Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sadri Alışık Sözleri

1. Sadri Alışık Sözleri ve Replikleri Sadri Alışık 5 Nisan 1925 yılında İstanbul’ da doğmuş, 18 Mart 1995 yılında… Bizi Takip Et.
2. Kerem Alışık Anlamlı Sözleri (TAMAMI)
Thank you for watching!
3. Milat Gazetesi
q3
4. Kalben Sadri Bana Alışık Şarkı Sözleri: Oldum ben sana aşık Yapsan sen bana kaşık Benim aklım yıllardır karışık Benim içim yıllardır karmakarışık Aradığım tat biraz Sadri Alışık Selam verip.
5. Sadri Alışık şarkıları, şarkı sözleri ile dinle – ŞarkıSözleri.
6. “sadri alışık’ın rajon kesmeli konuşması” turist ömer derler benim adıma pişman olur bakmayanlar tadıma sabahları bi kadeh, akşamları beş kadeh neşemi de bulunca dalgamada bakarım iyi mi sokaklarda aylak aylak gezerim ondan sonra, ızmaritin kralını seçerim trafikten çakarım, kral oto ….
7. MeoEdebiyat
q7
8. Hevesheves – WordPress.com
q8
9. Karaciğer yetmezliğinden Amerika’ya giden Sadri Alışık Amerika’da yaşayan Türk doktoru Münci Kalayoğlu tarafından ameliyat edildi ve sağlığına kavuştu.
10. Amaneeeeey turist ömer derler benim adıma, adıma pişman olur bakmayanlar tadıma amaneey sabahları bi kadeh, akşamları beş kadeh neşemi de bulunca dalgamada bakarım amaneey.
11. Hani ne zaman biraz yozlaşmamış, kendini zamane eğlencelerine kaptırmamış, duruş sahibi bir adam görsek deriz ya “İstanbul beyefendisi” diye, işte o ekolün son temsilcisidir Sadri.
12. Bursa Hakimiyet
q12
13. Sadri Alışık Param olsaydı şarkı sözleri: nasıl da sevmiştim yıllarca ben seni / her akşam üstü bekledim yolların.
14. Ye il am Ailesi
q14
15. Karnaval.com
q15
16. Stronghumanblr
q16
17. Oyunculuğun kaderi, kötü adam karakterleri de düşmüştür bahtına ancak kendisi, siyahın içinden beyazı nasıl çıkarabileceğine hedeflenir.
18. Sadri Alışık Tophane Rıhtımı şarkı sözü, Var tophane aman delikde kızlarının aman aman mantar çatlak demi çatlak kör, fasonu var çekerler var tophane çek han ….
19. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
20. G zel S zler
q20
21. Sinematik Ye il am
q21
22. Sadri Alışık Resimli Sözleri,Güzel Sözler,Resimli Sözler,Aşk Sözleri,Güzel Sözler Ve Daha Fazlası İçin Tıkla Ziyaret Et.
23. Karnaval.com
q23
24. Taw i nin D nyas
q24
25. Stanbul burda
q25
26. Foruminci.net
q26
27. Www.sozcu.com.tr
q27
28. ZM HLAL – WordPress.com
q28
29. Foruminci.net – a da T rkiyenin Gen lik Platformu
q29
30. FilmLoverss
q30
31. Oyunculuğun kaderi, kötü adam karakterleri de düşmüştür bahtına ancak kendisi, siyahın içinden beyazı nasıl çıkarabileceğine hedeflenir.
32. Az çok, hepimiz yıldızları, ağaçları, işte falanları, filanları göreceğiz, birçok şeyin tadına bakacağız, sonra da ‘Gidiyorum elveda’ şarkısını.
33. Ge mi Gazete
q33
34. Avrupa Sinemas
q34
35. Veryans n TV
q35
36. T rk Sinemas Ara t rmalar
q36
37. Hayatlar ve hayata ho seda
q37
38. Uluda s zl k galeri
q38
39. Sadri Alışık Şarkı Sözleri – Turist Ömer : Helalll amaneeeeey turist ömer derler benim adıma, adıma pişman olur bakmayanlar tadıma amaneey sabahları bi kadeh, akşamları beş ….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: