Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Öğüt Verici Sözler

1. Sayfamızda en güzel Ders Veren Güzel Sözler adı altında Ders Veren Sözler, Öğüt Veren Sözler, Nasihat Sözleri , Güzel Sözleri bulabilir sevdiklerinize gönderebilir ve sosyal ….
2. ibretlik hikayeler Kızını Köleye Veren (sesli kitap, dini hikayeler, hüseyin duru, ders veren öykü)
Thank you for watching!
3. Mircte Sohbet
q3
4. Öğüt Verici Sözler, Öğüt Veren Sözler, Öğüt Verici Sözler Resimli, İnsana Öğüt Veren Sözler, Çocuğa Öğüt Veren Sözler, Oğluma Öğüt Veren Sözler, Kızıma Öğüt.
5. Anlaml s zler – G zel s zler
q5
6. Mutlu olmak için, asla, ama, fakat, keşke, farketmez demeyin.
7. En G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q7
8. Anlaml s zler – G zel s zler
q8
9. G zel S zler
q9
10. Iir air ve G zel S zler Portal
q10
11. Anlaml G zel S zler
q11
12. Nasihat edici mesajlar öğüt verici mesajlar en güzel mesajlar nasihatvari mesajlar nasihatçi mesajlar öğüt veren kısa mesajlar nasihat sözleri öğüt verici sözler.
13. Bandedegosses
q13
14. Anlaml s zler – G zel s zler
q14
15. G zel s zler ve mesajlar
q15
16. Nasihat sözleri sayfasında sizlere, ünlü düşünürlerden çok anlamlı öğüt verici sözler, nasihat sözleri, en etkili nasihat sözlerini sayfamıza ekledik.
17. Öğüt Veren Sözler yazımız da.
18. Sayfa İçeriği: Öğüt Verici Sözler Resimli, İnsana Ders Veren Güzel Sözler, Düşündürücü Ve Ders Verici Sözler, Öğüt Verici Sözler Facebook, Kısa Güzel Nasihat Sözleri, Sevgiliye Ders Verici Sözler Bu sayfada sizlere çok güzel öğüt veren sözler hazırladık.
19. Resimli S zler
q19
20. Ders verici Sözler Sayfamızda ki Ders Verici Özlü Sözleri Dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.
21. Anlaml s zler – G zel s zler
q21
22. Bandedegosses
q22
23. G zel s zler ve mesajlar
q23
24. Onlar gaybe inanırlar namazı dosdoğru kılarlar kendilerine rızık olarak verdiğimizden de allah yolunda harcarlar.
25. G zel s zler ve mesajlar
q25
26. Devleti osmanlı imparatorluğu osmanlı tarihi sağlık sağlık haberleri silsile-i saadat sohbet muhabbet sosyal medya sözler sınavlar tarih arşivi tarihi hikayeler tasavvuf teknoloji ve ….
27. Size değer veren insanların canını yakma vicdansızlığından vazgeçseniz belki dünya daha yaşanır olur.
28. Bu güzel sayfamızda sizler için İbret Verici Sözler, Düşündürücü ve ders verici sözler, Ders verici sözler resimli, Öğüt verici sözler kısa, Insana ders veren güzel sözler, Sevgiliye ders verici sözler, Ibretlik sözler, Gözdağı veren sözler, Ders verici yazılar en güzel sözleri hazırladık.
29. G zel S zler
q29
30. Bandedegosses
q30
31. Nasihat verici karakterlerin teyze versiyonu da aynı, sohbet ettiklerini sanırken dert yanar, sizi kendi kızıyla ya da oğluyla da hemen mukayese etmeye başlar, 2 gömer 1 sever.
32. Sevilen S zler
q32
33. İşte eşe, dosta, arkadaşa, sevgiliye gönderebileceğiniz yada kendinizin faydalanabileceği nasihat veren sözler yani öğüt verici sözler.
34. Bu sayfamızda ders verici sözler ve ders veren sözler, öğüt verici sözler, nasihat verici sözler,ders verici kısa sözler ile ilgili konulu bir yazı hazırladık.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: