Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Türk Ordusu Sözleri

1. Çanakkale Savaşı ile ilgili söylenen sözler “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir.
2. OZAN ERHAN ÇERKEZOĞLU “ORDU MARŞI” 2017
Thank you for watching!
3. Resimli iirler
q3
4. Memleketini en buhranlı ve müşkül anlarda zulümden, felâket ve sıkıntılardan ve düşman saldırısından nasıl korumuş ve kurtarmış isen, Cumhuriyet’in bugünkü verimli devrinde de askerlik tekniğinin bütün modern silâh ve vasıtaları.
5. Adnan Oktar – Harun Yahya
q5
6. 1937—– Ordumuz, Türk birliğinin, Türk kudret ve kabiliyetinin, Türk vatanseverliğinin çelikleşmiş bir ifadesidir.
7. Ne G zel S zler
q7
8. Sevilen S zler
q8
9. Zaman saldırgan olmayı düşünmemiş olan ve fakat daima haksız saldırıya uğrayacağını hesap eden bir ulusun ordusu olarak, ordumuz uzun bir seferden sonra hemen diğer bir sefere başlayacakmış gibi maddi ve ….
10. SlidePlayer
q10
11. Adnan Oktar – Harun Yahya
q11
12. Ark S zleri
q12
13. G zel S zler
q13
14. Türk Ordusu’ndaki askeri rütbelerin sıralaması gönüllü olarak vatani görevini yapmakta olan er ve erbaşlardan başlamak üzere, harp okullarından mezun olarak subay olarak görev yapmakta olan generallere kadar belli kurallara ve hak edişlere göre verilen rütbelerle oluşmaktadır.
15. Şarkı Sözleri Duyulur Duyulur Uzaktan Ferhatları Durmaz Akar, Yetimlerin Gözyaşları Kafir dolu soysuzlar kurmuşlar pusu Geliyor Geliyor Türk Ordusu Geliyor Geliyor Ümmetin Eşşiz Ordusu ….
16. Resimli iirler
q16
17. Www.aa.com.tr
q17
18. Memleketini en buhranlı ve müşkül anlarda zulümden, felaket ve belalardan ve düşman istilasından nasıl korumuş ve kurtarmış isen, Cumhuriyetin bugünkü verimli devrinde de.
19. (1921) • Hiçbir zaman saldırgan olmayı düşünmemiş olan ve fakat daima haksız saldırıya uğrayacağını hesap eden bir ulusun ordusu olarak, ordumuz.
20. Adnan Oktar – Harun Yahya
q20
21. Resimli iirler
q21
22. Harun Yahya
q22
23. Pinterest.ch
q23
24. S zc Gazetesi
q24
25. Yeni Akit Gazetesi
q25
26. 2017 · Söz konusu Türklük ise cihanı yakar geçer Gökte Kartal, yerde Aslan, dağda Bozkurt ordusu Var olsun yiğit Mehmetler, yaşasın Türk Ordusu.
27. Sesli Makale
q27
28. Adnan Oktar – Harun Yahya
q28
29. Girgez.wordpress.com
q29
30. Sakarya Marşı Sözleri Hürmet sana, ey şan dolu sancağım Baştan başa arza hâkim ol şahım Türk Ordusu, Türk Ordusu sayende Sakarya’da kurtuldu şan otağım Dünyalara bedeldir mah cemalin Allah’ıma eman….
31. Yard mc Kaynaklar
q31
32. 9 Ekim 2019 günü başlayan Barış Pınarları Harekatı ile Türk milleti Yahya Kemal Beyatlı’nın 26 Ağustos şiirinin sözlerini aramaya koyuldu.
33. Adnan Oktar – Harun Yahya
q33
34. Resimli S zler
q34
35. Atatürk’ün Türk Ordusuyla İlgili Sözleri, Atatürk’ün Türk Ordusu Hakkında Sözleri Atatürk’ün Türk Ordusu İle İlgili Sözleri Size Bombasırtı vakasını anlatmadan geçemeyeceğim.
36. Resimli iirler
q36
37. Türk ile ilgili sözler, Türklük sözleri, en güzel türk sözleri, resimli türk sözleri, Türk askeri sözleri, Türk ordusu sözleri, Türklerle….
38. Tuncer Yolal – Türk Ordusu (Afrin İlahisi), tuncer yolal’ın afrin için yazmış olduğu türk ordusu ilahisini sayfamızdan bulabilirsiniz.
39. Www.sozcu.com.tr
q39
40. Edebiyat Evi
q40
41. Atatürk’ün bu konuyla ilgili bazı sözleri şu şekildedir: Ordu, Türk Ordusu, işte bütün milletin göğsünü itimat (güven), gurur duygularıyla kabartan şanlı adı.
42. Harun Yahya
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: