Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Süleyman Demirel Lafları

1. SEVGİLİ SÜLEYMAN DEMİREL E Bütün Türkiye’nin ’Baba’ dediği, iki yıl önce kaybettiğimiz Cumhurbaşkanımıza yazdığım şiiri bugün BABALAR GÜNÜ olması nedeniyle paylaşıyorum.
2. Süleyman Demirel Nasıl Başbakan Oldu? | 32.Gün Arşivi
Thank you for watching!
3. S leyman Demirel niversitesi
q3
4. En Son Haber
q4
5. Üniversite ziyaretlerinden birinde sol görüşlü bir öğrenci demirel’i sıkıstırmaya calisir: – türkiye’de yapilan her türlü işi sahiplenmek gibi bir adetiniz var… – sen nerde oturuyorsun.
6. Türkiye 70 cent’e muhtaç olduğu devirde, hacılarımıza 70 milyon dolar ayırdık.
7. Www.sozcu.com.tr
q7
8. En Son Haber
q8
9. Siyasetle İlgili sözleri muhteşem sözler politikacılardan siyasetle ilgili sözler siyaset ile ilgili sözler siyaset lafları siyasetle ilgili sözler siyasi sözler.
10. Karamandan.com
q10
11. Denizli Gazetesi
q11
12. Yaran süleyman demirel lafları: laf olmasa bile elinden şapkasını almaya çalışan bir adama büyük bir direnç göstererek şapkasını vermemesi hafızalara kazınmıştır.
13. Geceye bir süleyman demirel sözü bırak şükela: tümü | bugün “70 cent’e muhtacız” bahçeli için başlık açılmışken birinin süleyman demirel’i de anması gerekiyordu.
14. Bandedegosses
q14
15. Foto Galeri – Haberler
q15
16. Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.
17. Sanal Bas n
q17
18. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ”Avrasya Sempozyumu” sonrası gazetecilerin 28 Şubat sürecinde Erbakan’ın kendisi için söylediklerine tepki gösterdi.
19. Uludağ Üniversitesinde öğrencilerle söyleşide bir araya gelen Demirel, Türk milletinin hür iradesiyle kendi içinden yönetenlerini seçtiğini ve bu seçtiklerine vekaletini verdiğini belirtti.
20. K r ehir i dem
q20
21. En Son Haber
q21
22. Www.sozcu.com.tr
q22
23. Solunum yolu enfeksiyonu ve kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden 9.
24. Demagojist, insanların duygularını okşayarak, onlara gerçek dışı şeyler söyleyip demagoji yaparak kendine çekmeye çalışan kişi.
25. Yasaklar sonrası yeniden siyasete döndüğü 1991 seçimlerinde “kim ne veriyorsa beş lira fazlasını vereceğim” sözü ile hafızalara kazınan Demirel, ekonomiyi 500 günde düzlüğe çıkarma sözü verdi.
26. ‘yollar yürümekle aşınmaz’ süleyman demirel üniversitesi’nde doğu ile batı’yı birleştiren köprünün batı ucundaki süleyman demirel heykelinin altında yazan halkın teröre tepki yürüyüşleriyle ilgili olarak 1968’de söylediği söz buna örnektir.
27. Bundan önce, 1965–1993 tarihleri arasında yedi farklı hükûmette toplam 10 yıl 5 aylık.
28. G zel S zler, En G zel S zler
q28
29. Türkiyedeki siyasetçiler arasında halka hitaben en iyi taktiği uygulamış politikacılardan.
30. Süleyman Demirel 35 yıl boyunca aralıklarla 19 yıl Türkiye’nin Başbakan ve Cumhurbaşkanı statüsünde görev yapan Sami Süleyman Gündoğdu Demirel (Çoban Sülo), Türkiye’ye demagojiyi getiren siyasi şahsiyet.
31. Süleyman Demirel, mayo ile denize girerken, fotoğrafının çekildiğini anlayınca, elleriyle göğüslerini kapatmış, yüzme bilmeyen İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu da, otomobil.
32. Yeni Süleyman Nazif Sözleri Kısa, Süleyman Nazif Sözleri facebook, Süleyman Nazif Sözleri twitter Bu toprağı Türk’ün kanı yoğurdu, annem beni bu günIer için doğurdu.
33. Süleyman Demirel in İki anahtar , Tansu Çiller in Her mahalleye bir milyoner ve Cem Uzan ın Mazot 1 lira olacak söylemleri de unutulmaz vaatler arasındaki yerini aldı.
34. Karamandan.com
q34
35. Hepimizin ve bütün siyasi kişilerin dinlemesi ve uyması gereken, Türkiye Cumhuriyetinin bütünlüğü konusunda yapılmış partiler üzeri bir konuşma.
36. Siz kötüyü aramayın, ‘Filan devir daha iyiydi’ diye, daha iyiyi arayın.
37. Karamandan.com
q37
38. Süleyman Demirel’in Akıllara ve Tarihe Kazınan 17 Aforizmatik Sözü Ana Sayfa > Haberler > Gündem – 17 Haziran 2015, 10:29 ‘da eklendi, 17 Haziran 2016, 12:37 ‘de güncellendi Abone ol.
39. Sadece Malazgirt savaşında bu kadar ok kullanılmadı lafını beğenmiştim, sağ olsun onu da komiklik katıcak diye k ları g yaparak iticileştirmişti.
40. Karamandan.com
q40
41. Meridyen Haber
q41
42. Foto Galeri – Haberler
q42
43. Risale Haber
q43
44. Binaenaleyh Ege bir göl değildir” “Biz kışın Bulgaristan’dan doğalgaz alıyoruz, yazın onlar veriyor.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: