Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Şaşalı Sözler

1. Rulo şeklinde yapılan hamur işlerinin en güzel ve en lezzetli tariflerinden biri olan, şaşalı böreğinin herkes denesin diye sizlerle paylaşıyoruz.
2. Nahide Babashlı – Daşlı Qala (Yeni 2019)
Thank you for watching!
3. 2012 yılında Princenton’daki bir çalışmaya göre (Güzel ve uyumlu bir başlıkla: Gerekliliğine bakılmaksızın kullanılan bilge kelimelerin sonuçları, gereksiz kelimelerin alakasız kullanımıyla ilgili problemler) farkında olmadan kullandığınız şaşalı sözler diğer insanlar tarafından daha az zeki olarak algılanmanıza.
4. ” Oscar Wilde’a ait sözler,Oscar Wilde’ın güzel sözleri,Oscar Wilde’ın aşk sözleri,Oscar Wilde’ın kadınlarla ilgili sözleri,Oscar Wilde’ın erkeklerle ilgili sözleri,özlü sözler,güzel sözler,aşk sözleri,yazar sözleri… gibi başlıklar altında.
5. M zik Dinle
q5
6. Hacknews.org Hack haber
q6
7. Ajansspor.com
q7
8. Yeni Demokrat Gen lik
q8
9. G zel S zler
q9
10. Sizlerde Bu yılbaşında Sevdiklerinize ve arkadaşalrınıza geyik olsun diye bu en komik, geyik, bol bol kahkaha attıracağınız yeni yılbaşı mesajlarını facebook, whatsapp ve instagram.
11. Anlaml S zler
q11
12. Ne G zel S zler
q12
13. ” Oscar Wilde’a ait sözler,Oscar Wilde’ın güzel sözleri,Oscar Wilde’ın aşk sözleri,Oscar Wilde’ın kadınlarla ilgili sözleri,Oscar Wilde’ın erkeklerle ilgili sözleri,özlü sözler,güzel sözler,aşk sözleri,yazar sözleri… gibi başlıklar altında.
14. Rulo şeklinde yapılan hamur işlerinin en güzel ve en lezzetli tariflerinden biri olan, şaşalı böreğinin herkes denesin diye sizlerle paylaşıyoruz.
15. Keza canımız az Düşersek de olsun, vicdanımız rahat Siz hiç tarttınız mı daha ki, bi’ itiraza iddianız var İsyanın sığ Sen insansın, çiğ ve güç aşığı Bilmezsin şiir Hep kibir, hep fitne, o tek derdin Hem fikren hem pratikte kaçırdı iştahımızı.
16. Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Huzur Sözleri ve Huzurlu Olmak İle İlgili Mesajlar bölümünün Sayfa 1 kısmıdır.
17. Bandedegosses
q17
18. Ajansspor.com
q18
19. Lizay P rlanta
q19
20. Iirler G zel s zler
q20
21. T rk e ark S zleri
q21
22. Aga B Algımız Pis Sözleri Aidiyetin esas Ki bu seni ne saf yapar ne şahbaz Tek sahibiymişcesine bi’ hesapla değil de Bi’ ipte iki cambaz gibi ahenkli ve şaşalı Düşersek olmaz keke.
23. G ndeme Bak
q23
24. Ne G zel S zler
q24
25. Isamveri.org
q25
26. Ülkemizde de örneklerine rastladığımız Avrupa’nın en güzel saraylarını sizler için derledik.
27. Find Local Businesses
q27
28. G ndeme Bak
q28
29. Büyük Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in yazı ve şiirlerinden alıntılanan bazı sözlerinden bir demet sunuyoruz.
30. Havalı Sözler Yeni, Havalı Sözler Kısa, Havalı Sözler Şekilli, Havalı Sözler Anlamlı, Havalı Sözler Arkadaşa, Havalı Sözler Sevgiliye, Havalı Sözler Tumblr, Havalı Sözler Facebook.
31. Ne G zel S zler
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: