri dilediğiniz gibi gönderebilir sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.
31. G zel S zler
q31
32. Hediye Sepeti
q32
33. Zl S zler Anlaml ve G zel
q33
34. DostumDostum.com
q34
35. Resimli iirler
q35
36. G zel S zler
q36
37. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q37
38. G zel S zler
q38
39. Akılla ilgili güzel sözler, akıl ile ilgili güzel sözler, akıl sözleri Akıl ve dirayetin ak saçlılarınki gibi, ama yüreğin mâsum çocukluk yüreği olsun.
40. G zel S zler
q40
41. Mevlana S zleri
q41
42. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q42
43. 2018 · Akıl İle İlgili Güzel Sözler, Akıl İle İlgili Sözler, Akıl İle İlgili Söylenmiş Sözler, Akılla İlgili Kapak Sözler, Akıl Üstüne Sözler, Akıl Sözleri Resimli, Akılla İlgili Sözler Facebook.
44. Ana Sayfa Kategoriler Eğitim Bilgileri Mevlana Akıl – Akıllı – Akılsız, Zeka – Zeki ile ilgili Sözleri Mevlana Akıl – Akıllı – Akılsız, Zeka – Zeki ile ilgili Sözleri Büyük ve alimler’den Mevlana Celaleddin Rumi sözleri ve nasihatları ile hayatınıza yön verecek altın değerinde sözleri derledik.
45. S zler ve Mesajlar
q45
46. Aptallık Üzerine Akıllı Sözler *Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır.
47. Ne G zel S zler
q47
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: